FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy A21s čierne
14,80 €

3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy A21s čierne 3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Samsung Galaxy A21s. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Motorola Moto G8 Power Lite
7,59 €

Ochranné tvrdené sklo Motorola Moto G8 Power Lite Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš smartfón Motorola Moto G8 Power Lite. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL LEATHER Puzdro Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) čierne
14,80 €

LEATHER Puzdro Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) čierny Zaklápací obal pre Váš Lenovo Tab M10 Plus. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktorá Váš tablet perfektne drží a chráni pred vykĺznutím.

FORCELL Silikónový kryt Lenovo K5 Pro priehľadný
6,99 €

Silikónový kryt Lenovo K5 Pro priehľadný V jednoduchosti je krása. Silikónový priehľadný kryt zachováva pôvodný dizajn Vášho smartfónu Lenovo K5 Pro pričom ho chráni pri pádoch. Tento kryt ochráni Váš smartfón pred prachom, škrabancami a inými nečistotami.

FORCELL Silikónový obal Honor 20 / Huawei Nova 5T priehľadný
6,99 €

Silikónový obal Honor 20 / Huawei Nova 5T priehľadný Jednoduchý silikónový obal pre váš Honor 20 / Huawei Nova 5T. Vďaka jeho zmešenej hrúbke váš telefón vyzerá naďalej elegantne no zároveň váš smartfón dokonale ochráni pred poškodením.

FORCELL Peňaženkový kryt Lenovo K5 Pro svetlohnedý
10,90 €

Peňaženkový kryt Lenovo K5 Pro  svetlohnedý Ochranný peňaženkový obal ochráni Váš smartfón Lenovo K5 Pro pred poškodením a znečistením. Obal je vyrobený z kvalitných materiálov – syntetickej kože a TPU vaničky.

Huawei Bezdrôtová nabíjačka 15W Huawei CP60 biela
32,99 €

Bezdrôtová nabíjačka 15W Huawei CP60 biela Bezdrôtová nabíjačka od firmy Huawei je malá, no veľmi rýchla nabíjačka kotrá Vám umožní nabíjať Vaše mobilné zariadenia bez káblov. Je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov – plast a silikón.

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy A21s modrý
12,90 €

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy A21s modrý Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš Samsung Galaxy A21s. Praktický a elegantný obal zaistí maximálne bezpečie vášho smartfónu z každej strany.

DUX Peňaženkový obal Sony Xperia L4 modrý
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

DUX Peňaženkový obal Sony Xperia L4 modrý Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš Sony Xperia L4. Praktický a elegantný obal zaistí maximálne bezpečie vášho smartfónu z každej strany.

FORCELL Magnetický kryt 360 Huawei P40 Lite čierny
17,90 €

Magnetický kryt 360 Huawei P40 Lite čierny Špeciálny kryt prémiovej triedy pre Váš Huawei P40 Lite . Kryt je vyrobený z kombinácie kvalitných materiálov – tvrdené sklo, hliník a silikón, ktoré perfektne chránia telefón a jeho fotoaparát pred opotrebovaním a poškodením.

BASEUS BASEUS SELFIE Bluetooth selfie tyč so statívom strieborná
26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

BASEUS SELFIE Bluetooth selfie tyč so statívom strieborná Kvalitná Bluetooth selfie tyč značky BASEUS. Ideálny spoločník na cesty – pomocou tejto selfie tyče si spravíte tie najlepšie zábery. Obrovskou výhodou je Bluetooth ovládanie s dosahom až 5 metrov – spúšť tak môžete ovládať na diaľku.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Sony Xperia 1 II čierne
12,90 €

3D Tvrdené sklo Sony Xperia 1 II čierne  3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Sony Xperia 1 II. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím.

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy A21s čierny
12,90 €

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy A21s čierny Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš Samsung Galaxy A21s. Praktický a elegantný obal zaistí maximálne bezpečie vášho smartfónu z každej strany.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy M21 čierne
14,80 €

3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy M21 čierne 3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Samsung Galaxy M21. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím.

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 6/6S strieborný
7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 6/6S strieborný Mimoriadne odolný obal je tá správna voľba pre Váš Apple iPhone 6/6S. Obal ochráni Váš smartfón za každých okolností. Vďaka kombinácii plastu a gumy poskytuje nekompromisnú ochranu pred pádmi.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad T3 10"
10,89 €

Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad T3 10" Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej Huawei MediaPad T3 10". Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš tablet pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím. Sklo je nepoškriabateľné.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad T5 10"
10,89 €

Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad T5 10" Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej Huawei MediaPad T5 10". Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš tablet pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím. Sklo je nepoškriabateľné.

FORCELL I-BLASON ARES kryt Samsung Galaxy S10 Plus čierny
34,60 €

I-BLASON ARES kryt Samsung Galaxy S10 Plus čierny Ochranný kryt prémiovej značky I-BLASON zo série odolných krytov ARES. Kryt ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom požuívaní a Vášmu smartfónu nepridá na veľkosti.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Apple Watch 5 / Watch 4 44mm čierne
6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Tvrdené ochranné sklo Apple Watch 5 / Watch 4 40mm Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre displej Vašich hodiniek Apple Watch 5 / Watch 4 40mm. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Vaše hodinky pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Motorola Moto G6 Play
6,99 €

Tvrdené ochranné sklo Motorola Moto G6 Play Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre displej Motorola Moto G6 Play. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL ART Zaklápací kryt Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) EIFFEL TOWER
14,80 €

Posledný kus za túto cenu!

ART Zaklápaci kryt Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) EIFFEL TOWER Zaklápací kryt pre Váš Lenovo Tab M 10 Plus. Kryt chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Je je vyrobený. Moderný dizajn Váš tablet oživí farbami.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Lenovo Tab M8
17,90 €

Ochranné tvrdené sklo Lenovo Tab M8 Ochranné temperované sklo pre Váš Lenovo Tab M8. Ochráňte svoj tablet pred rozbitím, nečistotami, či iným poškodením. Tvrdené sklo pomáha chrániť Váš displej, zároveň mu neodoberá na odozve a nepridáva telefónu zbytočnú hrúbku.

FORCELL UV Temperované sklo Samsung Galaxy S10 Plus
19,90 €

UV TEMPEROVANÉ sklo Samsung Galaxy S10 Plus Unikátne temperované sklo pre Váš Samsung Galaxy S10 Plus založené na NANO technológii. Tvrdené sklo aplikujete na displej pomocou špeciálnej UV lampičky čo zaručuje jeho dokonalé prilepenie a dlhú životnosť.

Huawei SLEEP CASE Zaklápací kryt Huawei P30 Lite ružový
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

SLEEP CASE Zaklápací kryt Huawei P30 Lite ružový

Ochranné peňaženkové puzdro pre Váš Huawei P30 Lite. Obal  je vyrobený  z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje ochranu smartfónu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii.

RINGKE RINGKE FUSION X Xiaomi Mi Note 10 / Note 10 Pro CAMO čierny
16,90 €

RINGKE FUSION X Xiaomi Mi Note 10 / Note 10 Pro CAMO čierny Obal značky RINGKE, ktorá patrí medzi popredných výrobcov krytov na smartfóny pre Váš Xiaomi Mi Note 10 / Note 10 Pro. Je vyrobený kombináciou kvalitných materiálov – pevného polykarbonátu (PC) a flexibilného polyuretánu (TPU).

FORCELL LEATHER Puzdro Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) tmavomodré
14,80 €

Posledný kus za túto cenu!

LEATHER Puzdro Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) modrý Zaklápací obal pre Váš Lenovo Tab M10 Plus. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktorá Váš tablet perfektne drží a chráni pred vykĺznutím.

DUX Peňaženkový obal Xiaomi Mi Note 10 Lite čierny
12,90 €

DUX Peňaženkový obal Xiaomi Mi Note 10 Lite čierny Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš Xiaomi Mi Note 10 Lite. Praktický a elegantný obal zaistí maximálne bezpečie vášho smartfónu z každej strany.

DUX Peňaženkový obal Xiaomi Mi Note 10 Lite ružový
12,90 €

DUX Peňaženkový obal Xiaomi Mi Note 10 Lite ružový Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš Xiaomi Mi Note 10 Lite. Praktický a elegantný obal zaistí maximálne bezpečie vášho smartfónu z každej strany.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Motorola Moto G8 Power Lite čierne
12,90 €

3D Tvrdené sklo Motorola Moto G8 Power Lite čierne 3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš smartfón Motorola Moto G8 Power Lite . Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím.

FORCELL FLEXI TPU Ochranný kryt Motorola Moto G8 Power Lite čierny
7,90 €

FLEXI TPU Ochranný kryt Motorola Moto G8 Power Lite čierny Gumený ochranný kryt ako dokonalá ochrana pre Váš smartfón Motorola Moto G8 Power Lite. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a je obohatený o jemnú a elegantnú karbónoú štruktúru a tak je vhodný nielen pre pánov ale aj dámy.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Huawei Nova 5T
7,59 €

Ochranné tvrdené sklo Huawei Nova 5T Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Huawei Nova 5T. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL Tvrdené sklo Xiaomi Redmi Note 9 Pro
7,60 €

Ochranné tvrdené sklo na displej Xiaomi Redmi Note 9 Pro Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

BASEUS SIMPLE Bezdrôtová nabíjačka 15W transparentná
19,90 €

BASEUS SIMPLE Bezdrôtová nabíjačka 15W transparentná BASEUS SIMPLE bezdrôtová nabíjačka je moderný doplnok, ktorý Vám umožní nabíjať Vaše mobilné zariadenia bez káblov. Je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov – hliníková konštrukcia a tvrdené sklo.

DUX Peňaženkový obal OnePlus 8 Pro modrý
12,90 €

DUX Peňaženkový obal OnePlus 8 Pro modrý Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš OnePlus 8 Pro. Praktický a elegantný obal zaistí maximálne bezpečie vášho smartfónu z každej strany.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Honor 10 Lite čierne
12,90 €

3D Tvrdené sklo Honor 10 Lite čierne  3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Honor 10 Lite. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Huawei P30 Pro čierne
14,80 €

3D Tvrdené sklo Huawei P30 Pro čierne  3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Huawei P30 Pro. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím.

FORCELL I-BLASON ARES kryt Apple iPhone X / XS čierny
34,60 €

I-BLASON ARES kryt Apple iPhone X / XS čierny Ochranný kryt prémiovej značky I-BLASON zo série odolných krytov ARES. Kryt ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom požuívaní a Vášmu smartfónu nepridá na veľkosti.