Upresniť parametre
Netscroll 5x podložka na gril, BBQ Mat Netscroll Sada držiakov pre upratanú a prehľadnú kuchyňu (na 4 pokrievky), PotSpot
Netscroll 5x podložka na gril, BBQ Mat

Šetrite čas a námahu pri pečení a čistení grilu! Gril majstri, vyhnite sa strate jedla, ktoré popadá medzi mriežky grilu a po pikniku bez nepríjemného drhnutia zanechajte gril čistý ako pred pečením.

môžete mať 30.03

Netscroll Unikátna multifunkčná kuchynská lyžica, SpoonStar Netscroll Unikátna multifunkčná kuchynská lyžica, SpoonStar
Netscroll Unikátna multifunkčná kuchynská lyžica, SpoonStar

Je to ľahká lyžica praktickej veľkosti, využijete ju na rôzne účely ako scedenie, oddeľovanie bielka od žĺtka, šľahanie, strúhanie a podobne!

môžete mať 30.03

Netscroll Sada na výrobu domácich cestovín, PastaMaker Netscroll Unikátna multifunkčná kuchynská lyžica, SpoonStar
Netscroll Sada na výrobu domácich cestovín, PastaMaker

Sada na výrobu domácich cestovín s krájačom cesta je všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonalých cestovín! Rýchlo a ľahko pripravte domáce ravioli a iné domáce cestoviny ako z reštaurácie!

môžete mať 30.03

Netscroll Kladivo s hrotmi na zjemnenie mäsa, MeatPress Netscroll Unikátna multifunkčná kuchynská lyžica, SpoonStar
Netscroll Kladivo s hrotmi na zjemnenie mäsa, MeatPress

Kvalitné a praktické kladivo s hrotmi na zjemnenie mäsa, vhodné na všetky druhy mäsa. Kladivo má 20 ostrých hrotov, ktoré umožňujú mäsu najprirodzenejším spôsobom zmäknúť.

môžete mať 30.03

Netscroll Stroj na výrobu domácich cestovín, HomeMadePasta Netscroll Viacúčelový krájač na zeleninu s ergonomickou protišmykovou rukoväťou a 3 rôznymi čepeľami, MultiSlicer
Netscroll Stroj na výrobu domácich cestovín, HomeMadePasta

Chuť domácich cestovín sa v žiadnom prípade nedá porovnať s kupovanými. Čaro spočíva aj v tom, že sa dajú podľa želania tvarovať alebo farbiť rôznymi potravinami. S touto praktickou sadou budete môcť ľahko a rýchlo vyrobiť až 5 rôznych druhov cestovín!

môžete mať 30.03

Netscroll Viacúčelový krájač na zeleninu s ergonomickou protišmykovou rukoväťou a 3 rôznymi čepeľami, MultiSlicer Netscroll Viacúčelový krájač na zeleninu s ergonomickou protišmykovou rukoväťou a 3 rôznymi čepeľami, MultiSlicer
Netscroll Viacúčelový krájač na zeleninu s ergonomickou protišmykovou rukoväťou a 3 rôznymi čepeľami, MultiSlicer

Ergonomicky navrhnutý krájač na zeleninu s protišmykovou rukoväťou a 3 rôznymi čepeľami z nehrdzavejúcej ocele vám umožní pripraviť čerstvé a zdravé domáce jedlá 8-krát rýchlejšie! Ušetrite čas a nakrájajte niekoľko plátkov cukety, mrkvy, zemiakov, cvikly, cibule alebo paradajok na jeden šup!

môžete mať 30.03

Netscroll Špičková škrabka a krájač zeleniny a ovocia, Vegistar Netscroll Zátka, ktorá zabraňuje nepríjemným pachom a zachytáva nečistoty NoSmell
Netscroll Špičková škrabka a krájač zeleniny a ovocia, Vegistar

Krájač a škrabka na zeleninu a ovocie Vegistar je vyrobený zo 100% nehrdzavejúcej ocele a voľba číslo 1 medzi kuchynskými pomôckami! Ostré čepele ako žiletky skrátia čas varenia na polovicu a pomôžu vám pripraviť zdravé domáce jedlá!

môžete mať 30.03