STEAMtech s. r. o.

Waboba WOOFPACK - sada hračiek pre psov

Waboba WOOFPACK - sada hračiek pre psov

24,99 €

Zarevte HAF a vezmite vášho psíka hrať sa po celý deň! Woofpack obsahuje 3 hračky pre vzduch, zem a vodu. Testovaný a schválený samotnými maznáčikmi. Howl yeah! Sada hračiek pre psov 3 v 1, ktorá je ideálna pre aktívne psy, ktorí milujú aportovanie hračiek.

Waboba WABOJI loptička Barva: Cry

Waboba WABOJI loptička Barva: Cry

7,99 €

Užite si dobrú zábavu – 3D penová loptička založená na populárnych postavách emoji. Bez ohľadu na ich náladu, tá vaša bude vždy skvelá! Máte ten letný pocit? Potom uchopte loptičku Waboba a vyjadrite sa.

Waboba BLAST loptička Barva: Modrá

Waboba BLAST loptička Barva: Modrá

7,99 €

Waboba Blast je prvá loptička Waboba vyrobená špeciálne pre hru v bazéne. Je navrhnutá tak, aby neodskočila moc vysoko alebo ďaleko, takže nemusíte vychádzať z bazéna a naháňať ju celý deň. Loptička Blast je vhodná pre celú rodinu. Niekto na pool party?

Waboba PRO loptička Barva: Červená

Waboba PRO loptička Barva: Abstract

9,99 €

Zábava pre silné ramená! Nemusíš sa len hrať na PRO, jednoducho buď PRO. Vyrobené pre špeciálne športové radovánky. Waboba Pro je len o niečo väčšia ako Extreme, čo jej dáva neskutočnú kontrolu a presnosť. Dostaň svoju vodnú zábavu na nový level! Ideálna loptička pre hráčov so silnými ramenami.

Waboba STREET ball loptička Barva: Modrá

Waboba STREET ball loptička Barva: Bílezelená

6,99 €

Vydajte sa na zem s loptou, s ktorou musíte byť v strehu! Vďaka jedinečnému tvaru a bláznivým kontúram ulice je každý odraz odlišný. Udrží vás na nohách! Ale čím viac sily použijete, tým je lepšie ovládateľná. Dokážete ovládať nekontrolovateľné?

Waboba ZAG loptička Barva: Červená

Waboba ZAG loptička Barva: Červená

7,99 €

ZAG má športový povrch, ktorý zvýrazňuje ZIG-ZAG textúra. Má unikátny dizajn vďaka ktorému budete mať väčší športový zážitok v mori, na jazere alebo aj v domácom bazéne. Ideálna pre Wabobákov, ktorý hľadajú loptičku, ktorá je vyrobená z rovnakého materiálu, ako naše vodné skákajúce loptičky.

Waboba LAVA Ball loptička

Waboba LAVA Ball loptička

6,99 €

Ak stále hľadáš dôvod pre zábavu pod slnkom, už si ho našiel, volá sa LAVA BALL. Vezmi ju von a sleduj ako sa žlté pukliny pod slnečným svetlom menia na červené!   Hyper-skákajúca lopta Žlté pukliny pod slnkom zmenia farbu na červenú (UV technológia) vek 3 + Veľkosť: 63mm / 2.48 palca

Waboba CATCH PRO + loptička Waboba Pro

Waboba CATCH PRO + loptička Waboba Pro

24,99 €
Posledný kus za túto cenu!

Catch PRO je obojručná neoprénová rukavica, ku ktorej je pribalená aj Waboba PRO loptička. Vymýšľaj nové hry, vyzeraj ako profík a bav sa aj na dlhšie vzdialenosti. Rukavica má drobné dierky, vďaka ktorým sa pri vodnej zábave rýchlejšie vysuší.

Waboba Water American Football

Waboba Water American Football

14,99 €

Chyťte trochu zábavy a slnka! Tento malý plážový futbal má špeciálnu potlač, ktorá mení farbu vo vode. Celé leto si špliechajte a hrajte sa, kým nezapadne slnko!    

Penový plážový futbal slycrovýmpoťahom 
Obsahuje grafiku meniacu farby
Malá veľkosť skvelú pre deti
Veľkosť: 150 mm / 6 palcov