TowBox Adaptér TOP SKI na lyže a snowboard
129 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér Top Ski je určený pre zimné športy a je naozaj originálnym doplnkom, ktorý z Vášho boxu Towbox V1 na ťažné zariadenie urobí aj praktický nosič na lyže, alebo snowboard.

TowBox ANETO nosič lyží na ťažné zariadenie
639 €
Doprava zadarmo

TOWCAR® Aneto je navrhnutý na prevoz lyží, alebo snowbordov a to s kapacitou pre 4 páry lyží/4 snowbordy. Montáž nosiča na ťažné zariadenie je otázkou niekoľkých sekúnd a Vaše lyžiarske ústrojenstvo máte poruke, keď potrebujete. EU homologácia.

WeeRide Co-Pilot XT detský prípojný bicykel - Strieborný
179 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detský prípojný bicykel Weeride Co-Pilot XT je nová verzia s „FAT TYRE“ plášťom pre ešte vyšší komfort dieťaťa aj v nerovnom teréne a trendový vzhľad. Co-Pilot je určený pre deti od 4 – 9 rokov, vážiace do 35 Kg a je plne vybavený reflexnými prvkami pre bezpečnú jazdu.

TowBox V2 DOG box na ťažné zariadenie
799 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

TOWBOX® V2 DOG je väčším boxom na prevoz psov v porovnaní s TowBox V1. Odporúčame používať pre služobné a poľovnícke psy, prípadne iné zvieratá. Box však možno použiť aj na akékoľvek iné účely po uzatvorení ventilačných otvorov. Veterinársky certifikát a EU homologácia.

Spinder XPLORER+ nosič bicyklov
439 €
Doprava zadarmo

Novinkou na našom trhu je prémiový autonosič bicyklov s montážou na ťažné zariadenie, ktorý ponúka exkluzívne najjednoduchší systém uchytenia bicyklov. Je ideálny pre elektrické aj karbónové bicyklena a vďaka kompaktným rozmerom umožní majiteľovi jednoduchú obsluhu.

HandiWorld Srešná taška HANDIHOLDALL™
179 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktická strešná taška s nosnosťou 50 Kg a objemom 400 litrov vhodná na použitie s nafukovacími nosičmi Handirack alebo klasickými strešnými nosičmi s trvalým uchytením. Taška sa dodáva v cestovnom puzdre a je vyrobená z prémiových materiálov.

HandiWorld Strešný nafukovací nosič HANDIRACK®
89 €
Doprava zadarmo

HandiRack je výborným nápadom, absolútne unikátny, univerzálny a ľahko uskladniteľný nosič na 2, 3, 4 a 5 dverové vozidlá. Dodávaný v cestovnom puzdre a s nosnosťou do 80 Kg je perfektný na dovolenku, EU norma pre strešné nosiče ISO/PAS 11154.

TowBox V2 DOG ventilačná mriežka
47 €

Nastaviteľná ventilačná mriežka s možnosťou regulácie prístupu vzduchu do boxu. Mriežka je určené pre použitie s boxom na prevoz zvierat TowBox V2 DOG.

Saris TRAPS 3 nosič bicyklov do vnútra auta
159 € 154 €
Doprava zadarmo

Pre cyklistov, ktorí uprednostnia prepravu bicyklov vo vnútornom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov, ako aj SUV a minivanov. Dĺžka lišty 90 cm. Max. 3 bicykle (vyberte variantu z ponuky)

KaZAM MINI detské odrážadlo
75 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Je ideálne pre všetky deti od ranného veku, ktoré si týmto spôsobom rozvíjajú pohybové a motorické zručnosti. Vaše dieťa bude pripravené na dve kolesá hneď ako sa udrží na nohách a neskôr nebude nikdy musieť používať tréningové kolieska.

Cycliq FLY12 CE cyklistická HD kamera
299 €
Doprava zadarmo

Cycliq Fly12 CE je predná kamera a 600 lumenové svetlo v jednom, skonštruované pre pokoj duše na cestách. INTELIGENTNÁ TECHNOLÓGIA navrhnutá pre cyklistov s funkciou instantného zaznamenania incidentu. Ak ste účastníkom nehody, resp. z bicykla spadnete, Fly12 automaticky uzamkne a uloží zábery.

PRO User BRILJANT 2 - bike nosič bicyklov
109 €
Doprava zadarmo

Briljant je jednoduchý nosič bicyklov, pre ktorý sú príznačné ultra kompaktné rozmery a veľmi nízka hmotnosť. Nosič je kompatibilný s akýmkoľvek modelom ťažného zariadenia na trhu a kedže pri jeho montáži a demontáži nepotrebujete žiadne náradie, jeho obsluha je otázkou niekoľkých sekúnd.

CycleOps  plášť na trenažér - žltý
34,99 €

Plášť je určený na použitie s akýmkoľvek cyklistickým trenažérom, je vyrobený z tvrdšej zmesi, ktorá zabraňuje opotrebovaniu plášťa pri kontakte s oceľovým válcom jednotky odporu na trenažéry.

PRO User DIAMANT 2 - bike nosič bicyklov
359 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pro-User Diamant je užívateľsky veľmi prepracovaný nosič vhodný pre dve (elektrické) bicykle. Je kompatibilný s akýmkoľvek modelom ťažného zariadenia na trhu (nie je vhodný na hliníkové ťažné zariadenie). Patentovaný systém uchytenia zjednoduší obsluhu a urýchli užívateľovi proces uchytenia nosiča.

TowBox V1 DOG box na prevoz zvierat
699 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

TOWBOX® V1 DOG je ideálnym a praktickým riešením na prevoz služobných, alebo poľovníckych psov. Box má integrované otvory, s možnosťou dokúpenia mriežky na regulovanie prístupu vzduchu. Veterinársky certifikát a EU homologácia.

CycleOps RISER podložka pod koleso
29,99 €

Podložka Riser Vám umožní pohodlne trénovať s ktorýmkoľvek trenažérom a vďaka 3 – stupňovému dizajnu si zvolíte požadovanú obtiažnosť náklonu pre dokonalú simuláciu jazdy do kopca.

Cycliq FLY6 Gen3 cyklistická HD kamera
219 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Fly6 CE GEN3 je zadná HD kamera a bezpečnostné svetlo v jednom, skonštruované pre pokoj vašej duše na cestách. INTELIGENTNÁ TECHNOLÓGIA navrhnutá pre cyklistov s funkciou instantného zaznamenania incidentu. Ak ste účastníkom nehody Fly6 automaticky uloží zábery, takže ich nebude možné prepísať.

Saris TRAPS 1 nosič bicyklov do vnútra auta
149 €
Doprava zadarmo

Pre cyklistov, ktorí uprednostia prepravu bicykla(ov) v úložnom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov po sklopení zadného radu sedadiel ako aj SUV a minivanov.

CycleOps podložka pod koleso
19,99 €

Podložka pod predné koleso bicykla určená pre použitie s ľubovoľným trenažérom zaručuje maximálnu stabilitu a naviac pomáha znížiť napätie v driekovej oblasti vďaka mierne zvýšenej pozícii predného kolesa (2,8 cm).

Saris Adaptér FAT BIKE
45 €

Sada 2ks držiakov na plášte s rozmermi Fat BIke, ktorá nahrádza štandardne dodávané držiaky u nosiča bicyklov Saris FREEDOM 2 bike.

SeaSucker 20/110 mm držiak vidlice
31 €

Držiak pre uchytenie MTB bicyklov/vidlice s pevnou osou o priemere 20mm a dĺžke 110mm, určený pre použitie s nosičmi bicyklov Seasucker Talon 1-bike, Mini Bomber 2-bike a Bomber 3-bike.

Saris Držiak kolesa TRAPS
45 €

Držiak predného kolesa do kufra auta určený pre použitie s nosičmi TRAPS 1 a TRAPS 3.

SeaSucker HORNET vákuový nosič na 1 bicykel
299 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Seasucker HORNET je našim najmenším nosičom na 1 bicykel, s montážou výlučne na zadné dvere automobilu. Je ideálnym riešením pre majiteľov prenajatých áut (áut na lísing a pod.) a je dodávaný je v cestovnom púzdre. Najuniverzálnejší systém na svete!

SeaSucker MINI Bomber 2 - bike nosič bicyklov
549 €
Doprava zadarmo

Seasucker Mini Bomber je najuniverzálnejšia verzia nosiča bicyklov so 6 výkonnými prísavkami predimenzovanými na prevoz 2 bicyklov o váhe do 20 Kg (1 bicykel) pri maximálnej rýchlosti 120 km/h. Nepotrebujete žiadne iné nosiče, pričniky a pod. Najrýchlejší a najuniverzálnejší systém na svete!

SeaSucker SKI Rack nosič lyží
459 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

SeaSucker SKI Rack je najrýchlejší a najjednoduchší systém na prepravu lyžiarského ústrojenstva. Inovatívny a neuveriteľne výkonný, ľahký a kompaktný systém vákuových prísaviek poskytuje odolnosť v ťahu až 360 Kg.

SeaSucker TALON 1 - bike vákuový nosič
379 €
Doprava zadarmo

Seasucker TALON je univerzálny a nekonvenčný nosič na 1 bicykel s technológiou vysoko výkonných vákuových prísaviek. Nosnosť až 20 Kg (1 bicykel) pri maximálnej povolenej rýchlosti 120km/h. Nepotrebujete žiadne iné nosiče, a pod. Najrýchlejší a najuniverzálnejší systém na svete!

TowBox V1 box na ťažné zariadenie
699 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

TOWBOX® V1 je rovnako ako väčší Towbox V2 komfortným a praktickým riešením ako zväčšiť objem batožinového priestoru Vášho vozidla. Praktická alternatíva k strešným boxom, ktorá poskytuje viacero výhod.

iRACKS Ufo taška na nosič bicyklov
37 €

Prenosná taška určená k prenosu a ochrane nosiča bicyklov iRacks UFO 2 a UFO 2+1. Tento praktický doplnok je vyrobený z robustného a odolného materiálu. Súčasťou je i nastaviteľný ramenný pás a 3 vnútorné vrecká, ktoré využijete na akékoľvek ďalšie vaše doplnky

KaZAM LINK Pro
209 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Novinkou v ponuke je táto odľahčená verzia populárneho detského prípojného bicykla vyrobená z hliníkovej zliatiny v štýlovej čiernej matnej farbe. KaZAM Link je vhodný aj k bicyklom s 29" kolesami. Je ideálny na dlhšie výjazdy, alebo na frekventovanejšie cesty, kedy dieťa chcete mať pod kontrolou.

Saris Adaptér rámu bicykla
44 €

Vytvorí virtuálny „horný rám“ bicykla, ktorý umožní zavesenie bicykla na nosič. Vhodný pre použitie s nosičmi Saris Bones a Axis.

Saris Držiak vidlice TRAPS
29 €

Držiak vidlice so štandardným 9mm rýchloupinákom určený na použitie s autonosičom TRAPS 1 a TRAPS 3.

Saris FLUID² cyklistický trenažér
329 €
Doprava zadarmo

Cyklistický trenažér Saris FLUID² je tekutinou brzdený systém s integrovanou technológiou PowerTuned. Vaša záťažová krivka sa odvíja od rýchlosti kolies a umožní Vám zažiť absolútne realistický tréning podobný tomu, ako vonku na ceste.

Saris M2 Smart cyklistický trenažér
599 €
Doprava zadarmo

Cyklotrenažér Saris M2 od amerického výrobcu je absolútnou špičkou v segmente a je určený všetkým, ktorí to s cyklistikou myslia vážne. Veľmi presné meranie výkonu s odchýlkou (+/- 5%) zabezpečuje profesionálna technológia PowerTap.

Saris Ochranné remene HATCH HUGGERS
25 €

Adaptér Saris Hutch Huggers je určený na úchytné popruhy, a zabezpečí bezpečnú montáž všetkých modelov nosiča bicyklov Saris Bones 2 a 3 – bike v prípadoch, keď má vozidlo celopresklenné zadné dvere auta, alebo vtedy, keď to výrobca odporúča.

Saris Poistné remene (2ks)
9 €

Balenie 2ks poistných remeňov s prackou, ktoré zabránia otáčaniu riadidiel a kolies bicykla počas prevozu.

SeaSucker ADD ON adaptér pre koleso
75 €
Doprava zadarmo

Pre použitie s nosičmi Seasucker MINI BOMBER a BOMBER, adaptér namontujete na nosnú konzolu nosiča a predné koleso nemusí do kufra! Vhodné pre kolesá s 9mm rýchlopákou, alebo MTB kolesá s 15mm pevnou osou po dokúpení adaptéra MTB 15.

SeaSucker FLIGHT Deck Adaptér
159 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nahrádza a dopĺňa zadný držiak kolesa úchytom pre predné koleso a slúži ako výborný doplnok k nosičom bicyklov Seasucker TALON 1 – bike, MINI Bomber 2 – bike a BOMBER 3 – bike. Len pre kolesá s 9 × 100 mm osou, pre MTB štandardy je potrebný adaptér.

Spinder Spinder ADAPTÉR pre 3 bicykel
119 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér na rozšírenie kapacity nosiča XPLORER + o 3. bicykel, jednoduchý zaklikávací systém zabezpečí možnosť prepravy 3 bicyklov pri zachovaní celkovej nosnosti nosiča Xplorer s namontovaným adaptérom, tz.. 60 Kg