ROBUSHOP

Upresniť parametre
DEBAKO Gymnastické cvičky - baletky - piškóty čierne DEBAKO Gymnastické cvičky - baletky - piškóty čierne
DEBAKO Gymnastické cvičky - baletky - piškóty čierne

Baletky biele, tanečné, gymnastické cvičky. Celo kožená prešívaná obuv s gumou. Kožená podrážka s dokonalou priľnavosťou. Baletky nie sú určené pre bežné nosenie. Obuv vhodná na tanec a gymnastiku v interiéry na tvrdom a hladkom podklade.

môžete mať 30.03 - 31.03

OrtoMed Pánske ortopedické topánky DEBAKO Gymnastické cvičky - baletky - piškóty čierne
OrtoMed Pánske ortopedické topánky

Ortopedická obuv vhodná pri: dôsledky dny a artrózy; pooperačná, rehabilitačná obuv; po lymfoterapii; citlivé nohy; následky chorôb, ktoré menia veľkosť a obvod nôh a prstov; hallux valgus, hallux rigidus, kurie oká, kladivkové prsty, výrastky

môžete mať 29.03 - 30.03

DEBAKO Gumáky, gumené čižmy Ruža DEBAKO Gymnastické cvičky - baletky - piškóty čierne
DEBAKO Gumáky, gumené čižmy Ruža

Dámske gumáky, Dámske čižmy. Gumáky vhodné nie len do dažďa a vody, ale aj ako pracovná, alebo voľnočasová obuv. Gumáky s mierne zvýšenou pätou pre pohodlnú a bezpečnú chôdzu. Rekreačná, pracovná, vychádzková obuv 100 % recyklovateľné.

môžete mať 29.03 - 30.03

DEBAKO Gumáky, čižmy Ružové OrtoMed Dámske ortopedické topánky zateplené
DEBAKO Gumáky, čižmy Ružové

Kvalitné detské gumáky vyrobené na Slovensku. Detské gumáky, čižmy rôznych farieb a vzorov. Výborne sedia na nohe, nevyzúvajú sa. Detské gumáky vo veľkosti od 22–35.

môžete mať 29.03 - 30.03

OrtoMed Dámske ortopedické topánky zateplené OrtoMed Dámske ortopedické topánky zateplené
OrtoMed Dámske ortopedické topánky zateplené

Zdravotná obuv je určená zákazníkom, ktorí hľadajú širšiu pohodlnú obuv a ľuďom trpiacim najrôznejšími problémami nôh (diabetici, reumatici, pooperačné problémy). Obuv je vhodná aj pre chodidlá ošetrené bandážou, či obväzom.

Momentálne nedostupné

OrtoMed Pánska ortopedická obuv OrtoMed Dámske ortopedické topánky zateplené
OrtoMed Pánska ortopedická obuv

Zdravotná obuv je určená zákazníkom, ktorí hľadajú širšiu pohodlnú obuv a ľuďom trpiacim najrôznejšími problémami nôh (diabetici, reumatici, pooperačné problémy). Obuv je vhodná aj pre chodidlá ošetrené bandážou, či obväzom. Široké otváranie na dva suché zipsy,umožňuje otvorenie topánky až po špičku

Momentálne nedostupné

DEBAKO Drevená kravata z orechového dreva DEBAKO Drevená kravata z orechového dreva
DEBAKO Drevená kravata z orechového dreva

Elegantná drevená kravata na každú príležitosť. Pánska drevená kravata je skvelým doplnkom k Vášmu outfitu. Kravata je vyrobená z orechového dreva, je flexibilná a pohyblivá vďaka čomu sa dá aj skladať. Nastaviteľné zapínanie pre pohodlné nosenie.

Momentálne nedostupné

DEBAKO Pánske Kapce z ovčej vlny DEBAKO Drevená kravata z orechového dreva
DEBAKO Pánske Kapce z ovčej vlny

Kapce pánske oteplené kožušinou z ovčej vlny. Výborná nielen seniorská obuv na zimu. Oteplené hrubou kožušinkou. Kvalitný kovový zips pre pohodlné obúvanie a vyzúvanie. Protišmyková gumová podrážka. Slovenský výrobok. Rokmi overená kvalita.

môžete mať 30.03 - 31.03

DEBAKO Dámske Kapce z ovčej vlny DEBAKO Drevená kravata z orechového dreva
DEBAKO Dámske Kapce z ovčej vlny

Dámske kapce oteplené kožušinkou z ovčej vlny. Výborná nie len seniorská obuv na zimu, ale aj na jeseň a jar. Oteplené hrubou kožušinou. Kvalitný kovový zips pre pohodlné obúvanie a vyzúvanie. Nová protišmyková gumová podrážka. Pravý Slovenský výrobok. Rokmi overená kvalita.

môžete mať 30.03 - 31.03

DEBAKO Dámske nízke snehule s kožušinou čierne DEBAKO Dámske nízke snehule s kožušinou čierne
DEBAKO Dámske nízke snehule s kožušinou čierne

Dámske nízke snehule s kožušinou čierne. Lesklá čierna členková zateplená topánka s kožušinou. Zips z prednej strany pre pohodlné obúvanie a vyzúvanie. Protišmyková podrážka s dezénom pre bezpečnú chôdzu.

môžete mať 30.03 - 31.03

DEBAKO Dámske vysoké snehule čierne DEBAKO Dámske nízke snehule s kožušinou čierne
DEBAKO Dámske vysoké snehule čierne

Dámske vysoké snehule čierne zateplené ovčou a syntetickou vlnou. Štýlové vysoké dámske čierne čižmy do chladného počasia. Proti šmyková podrážka s dezénom zaistí bezpečnú chôdzu aj v snehu.

môžete mať 30.03 - 31.03

DEBAKO Seniorské zateplené papuče, 37 DEBAKO Dámske nízke snehule s kožušinou čierne
DEBAKO Seniorské zateplené papuče, 37

Seniorské papuče, zateplené mäkké a ľahké, ideálne pre širšie, choré, opuchnuté, diabetické nohy. Vyrobené z priedušných mäkkých materiálov, ktoré sa prispôsobia tvaru chodidla, má veľký význam pri vystupujúcich, boľavých partiách a degeneratívnych zmenách chodidiel.

môžete mať 30.03 - 31.03