Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

STOPVODE

Upresniť parametre
CANADA RUBBER P 100 - penetračný náter CANADA RUBBER ROOFLEX 600 - polyuretánová hydroizolačná membrána
CANADA RUBBER P 100 - penetračný náter

Canada Rubber P100 je asfaltová mliečna emulzia s obsahom špeciálnych živíc a minerálnych stabilizátorov. Film vytvorený po odparení vodných prvkov je nepriepustný  pre riedke kyseliny a zásady.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
CANADA RUBBER N500 - tekutá hydroizolačná guma CANADA RUBBER ROOFLEX 600 - polyuretánová hydroizolačná membrána
CANADA RUBBER N500 - tekutá hydroizolačná guma

Tekutá guma Canada Rubber N500 je univerzálny materiál ochraňujúci proti zatekaniu a korózii najrôznejšie stavebné konštrukcie. Je to ideálny produkt pre izolácie v domácich podmienkach – svojpomocne. Vďaka tekutej konzistencii a vysokej priľnavosti ho môže aplikovať každý domáci majster.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
CANADA RUBBER ROOFLEX 600 - polyuretánová hydroizolačná membrána CANADA RUBBER ROOFLEX 600 - polyuretánová hydroizolačná membrána
CANADA RUBBER ROOFLEX 600 - polyuretánová hydroizolačná membrána

Canada Rubber ROOFLEX 600 je jednozložková, tekutá, trvalo elastická hydroizolačná membrána na báze polyuretánu, nanášaná a vytvrdzujúca za studena. Vytvára odolnú hydroizolačnú vrstvu s veľmi dlhou životnosťou. Disponuje najvyšším Európskym certifikátom ETAG 005.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
CANADA RUBBER P200 - Primer - penetračný polyuretánový náter CANADA RUBBER P200 - Primer - penetračný polyuretánový náter
CANADA RUBBER P200 - Primer - penetračný polyuretánový náter

P 200 – PRIMER  je bezfarebný, tekutý, hlboko penetrujúci, jednozložkový, polyuretánový základný náter na zlepšenie priľnavosti produktov na poréznych podkladoch.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster KD System, hydroizolácia proti tlakovej vode CANADA RUBBER P200 - Primer - penetračný polyuretánový náter
Köster KD System, hydroizolácia proti tlakovej vode

Systém určený na bezpečné a trvalé utesnenie minerálnych podkladov z negatívnej strany proti tečúcej a tlakovej vode, ako aj na hydroizoláciu pivníc. KÖSTER KD Systém zastaví aktívne priesaky v konštrukcii a vytvorí trvalú hydroizolačnú vrstvu na murive a betóne.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster NB1 Grey - hydroizolácia pivnice CANADA RUBBER P200 - Primer - penetračný polyuretánový náter
Köster NB1 Grey - hydroizolácia pivnice

KÖSTER NB1 Grey je vodonepriepustná minerálna hydroizolácia s obsahom kryštalických látok, určená na hydroizoláciu z pozitívnej aj negatívnej strany (> 130 m vodného stĺpca). Používa sa pri hydroizolácii novostavieb, rekonštrukciách, hydroizolácii pivníc, suterénov a vodných nádrží.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster Polysil TG 500 - penetračný náter Köster Deuxan 2K - asfaltová stierka 2-zložková protiradónová, proti tlakovej vode
Köster Polysil TG 500 - penetračný náter

Penetračný náter na všetky minerálne podklady používaný pred hydroizoláciu s cementovými hydroizolačnými suspenziami. V prípade murovaných konštrukcií je použitý na penetráciu podkladu pred aplikáciou sanačného systému, aby ho vytvrdil a imobilizoval soli.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster Deuxan 2K - asfaltová stierka 2-zložková protiradónová, proti tlakovej vode Köster Deuxan 2K - asfaltová stierka 2-zložková protiradónová, proti tlakovej vode
Köster Deuxan 2K - asfaltová stierka 2-zložková protiradónová, proti tlakovej vode

KÖSTER Deuxan 2C je dvojzložková, tlaku odolná, elastická, polymérne modifikovaná, vláknitá asfaltová stierka pre bezpečné utesnenie budov podľa DIN 18533, ako sú napr. pivnice, suterény. Odolná voči tlakovej vode, schválená stavebnými úradmi. KÖSTER Deuxan 2C je odolný voči prenikaniu radónu. 

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster NB1 Flex - disperzia na báze latexu Köster Deuxan 2K - asfaltová stierka 2-zložková protiradónová, proti tlakovej vode
Köster NB1 Flex - disperzia na báze latexu

Hotová kvapalina pre produkty KÖSTER NB. Disperzia na báze latexu KÖSTER NB 1 Flex má plastický efekt, zlepšuje priľnavosť k podkladu a zabraňuje predčasnému vysychaniu čerstvej suspenzie.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster KB FLEX - 200, tmel na prestupy vhodný aj do tečúcej vody Köster KB FLEX - 200, tmel na prestupy vhodný aj do tečúcej vody
Köster KB FLEX - 200, tmel na prestupy vhodný aj do tečúcej vody

Tesnenie prestupov potrubí a káblov, dokonca aj v prípade tlakovej vody. KÖSTER KB-Flex 200 je jednozložkový a trvalo plastický materiál, ktorý sa dá priamo aplikovať z náplne – aj v prípade tečúcej vody.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
CANADA RUBBER N 300 - náterová tekutá guma Köster KB FLEX - 200, tmel na prestupy vhodný aj do tečúcej vody
CANADA RUBBER N 300 - náterová tekutá guma

Náterová tekutá guma Canada Rubber N300 je zmes aniónového základu vysokoelastickej asfaltovej emulzie s minerálnymi stabilizátormi. Canada Rubber N300 nie je UV-stabilná, to znamená, že nie je určená ako finálna hydroizolačná vrstva striech.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
CANADA RUBBER TRANSPARENT - transparentná hydroizolácia Köster KB FLEX - 200, tmel na prestupy vhodný aj do tečúcej vody
CANADA RUBBER TRANSPARENT - transparentná hydroizolácia

Jednozložkový, krištáľovo číry, tekutý hydroizolačný náter na báze alifatických polyuretánových živíc. Obsahuje pevné častice pre dlhodobé utesnenie, nežltne, je odolný voči UV žiareniu, poveternostným vplyvom, zásadám a chemikáliám.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
CANADA RUBBER TEKUTÁ LEPENKA HYDROIZOLÁCIA 1K Köster KOSTER 21 - 2 zložková biela hydroizolácia UV odolná
CANADA RUBBER TEKUTÁ LEPENKA HYDROIZOLÁCIA 1K

Tekutá lepenka Canada Rubber je určená na hydroizoláciu kúpeľní, terás, stien, podzemných nádrží a základov.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster BD 50, hydroizolácia pre kúpeľne Köster KOSTER 21 - 2 zložková biela hydroizolácia UV odolná
Köster BD 50, hydroizolácia pre kúpeľne

KÖSTER BD 50 je hydroizolačný náter pripravený na okamžité použitie, bez rozpúšťadiel a ľahko aplikovateľný na pripravené povrchy pod dlaždice a obklady vo vlhkých a mokrých miestnostiach.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster KOSTER 21 - 2 zložková biela hydroizolácia UV odolná Köster KOSTER 21 - 2 zložková biela hydroizolácia UV odolná
Köster KOSTER 21 - 2 zložková biela hydroizolácia UV odolná

Viacúčelový hydroizolačný produkt s výbornou priľnavosťou na suché a vlhké podklady. KÖSTER 21 je 2 zložkový, trhliny premosťujúci, pružný hydroizolačný materiál bez obsahu rozpúšťadiel, aplikovaný v tekutej forme, čo uľahčuje použitie pri architektonicky náročných detailoch.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster MS Flex Foil - tekutá hydroizolačná fólia MS Polymér - oprava PVC fólie Köster MS Flex Foil - tekutá hydroizolačná fólia MS Polymér - oprava PVC fólie
Köster MS Flex Foil - tekutá hydroizolačná fólia MS Polymér - oprava PVC fólie

Veľmi jednoducho aplikovateľná, jednozložková, rýchlo tuhnúca, vysoko pružná, UV odolná hydroizolácia s veľmi dobrou priľnavosťou na mnohých podkladoch.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
CANADA RUBBER Fix It - hydroizolácia detailov vystužená vláknami, 6kg Köster MS Flex Foil - tekutá hydroizolačná fólia MS Polymér - oprava PVC fólie
CANADA RUBBER Fix It - hydroizolácia detailov vystužená vláknami, 6kg

FIX IT je jednozložková, trvalo elastická, tekutá polyuretánová hydroizolačná membrána vystužená vláknami.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
CANADA RUBBER T1000 - špachtľová guma, 5kg Köster MS Flex Foil - tekutá hydroizolačná fólia MS Polymér - oprava PVC fólie
CANADA RUBBER T1000 - špachtľová guma, 5kg

Tekutá guma T1000 je vysoko pružná, jednozložková emulzia membránového typu na báze modifikovaného asfaltu. Je určená na opravy väčších porúch povrchu (praskliny, trhliny a diery väčšie ako 5mm). Vyznačuje sa vyššou viskozitou ako tekutá guma Canada Rubber N500.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
CANADA RUBBER Top Coat - uzatváracia vrstva CANADA RUBBER TRANSPARENT Primer - transparentný základný náter
CANADA RUBBER Top Coat - uzatváracia vrstva

TOP COAT  je farebná, vysoko a trvalo elastická jednozložková, alifatická, polyuretánová uzatváracia vrstva pre nátery ROOFLEX 600, odolná voči zmenám farby a UV žiareniu.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
CANADA RUBBER TRANSPARENT Finish - povrchová úprava CANADA RUBBER TRANSPARENT Primer - transparentný základný náter
CANADA RUBBER TRANSPARENT Finish - povrchová úprava

Krištáľovo číra, polotuhá polyuretánová povrchová úprava na membránu TRANSPARENT. Nežltne, je odolná voči UV žiareniu, oderu a chemickým látkam. Dodáva povrchu saténovo-matný vzhľad.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
CANADA RUBBER TRANSPARENT Primer - transparentný základný náter CANADA RUBBER TRANSPARENT Primer - transparentný základný náter
CANADA RUBBER TRANSPARENT Primer - transparentný základný náter

TRANSPARENT Primer je transparentný, tekutý, základný náter na zlepšenie priľnavosti polyuretánových náterov Transparent. Je to rýchloschnúca bezfarebná kvapalina na báze zmesi rozpúšťadiel, ktorá nezanecháva škvrny na podklade.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster BD 50 Primer, základný náter Köster KD 2 Blitz Powder - okamžité zastavenie tečúcej vody
Köster BD 50 Primer, základný náter

Špeciálny základný náter pre systém KÖSTER BD na suchých alebo savých podkladoch. Preniká hlboko do podkladu a vytvára tak vynikajúci lepiaci mostík pre následnú hydroizoláciu.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster Bikuthan 1C - asfaltová hydroizolačná stierka Köster KD 2 Blitz Powder - okamžité zastavenie tečúcej vody
Köster Bikuthan 1C - asfaltová hydroizolačná stierka

Bezrozpúšťadlová, stabilná, jednozložková polymérne modifikovaná asfaltová hrubo-vrstvová tesniaca stierka s polystyrénovým plnivom podľa DIN 18 533. Schválené stavebnými úradmi. Pre hydroizoláciu konštrukčných prvkov v kontakte so zemnou vlhkosťou, izolačný systém vhodný pre suterény.

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE
Köster KD 2 Blitz Powder - okamžité zastavenie tečúcej vody Köster KD 2 Blitz Powder - okamžité zastavenie tečúcej vody
Köster KD 2 Blitz Powder - okamžité zastavenie tečúcej vody

Zastaví tok vody v priebehu niekoľkých sekúnd. Vysoko reaktívny prášok s veľmi krátkym reakčným časom. 

Skladom u partnera

Partner: STOPVODE