FORCELL TOUGH Ochranný kryt Xiaomi Redmi 8A čierny
9,49 €

TOUGH Ochranný kryt Xiaomi Redmi 8A čierny Pevný  kryt navrhnutý špeciálne pre Váš Xiaomi Redmi 8A. Tento veľmi odolný kryt je vyrobený kombináciou vysokokvalitných a trvanlivých materiálov – pružného TPU a pevného polykarbonátu.

Mercury SOFT FEELING obal Apple iPhone 11 Pro čierny
8,60 €

MERCURY SOFT FEELING obal Apple iPhone 11 Pro čierny Ochranný silikónový obal v minimalistickom prevedení je ako stvorený pre Váš Apple iPhone 11 Pro . Obal je vyrobený z vysoko kvalitného TPU materiálu, ktorý je zároveň príjemný na dotyk a nešmýka sa.

FORCELL PRISM SERIES TPU kryt Samsung Galaxy A40 priehľadný
7,90 €

PRISM SERIES TPU kryt Samsung Galaxy A40 priehľadný PRISM SERIES je perfektným riešením pre ľudí, ktorí nemajú radi veľký obal. Tento obal je ultratenký len 0,3 mm a ultraľahký takže nijako nezmení veľkosť Vášho Samsung Galaxy A40, takže ani nebudete vedieť že ho máte.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Nokia 1
7,59 €

Ochranné tvrdené sklo Nokia 1 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Nokia 1. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy S21 5G čierne
12,90 €

3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy S21 5G čierne Ochranné 3D tvrdené sklo pre Váš Samsung Galaxy S21 5G. Sklo je špeciálne navrhnuté tak, aby pokrylo celú prednú obrazovku. Vďaka tomu predídete prípadnému poškodeniu Vášho displeja a škrabancom.

FORCELL RED PEPPER Extra odolný kryt Apple iPhone 12 mini modrý
29,99 €

RED PEPPER Extra odolný kryt Apple iPhone 12 mini modrý Odolný, celotelový kryt, ktorý sa postará o ochranu Vášho Apple iPhone 12 mini pred nečistotami, škrabancami a inými poškodeniami. Kryt sa skladá z dvoch častí a chráni nie len zadnú časť smartfónu, ale aj jeho displej.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8
7,40 €

Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš iPhone 7 / iPhone 8, Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš displej. Tvrdosť 9H zaručuje, že sa temperované sklo nepoškriabe od kľúčov a ostatných predmetov.

FORCELL SHOCK Extra odolný kryt Motorola Moto G9 Play / E7 Plus čierny
8,70 €

SHOCK Extra odolný kryt Motorola Moto G9 Play / E7 Plus  čierny Kvalitný extra odolný kryt pre Motorola Moto G9 Play / E7 Plus poskytuje nekompromisnú ochranu Vášho telefónu. Obal je vyrobený z kvalitného plastu a navyše má zosilnené boky a tak chráni Váš telefón pri pádoch.

DUX Peňaženkový obal Xiaomi Redmi Note 8 Pro modrý
14,99 €

DUX Peňaženkový obal Xiaomi Redmi Note 8 Pro modrý Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Praktický a elegantný obal zaistí maximálne bezpečie vášho smartfónu z každej strany.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Samsung Galaxy A11 / M11
4,20 €

Ochranné tvrdené sklo Samsung Galaxy A11 / M11 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš smartfón Samsung Galaxy A11 / M11. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené sklo pre fotoaparát Apple iPhone 12 Pro
7,80 €

Tvrdené sklo pre fotoaparát Apple iPhone 12 Pro   Už sa viac nemusíte obávať poškriabania drahej šošovky fotoaparátu. Kvalitná ochrana určená pre fotoaparát Vášho Apple iPhone 12 Pro že sa fotoaparát nepoškriabe. Navyše ho ochráni pred prachom a iným poškodením.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone 6 / 6S
7,59 €

Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone 6 / 6S Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš iPhone 6. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš displej. Ochranné sklo nijako neovplyvňuje odozvu na dotyk a pri aplikácii nevznikajú žiadne bubliny.

DUX Peňaženkový kryt Motorola Moto G9 Play / E7 Plus modrý
14,99 €

DUX Peňaženkový kryt  Motorola Moto G9 Play / E7 Plus modrý Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš smartfónMotorola Moto G9 Play / E7 Plus. Praktický a elegantný kryt zaistí maximálne bezpečie Vášho smartfónu z každej strany.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Samsung Galaxy A20e
7,59 €

Tvrdené ochranné sklo Samsung Galaxy A20e Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Samsung Galaxy A40
7,39 €

Tvrdené ochranné sklo Samsung Galaxy A40 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy S20 Ultra čierne
15,60 €

3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy S20 Ultra čierne  3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Samsung Galaxy S20 Ultra. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Motorola Moto G9 Play / E7 Plus
7,59 €

Ochranné tvrdené sklo  Moto G9 Play / E7 Plus 

To najlepšie ochranné tvrdené sklo pre Váš  Moto G9 Play / E7 Plus , ktoré zabraňuje vzniku škrabancov a rozbitiu displeja. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá a pomôžu Vám aj handričky na čistenie, ktoré sú súčasťou balenia.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Samsung Galaxy A3 2017 (A320)
7,69 €

Ochranné tvrdené sklo Samsung Galaxy A3 2017 (A320) Neriskujte drahú opravu Vášho displeja. Ochranné tvrdené sklo chráni telefón pred poškodením z prednej strany. Sklo je narozdiel od fólie pevnejšie a odolnejšie. Sklo je tenké a nijako neovplyvňuje citlivosť dotyku.

FORCELL SHOCK Extra odolný kryt Huawei P Smart 2021 čierny
8,70 €

SHOCK Extra odolný kryt Huawei P Smart 2021 čierny Kvalitný extra odolný kryt pre Huawei P Smart 2021 poskytuje nekompromisnú ochranu Vášho telefónu. Obal je vyrobený z kvalitného plastu a navyše má zosilnené boky a tak chráni Váš telefón pri pádoch.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Honor 20 Pro
7,39 €

Tvrdené ochranné sklo Honor 20 Pro Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei P Smart 2019
7,39 €

Tvrdené ochranné sklo Huawei P Smart 2019 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené sklo LG K61
7,60 €

Ochranné tvrdené sklo na displej LG K61 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš LG K61 Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL UV Temperované sklo Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
19,90 €

UV Temperované sklo Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Unikátne temperované sklo pre Váš Samsung Galaxy S21 Ultra 5G založené na NANO technológii. Tvrdené sklo aplikujete na displej pomocou špeciálnej UV lampičky čo zaručuje jeho dokonalé prilepenie a dlhú životnosť.

IMAK 2x Ochranná fólia Xiaomi Mi Note 10 Lite
14,90 €

IMAK Ochranná fólia Xiaomi Mi Note 10 Lite IMAK Ochranná fólia je prvotriedna ochrana určená pre Váš Xiaomi Mi Note 10 Lite. IMAK je fólia s viacerými štruktúrovanými vrstvami a presnými výrezmi pre ľahký prístup ku všetkým tlačidlám a portom.

RINGKE RINGKE FUSION X Apple iPhone 12 mini čierny
16,90 €

RINGKE FUSION X Apple iPhone 12 mini čierny RINGKE FUSION je séria hybridných obalov vyrobených kombináciou kvalitných materiálov – pevného polykarbonátu (PC) a flexibilného polyuretánu (TPU). Oba sú odolné a transparentné  a perfektne ochráni Váš Apple iPhone 12 mini.

FORCELL MY ART Ochranný kryt Samsung Galaxy A20e GREY MARBLE (025)
8,90 €

MY ART Ochranný kryt Samsung Galaxy A20e GREY MARBLE (025) Ochranný obal MY ART nie je len skvelou ochranou pre Váš smartfón Samsung Galaxy A20e. Tento obrázkový obal dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Jedinečné prevedenie premení Váš smartfón na štýlový doplnok.

FORCELL 2x 3D Tvrdené sklo Xiaomi Amazfit GTR 2 čierne
12,90 €

2× 3D Tvrdené sklo Xiaomi Amazfit GTR 2 čierne To najlepšie ochranné tvrdené sklo pre Vaše Xiaomi Amazfit GTR 2, ktoré zabraňuje vzniku škrabancov a rozbitiu displeja. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá a pomôžu Vám aj handričky na čistenie, ktoré sú súčasťou balenia.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone SE 2020
7,59 €

Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone SE 2020 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš smartfón Apple iPhone SE 2020. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL STAND Extra odolný obal Motorola Moto G9 Power červený
9,90 €

STAND Extra odolný obal Motorola Moto G9 Power červený Mimoriadne odolný kryt je tá správna voľba pre Váš Motorola Moto G9 Power. Kryt ochráni Váš smartfón za každých okolností. Vďaka kombinácii plastu a gumy poskytuje nekompromisnú ochranu pred pádmi.

FORCELL STAND Extra odolný obal Motorola Moto G9 Power modrý
9,90 €

STAND Extra odolný obal Motorola Moto G9 Power modrý Mimoriadne odolný kryt je tá správna voľba pre Váš Motorola Moto G9 Power. Kryt ochráni Váš smartfón za každých okolností. Vďaka kombinácii plastu a gumy poskytuje nekompromisnú ochranu pred pádmi.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Honor 20
7,39 €

Tvrdené ochranné sklo Honor 20 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

IMAK RUBBER Gumený kryt Samsung Galaxy A72 žltý
7,90 €

IMAK RUBBER Gumený kryt Samsung Galaxy A72 žlty Ochranný kryt určený pre Váš Samsung Galaxy A72. Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá.

DUX Peňaženkové puzdro Motorola One Vision modré
14,99 €

DUX Peňaženkové puzdro Motorola One Vision modré

Doprajte svojmu smartfónu Motorola One Vision štýlový dizajn vďaka jedinečnému peňaženkovému puzdru DUX. Puzdro je tvorené kombináciou kvalitných materiálov.

FORCELL ART Peňaženkový kryt Realme C11 SUNFLOWER
11,90 €

ART Peňaženkový kryt Realme C11 SUNFLOWER Peňaženkový kryt s originálnym dizajnom ART pre Váš Realme C11. Vďaka 360 stupňovému krytiu zariadenia, kryt zabezpečuje ochranu pred poškodeniami z každej strany. Výrobok je vyrobený z dvoch rôznych materiálov pre zabezpečenie čo najlepších vlastností.

FORCELL Ochranný obojstranný obal Samsung Galaxy M51 priehľadný
9,70 €

Ochranný obojstranný obal Samsung Galaxy M51 priehľadný Ochranný obal určený pre Váš Samsung Galaxy M51 chráni zariadenie z každej strany a zachováva jeho originálny vzhľad vďaka priehľadnosti. Pozostáva z dvoch častí, ktoré nasadíte z oboch strán zariadenia.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Motorola Moto G6 Play
6,99 €

Tvrdené ochranné sklo Motorola Moto G6 Play Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre displej Motorola Moto G6 Play. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Xiaomi Redmi Note 8 Pro
7,59 €

Tvrdené ochranné sklo Xiaomi Redmi Note 8 Pro Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené sklo Samsung Galaxy A51
7,59 €

Tvrdené sklo na displej Samsung Galaxy A51 Ochranné sklo na displej Samsung Galaxy A51. Toto tvrdené sklo spoľahlivo ochráni displej Vášho telefónu, pričom nezníži citlivosť dotyku ani pohodlnosť používania Vášho Samsung Galaxy A51.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy A32 5G čierne
12,90 €

3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy A32 5G čierne Ochranné 3D tvrdené sklo pre Váš Samsung Galaxy A32 5G. Sklo je špeciálne navrhnuté tak, aby pokrylo celú prednú obrazovku. Vďaka tomu predídete prípadnému poškodeniu Vášho displeja a škrabancom.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy A51 čierne
12,90 €

3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy A51 čierne  3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Samsung Galaxy A51. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím.

FORCELL BUSINESS Peňaženkový kryt OnePlus Nord N100 čierny
12,90 €

BUSINESS Peňaženkový kryt  OnePlus Nord N100  čierny Ochranný peňaženkový kryt vyrobený pre Váš smartfón OnePlus Nord N100. Svojou eleganciou pôsobí jemne no zároveň poskytne vášmu smartfónu dokonalú ochranu pred poškodením a nečistotami.

FORCELL FLEXI TPU Kryt OnePlus Nord N10 5G modrý
7,90 €

FLEXI TPU Kryt OnePlus Nord N10 5G modrý Kvalitný obal pre Váš OnePlus Nord N10 5Gvyrobený z materiálu TPU. TPU je druh termoplastu, ktorý má veľmi dobré vlastnosti a je ohybný. Presne tieto vlastnosti spomenutého materiálu ochránia Váš smartfón pred možnými poškodeniami počas používania.