BROTHER Šijací stroj Brother NV 15
294 €
Doprava zadarmo

Kvalitný, značkový elektronický jednoihlový šijací stroj pre začiatočníkov aj pokročilých, s maximálne jednoduchou obsluhou, prehľadný displej, moderný dizajn, tichý chod bez vibrácií, vysoký zdvih pätky 16 mm.

BROTHER Rezací ploter ScanNCut CM260
315 €
Doprava zadarmo

Rezací ploter so vstavaným skenerom a pripojením na PC, veľkým dotykovým displejom LCD, s podložkami o rozmere 297 × 298 mm alebo 297 × 600 mm, Má 5 typov abecedy, 600 vstavaných dizajnoch.

BROTHER Šijací stroj Brother J17S
123 €
Doprava zadarmo

Šijací stroj má 17 programov vrátane gombíkovej dierky šitej na 4 kroky, spätné šitie, šitie dvojihlou, voľné rameno, LED osvetlenie.

BROTHER Šijací stroj Brother KE14S
115 €
Doprava zadarmo

Jednoduchý mechanický šijací stroj určený pre začiatočníkov aj pre bežné domáce šitie. Šijací stroj má 14 programov vrátane gombíkovej dierky šitej na 4 kroky, voľné rameno, LED osvetlenie.

BROTHER Šijací stroj Brother FS70WTX
364 €
Doprava zadarmo

Šijací stroj so stolíkom, má 70 programov z toho 7 druhov automatických gombíkových dierok, skvelý na patchwork aj šitie odevov. Jednoduchý a kvalitný.

BROTHER Šijací stroj Brother HF37 – Strong and tough
274 €
Doprava zadarmo

Robustný mechanický šijací stroj pre šitie hrubých aj tenkých materiálov, šírka stehu až 7 mm, 27 programov, voľne nastaviteľná šírka aj dĺžka stehu, gombíková dierka šitá na jeden krok, navliekáč nite do ihly, voľné rameno, jasné LED osvetlenie.

BROTHER Šijací stroj Brother FS40S
234 €
Doprava zadarmo

Šijací stroj s displejom, má 40 programov z toho 5 druhov automatických gombíkových dierok, plynulé nastavenie dĺžky stehov do 5 mm a šírky stehov do 7 mm, voľba polohy ihly hore/dole, zapošívacie tlačidlo, dvojihla, voľné rameno, LED

BROTHER Šijací stroj Brother FS60X
289 €
Doprava zadarmo

Jednoduchý elektronický šijací stroj, má 60 programov, navliekač nite do ihly, plynulé nastavenie dĺžky stehov do 5mm a šírky stehov do 7mm pomocou tlačidiel displeja

BROTHER Šijací stroj Brother X17S
119 €
Doprava zadarmo

Jednoduchý šijací stroj, má 17 programov vrátane gombíkovej dierky šitej na 4 kroky, spätné šitie, šitie dvojihlou, voľné rameno, LED osvetlenie.

ISew Termolis REA 23 x 30
245 €
Doprava zadarmo

Otočný termolis pre ploché zažehľovanie, žehliaca plocha 23 × 30 cm. Výnimočne ľahký, skladný a prenosný termolis Rea využijete na zažehľovanie nažehľovacích fólií na tričká, výstuh na kabelky a mnoho ďalšieho.

BROTHER Detský šijací stroj Brother KD40
234 €
Doprava zadarmo

Šijací stroj s podsvieteným displejom, má 40 programov z toho 5 druhov automatických gombíkových dierok, plynulé nastavenie dĺžky stehov do 5 mm a šírky stehov do 7 mm, voľba polohy ihly hore/dole, zapošívacie tlačidlo, dvojihla, voľné rameno, LED

BROTHER Šijací stroj Brother FS20S
200 €
Doprava zadarmo

Šijací stroj s displejom, má 20 programov z toho 3 druhy automatickej gombíkovej dierky, plynulé nastavenie dĺžky stehov do 5 mm a šírky stehov do 7 mm pomocou tlačidiel displeja, zapošívacie tlačidlo na hlave stroja, voľné rameno

BROTHER Detský šijací stroj Brother KE20
215 €
Doprava zadarmo

Šijací stroj s podsvieteným displejom a chráničom prstov, má 20 programov z toho 3 druhy automatických gombíkových dierok, zapošívacie tlačidlo, dvojihla, voľné rameno, LED svetlo

BROTHER Šijací stroj Brother KD144S
119 €
Doprava zadarmo

Jednoduchý mechanický šijací stroj určený pre začiatočníkov aj pre bežné domáce šitie. Šijací stroj má 14 programov vrátane gombíkovej dierky šitej na 4 kroky, voľné rameno, LED osvetlenie, chránič prstov.