Erima Lopta Hybrid Training (veľkosť 5)
35 € 29,95 €

Nemecká firma erima predstavuje nový model osvedčenej a veľmi obľúbenej lopty „HYBRID TRAINING“, ktorá je kombináciou lepenej a šitej lopty, využíva tak výhody obidvoch koštrukcií. Výborný pomer cena/kvalita.

Erima Lopta Hybrid Training (veľkosť 4)
35 € 29,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Nemecká firma erima predstavuje nový model osvedčenej a veľmi obľúbenej lopty „HYBRID TRAINING“, ktorá je kombináciou lepenej a šitej lopty, využíva tak výhody obidvoch koštrukcií. Výborný pomer cena/kvalita.

KEEPERsport Brankárske rukavice Varan6 Premier NC
60 € 45 €

S modelom rukavíc Varan6 Premier NC prináša firma KEEPERsport to najlepšie pre úspešných a cieľavedomých brankárov. Kto tvrdo pracuje, potrebuje aj najlepšiu výstroj. Preto sme využili ešte ľahší a prospešnejší materiál.

Rehab Brankárske rukavice Core CG1 NC
25 € 19,99 €

Výborné tréningové rukavice s vnútorným strihom prstov, robustnou penou SmashGrip a latexom na vonkajšej strane. Rukavice s fantastickým pomerom cena/kvalita a exkluzívnym dizajnom. Sú vhodné rovnako pre mladé talenty, ako aj pre skúsených brankárov.

Joma chrániče kolien
26 € 22 €

Chrániče kolien s penovou výstužou. Pletené s otvorom na vnútornej strane, ktorý uľahčuje pohyb a lepšiu cirkuláciu vzduchu.

PDX PDX Grip Socks protišmykové ponožky (biele)
24,95 €

Vďaka protišmykovej technológii ponožiek PDX máš zabezpečenú maximálnu stabilitu v tvojej športovej obuvi. Môžeš tak bez obmedzenia nečakane meniť smer alebo zrýchľovať, noha v obuvi sa ti už šmýkať nebude.

Rehab Goalkeeper tepláky 3/4 (čierne)
30 € 23,99 €

Tieto 3/4 brankárske tepláky, rovnako ako všetky výrobky rehab, ťa presvedčia neskutočným pomerom cena/kvalita. Výborne umiestnené vypchávky na bokoch a kolenách ťa optimálne ochránia počas tréningov aj zápasov.

Rehab goalkeeper tepláky (čierne)
30 € 24,99 €

Tieto brankárske tepláky, rovnako ako všetky výrobky rehab, ťa presvedčia neskutočným pomerom cena/kvalita. Výborne umiestnené vypchávky na bokoch a kolenách ťa optimálne ochránia počas tréningov aj zápasov.

Erima Brankárske rukavice Skinator Match NC
75 € 39,95 €

Firma erima predstavuje úplne nový model brankárskych rukavíc Skinator Match NC. Tieto rukavice sa vyznačujú osvedčenou 4 mm penou Hypersoft s výbornou priľnavosťou v každom počasí v kombinácii s obľúbeným vnútorným strihom prstov a s vynikajúcim pomerom cena/kvalita.

Joma chrániče lakťov Block
24 € 20 €

Lakťové chrániče s penovou výstužou. Pletené s otvorom na vnútornej strane, ktorý uľahčuje pohyb a lepšiu cirkuláciu vzduchu.

KEEPERsport Brankárske rukavice Varan6 Hero NC
100 € 75 €

TOP rukavice Varan6 Hero NC. Rukaviciam KEEPERsport Varan6 dôverujú aj profíci z najvyššej Fortuna ligy: Matúš Kira (MFK Zemplín Michalovce), Tomáš Jenčo (FK Pohronie Žiar/Hronom), Martin Jedlička (DAC Dunajská Streda), Benjamín Száraz (DAC Dunajská Streda), Adrián Chovan (Vion Zlaté Moravce).

KEEPERsport Brankárske rukavice Varan6 Pro GC
75 € 59 €

Nové rukavice Varan6 Pro GC. Rukaviciam KEEPERsport Varan6 dôverujú aj profíci z najvyššej Fortuna ligy: Matúš Kira (MFK Zemplín Michalovce), Tomáš Jenčo (FK Pohronie Žiar/Hronom), Martin Jedlička (DAC Dunajská Streda), Benjamín Száraz (DAC Dunajská Streda), Adrián Chovan (Vion Zlaté Moravce).

KEEPERsport Brankársky dres GKSix Premier l/s (červený)
34,99 € 29,95 €

S dlhým brankárskym dresom GKSix Premier v červenej farbe prinášame brankárom to najlepšie z najlepších. Kto tvrdo pracuje, potrebuje čo najlepšiu výstroj. Preto sme aj tu použili ešte ľahší, účinnejší a lepší materiál.

KEEPERsport brankársky dres GKSix Premier l/s (modrý)
35 € 29,95 €

Posledný kus za túto cenu!

S dlhým brankárskym dresom GKSix Premier v modrej farbe prinášame brankárom to najlepšie z najlepších. Kto tvrdo pracuje, potrebuje čo najlepšiu výstroj. Preto sme aj tu použili ešte ľahší, účinnejší a lepší materiál.

KEEPERsport Futbalový dres GKSix Premier s/s (červený)
30 € 25 €

Posledný kus za túto cenu!

S futbalovým dresom GKSix Premier v červenej farbe prinášame brankárom alebo hráčom to najlepšie z najlepších. Kto tvrdo pracuje, potrebuje čo najlepšiu výstroj. Preto sme aj tu použili ešte ľahší, účinnejší a lepší materiál.

KEEPERsport Futbalový dres GKSix Premier s/s (modrý)
30 € 25 €

S futbalovým dresom GKSix Premier v modrej farbe prinášame brankárom alebo hráčom to najlepšie z najlepších. Kto tvrdo pracuje, potrebuje čo najlepšiu výstroj. Preto sme aj tu použili ešte ľahší, účinnejší a lepší materiál.

KEEPERsport prilba Head Guard Hero
55 € 45 €

KEEPERsport prilba Head Guard Hero ti zabezpečí ochranu v rôznych krkolomných situáciach v pokutovom území. Ako brankár sa musíš chrániť sám. Na súperovho hráča alebo bránku nemôžeš brať ohľad. Preto je vhodné ochrániť si hlavu vhodnou prilbou rovnako ako to robil napríklad aj Petr Čech.

KEEPERsport spodky UnPadded
30 € 25 €

Spodky zahrievajú a chránia pred svalovými zraneniami v oblasti stehien a slabín. Gumičky na zakončení stehien sa starajú o neustály príjemný komfort.

Rehab Brankárske rukavice Core CG1 FS NC
30 € 24,99 €

Rukavice rehab so špeciálnou ochranou na 4 prstoch. Výborný tréningový model s vnútorným strihom prstov, robustnou penou SmashGrip a latexom na vonkajšej strane. Rukavice s fantastickým pomerom cena/kvalita a exkluzívnym dizajnom. Sú vhodné rovnako pre mladé talenty, ako aj pre skúsených brankárov.

Rehab Brankárske rukavice MASTER CG2 NC
50 € 39,99 €

Rukavice „Master CG2“ sú drzou, ale rozumnou skladbou: vnútorný strih prstov, pena Pro Grip a latex na vonkajšej strane. Tieto vlastnosti spolu vytvárajú majstrovské dielo. Cena v kombinácii s jedinečným dizajnom a výbornými vlastnosťami vytvárajú rukavice, ktoré sú „nutnosť“ pre každého brankára.

Rehab Goalkeeper legíny (čierne)
40 € 34,99 €

Výborné brankárske legíny s anatomicky umiestnenými penovými vypchávkami na bokoch a kolenách, ktoré ťa optimálne ochránia počas tréningov aj zápasov. Flexibilný materiál garantuje výborný komfort a príjemný manažment odvodu vlhkosti.

Rehab Goalkeeper spodky (čierne)
35 € 29,95 €

Výborné brankárske spodky s anatomicky umiestnenými penovými vypchávkami na bokoch ťa optimálne ochránia počas tréningov aj zápasov. Flexibilný materiál garantuje výborný komfort a príjemný manažment odvodu vlhkosti.