FORCELL TOUGH Ochranný kryt Xiaomi Redmi 8A čierny
9,49 €

TOUGH Ochranný kryt Xiaomi Redmi 8A čierny Pevný  kryt navrhnutý špeciálne pre Váš Xiaomi Redmi 8A. Tento veľmi odolný kryt je vyrobený kombináciou vysokokvalitných a trvanlivých materiálov – pružného TPU a pevného polykarbonátu.

Mercury SOFT FEELING obal Apple iPhone 11 Pro čierny
8,60 €

MERCURY SOFT FEELING obal Apple iPhone 11 Pro čierny Ochranný silikónový obal v minimalistickom prevedení je ako stvorený pre Váš Apple iPhone 11 Pro . Obal je vyrobený z vysoko kvalitného TPU materiálu, ktorý je zároveň príjemný na dotyk a nešmýka sa.

FORCELL PRISM SERIES TPU kryt Samsung Galaxy A40 priehľadný
7,90 €

PRISM SERIES TPU kryt Samsung Galaxy A40 priehľadný PRISM SERIES je perfektným riešením pre ľudí, ktorí nemajú radi veľký obal. Tento obal je ultratenký len 0,3 mm a ultraľahký takže nijako nezmení veľkosť Vášho Samsung Galaxy A40, takže ani nebudete vedieť že ho máte.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Nokia 1
7,59 €

Ochranné tvrdené sklo Nokia 1 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Nokia 1. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

BASEUS LOVELY Bluetooth selfie tyč so statívom ružová
26,40 €

BASEUS LOVELY Bluetooth selfie tyč so statívom ružová Kvalitná Bluetooth selfie tyč značky BASEUS. Ideálny spoločník na cesty – pomocou tejto selfie tyče si spravíte tie najlepšie zábery. Obrovskou výhodou je Bluetooth ovládanie s dosahom až 5 metrov – spúšť tak môžete ovládať na diaľku.

BASEUS Bluetooth selfie tyč so statívom červená
26,40 €

BASEUS SELFIE Bluetooth selfie tyč so statívom červená Kvalitná Bluetooth selfie tyč značky BASEUS. Ideálny spoločník na cesty – pomocou tejto selfie tyče si spravíte tie najlepšie zábery. Obrovskou výhodou je Bluetooth ovládanie s dosahom až 5 metrov – spúšť tak môžete ovládať na diaľku.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy S21 5G čierne
12,90 €

3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy S21 5G čierne Ochranné 3D tvrdené sklo pre Váš Samsung Galaxy S21 5G. Sklo je špeciálne navrhnuté tak, aby pokrylo celú prednú obrazovku. Vďaka tomu predídete prípadnému poškodeniu Vášho displeja a škrabancom.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Motorola Moto G9 Play / E7 Plus
7,59 €

Ochranné tvrdené sklo  Moto G9 Play / E7 Plus 

To najlepšie ochranné tvrdené sklo pre Váš  Moto G9 Play / E7 Plus , ktoré zabraňuje vzniku škrabancov a rozbitiu displeja. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá a pomôžu Vám aj handričky na čistenie, ktoré sú súčasťou balenia.

FORCELL RED PEPPER Extra odolný kryt Apple iPhone 12 mini modrý
29,99 €

RED PEPPER Extra odolný kryt Apple iPhone 12 mini modrý Odolný, celotelový kryt, ktorý sa postará o ochranu Vášho Apple iPhone 12 mini pred nečistotami, škrabancami a inými poškodeniami. Kryt sa skladá z dvoch častí a chráni nie len zadnú časť smartfónu, ale aj jeho displej.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8
7,40 €

Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš iPhone 7 / iPhone 8, Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš displej. Tvrdosť 9H zaručuje, že sa temperované sklo nepoškriabe od kľúčov a ostatných predmetov.

BASEUS BASEUS GRAVITY Držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním čierny
26,40 €

BASEUS GRAVITY  Držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním čierny Unikátny držiak na telefón do ventilácie auta. Antishocková konštrukcia – špeciálny trojuholníkový dizajn umožňuje stabilitu. Držiak je odolný a spoľahlivý – vyrobený z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny s elegantným tvrdeným sklom.

FORCELL SHOCK Extra odolný kryt Motorola Moto G9 Play / E7 Plus čierny
8,70 €

SHOCK Extra odolný kryt Motorola Moto G9 Play / E7 Plus  čierny Kvalitný extra odolný kryt pre Motorola Moto G9 Play / E7 Plus poskytuje nekompromisnú ochranu Vášho telefónu. Obal je vyrobený z kvalitného plastu a navyše má zosilnené boky a tak chráni Váš telefón pri pádoch.

FORCELL Tvrdené sklo LG K61
7,60 €

Ochranné tvrdené sklo na displej LG K61 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš LG K61 Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

DUX Peňaženkový obal Xiaomi Redmi Note 8 Pro modrý
14,99 €

DUX Peňaženkový obal Xiaomi Redmi Note 8 Pro modrý Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Praktický a elegantný obal zaistí maximálne bezpečie vášho smartfónu z každej strany.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Samsung Galaxy A11 / M11
4,20 €

Ochranné tvrdené sklo Samsung Galaxy A11 / M11 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš smartfón Samsung Galaxy A11 / M11. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone 6 / 6S
7,59 €

Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone 6 / 6S Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš iPhone 6. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš displej. Ochranné sklo nijako neovplyvňuje odozvu na dotyk a pri aplikácii nevznikajú žiadne bubliny.

DUX Peňaženkový kryt Motorola Moto G9 Play / E7 Plus modrý
14,99 €

DUX Peňaženkový kryt  Motorola Moto G9 Play / E7 Plus modrý Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš smartfónMotorola Moto G9 Play / E7 Plus. Praktický a elegantný kryt zaistí maximálne bezpečie Vášho smartfónu z každej strany.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Samsung Galaxy A3 2017 (A320)
7,69 €

Ochranné tvrdené sklo Samsung Galaxy A3 2017 (A320) Neriskujte drahú opravu Vášho displeja. Ochranné tvrdené sklo chráni telefón pred poškodením z prednej strany. Sklo je narozdiel od fólie pevnejšie a odolnejšie. Sklo je tenké a nijako neovplyvňuje citlivosť dotyku.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Samsung Galaxy A20e
7,59 €

Tvrdené ochranné sklo Samsung Galaxy A20e Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Samsung Galaxy A40
7,39 €

Tvrdené ochranné sklo Samsung Galaxy A40 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL SHOCK Extra odolný kryt Huawei P Smart 2021 čierny
8,70 €

SHOCK Extra odolný kryt Huawei P Smart 2021 čierny Kvalitný extra odolný kryt pre Huawei P Smart 2021 poskytuje nekompromisnú ochranu Vášho telefónu. Obal je vyrobený z kvalitného plastu a navyše má zosilnené boky a tak chráni Váš telefón pri pádoch.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Honor 20 Pro
7,39 €

Tvrdené ochranné sklo Honor 20 Pro Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei P Smart 2019
7,39 €

Tvrdené ochranné sklo Huawei P Smart 2019 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL UV Temperované sklo Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
19,90 €

UV Temperované sklo Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Unikátne temperované sklo pre Váš Samsung Galaxy S21 Ultra 5G založené na NANO technológii. Tvrdené sklo aplikujete na displej pomocou špeciálnej UV lampičky čo zaručuje jeho dokonalé prilepenie a dlhú životnosť.

GKK 360° Ochranný kryt Samsung Galaxy A12 čierny-modrý
14,99 €

360° Ochranný kryt Samsung Galaxy A12  čierny-modrý Kvalitný 360° obal pre Váš Samsung Galaxy A12. Obal obopína celé zariadenie a tak zabezpečuje vyšší stupeň ochrany ako bežné obaly. Je vyrobený z tvrdeného plastu, ktorý udržiava Váš smartfón v bezpečí.

IMAK 2x Ochranná fólia Xiaomi Mi Note 10 Lite
14,90 €

IMAK Ochranná fólia Xiaomi Mi Note 10 Lite IMAK Ochranná fólia je prvotriedna ochrana určená pre Váš Xiaomi Mi Note 10 Lite. IMAK je fólia s viacerými štruktúrovanými vrstvami a presnými výrezmi pre ľahký prístup ku všetkým tlačidlám a portom.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy A20e čierne
12,90 €

3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy A20e čierne  3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Samsung Galaxy A20e. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím.

FORCELL MY ART Ochranný kryt Samsung Galaxy A20e GREY MARBLE (025)
8,90 €

MY ART Ochranný kryt Samsung Galaxy A20e GREY MARBLE (025) Ochranný obal MY ART nie je len skvelou ochranou pre Váš smartfón Samsung Galaxy A20e. Tento obrázkový obal dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Jedinečné prevedenie premení Váš smartfón na štýlový doplnok.

FORCELL Tvrdené sklo pre fotoaparát Apple iPad Pro 12.9 2020
7,90 €

Tvrdené sklo pre fotoaparát Apple iPad Pro 12.9 2020 Už sa viac nemusíte obávať poškriabania drahej šošovky fotoaparátu. Kvalitná ochrana určená pre fotoaparát Vášho Apple iPad Pro 12.9 2020 zaručí, že sa fotoaparát nepoškriabe. Tvrdené sklo ho navyše chráni pred prachom a iným poškodením.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone SE 2020
7,59 €

Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone SE 2020 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš smartfón Apple iPhone SE 2020. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL STAND Extra odolný obal Motorola Moto G9 Power červený
9,90 €

STAND Extra odolný obal Motorola Moto G9 Power červený Mimoriadne odolný kryt je tá správna voľba pre Váš Motorola Moto G9 Power. Kryt ochráni Váš smartfón za každých okolností. Vďaka kombinácii plastu a gumy poskytuje nekompromisnú ochranu pred pádmi.

FORCELL STAND Extra odolný obal Motorola Moto G9 Power modrý
9,90 €

STAND Extra odolný obal Motorola Moto G9 Power modrý Mimoriadne odolný kryt je tá správna voľba pre Váš Motorola Moto G9 Power. Kryt ochráni Váš smartfón za každých okolností. Vďaka kombinácii plastu a gumy poskytuje nekompromisnú ochranu pred pádmi.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Honor 20
7,39 €

Tvrdené ochranné sklo Honor 20 Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené sklo pre fotoaparát Apple iPhone 12 Pro
7,80 €

Tvrdené sklo pre fotoaparát Apple iPhone 12 Pro   Už sa viac nemusíte obávať poškriabania drahej šošovky fotoaparátu. Kvalitná ochrana určená pre fotoaparát Vášho Apple iPhone 12 Pro že sa fotoaparát nepoškriabe. Navyše ho ochráni pred prachom a iným poškodením.

IMAK RUBBER Gumený kryt Samsung Galaxy A72 žltý
7,90 €

IMAK RUBBER Gumený kryt Samsung Galaxy A72 žlty Ochranný kryt určený pre Váš Samsung Galaxy A72. Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy A72 čierne
12,90 €

3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy A72 čierne Ochranné 3D tvrdené sklo pre Váš Samsung Galaxy A72. Sklo je špeciálne navrhnuté tak, aby pokrylo celú prednú obrazovku. Vďaka tomu predídete prípadnému poškodeniu Vášho displeja a škrabancom.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Xiaomi Redmi 9C
7,59 €

Ochranné tvrdené sklo na displej Xiaomi Redmi 9C 

Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Xiaomi Redmi 9C  . Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Ochranný obojstranný obal Samsung Galaxy M51 priehľadný
9,70 €

Ochranný obojstranný obal Samsung Galaxy M51 priehľadný Ochranný obal určený pre Váš Samsung Galaxy M51 chráni zariadenie z každej strany a zachováva jeho originálny vzhľad vďaka priehľadnosti. Pozostáva z dvoch častí, ktoré nasadíte z oboch strán zariadenia.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Motorola Moto G6 Play
6,99 €

Tvrdené ochranné sklo Motorola Moto G6 Play Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre displej Motorola Moto G6 Play. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Xiaomi Redmi Note 8 Pro
7,59 €

Tvrdené ochranné sklo Xiaomi Redmi Note 8 Pro Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené sklo Samsung Galaxy A51
7,59 €

Tvrdené sklo na displej Samsung Galaxy A51 Ochranné sklo na displej Samsung Galaxy A51. Toto tvrdené sklo spoľahlivo ochráni displej Vášho telefónu, pričom nezníži citlivosť dotyku ani pohodlnosť používania Vášho Samsung Galaxy A51.