EFI Global Store

Upresniť parametre
Avento Street Football II futbalová lopta modrá Veľkosť lopty: č. 5 Avento Street Football II futbalová lopta modrá Veľkosť lopty: č. 5
Avento Street Football II futbalová lopta modrá Veľkosť lopty: č. 5

Avento Street Football II je vysoko odolná celogumová lopta so vzorom „dimply“ ako pri golfovej lopte, ktorá sa najlepšie cíti na klasických trávnatých futbalových ihriskách. Poznámka: Nafúknite loptu na odporúčaný tlak pomocou navlhčenej ihly.Parametre:farba:modráveľkosť lopty:č.

môžete mať 12.04 - 14.04

Mondo Gumový potlačená lopta SUPER TELE Avento Street Football II futbalová lopta modrá Veľkosť lopty: č. 5
Mondo Gumový potlačená lopta SUPER TELE

Lopta potlačená gumová Super Tele – 230 mm. Jedná sa o ľahkú plastovú loptu určenú na hranie detí, potlač imituje futbalovú loptu. Použitie je možné aj vo vode. K dispozícii vo farbe žltej, červenej, modrej a bielej. Farbu prosíme špecifikovať v poznámke objednávky.

môžete mať 06.04 - 12.04

Merco Shooting Pad hokejová doska pre nácvik streľby Avento Street Football II futbalová lopta modrá Veľkosť lopty: č. 5
Merco Shooting Pad hokejová doska pre nácvik streľby

Strelecká podložka – hokejová strelecká doska je špeciálna doska s hrúbkou 2 mm a rozmermi 100 × 200 cm, vyrobená z polyetylénu s vysokou hustotou, ktorý sa vyznačuje nízkym koeficientom trenia a 6-krát vyššou odolnosťou proti opotrebovaniu ako oceľ.

môžete mať 13.04 - 17.04

Mondo Lopta kopaná SOFT 200mm - žltá Mondo Lopta kopaná SOFT 200mm - žltá
Mondo Lopta kopaná SOFT 200mm - žltá

Futbalová lopta MONDO SOFT 200mm Detská futbalová lopta v dizajne SOFT.Technický popis:- priemer: 200mm- viacero farieb- možnosť výberu farby alebo ponechania farebného mixu

môžete mať 06.04 - 12.04

Spartan Taška na lyžiarky Mondo Lopta kopaná SOFT 200mm - žltá
Spartan Taška na lyžiarky

vak na lyže bočné vrecko nastaviteľný ramenný popruh hmotnosť balenia: 3,00 kg počet krabíc v balení: 1 rozmery balenia (VxŠxH): 40 × 20 × 30 cm farebné možnosti: čierna maximálna veľkosť 43

Momentálne nedostupné

SEDCO Rotana masážna veľká - čierna Mondo Lopta kopaná SOFT 200mm - žltá
SEDCO Rotana masážna veľká - čierna

Rotana masáž veľká Sedco Vhodná nazoštíhlenie tela, najmä v oblasti bokov a šikmých brušných svalov. Stačí sa naň postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu. Na povrchu masážnej rotany sú umiestnené špeciálne masážne body pre vyššiu efektivitu cvičenia.

môžete mať 06.04 - 12.04

SEDCO Gymnastická lopta ANTIBURST - 85 cm Nils Extreme Kolieskové korčule NA9022, zelené 39
SEDCO Gymnastická lopta ANTIBURST - 85 cm

Gymnastická lopta Sedco ANTIBURST 55 cm Gymnastická lopta vám umožní vykonávať všestranné cvičenia na posilnenie zdravia a relaxáciu. Cvičenie s touto loptou znižuje napätie organizmu, posilňuje brušné a chrbtové svaly a aktivuje kĺby. Môžete ho využiť aj ako alternatívu sedacieho nábytku.

môžete mať 06.04 - 12.04

SEDCO Gymnastická lopta ANTIBURST - 65 cm Nils Extreme Kolieskové korčule NA9022, zelené 39
SEDCO Gymnastická lopta ANTIBURST - 65 cm

Gymnastická lopta Sedco ANTIBURST 55 cm Gymnastická lopta vám umožní vykonávať všestranné cvičenia na posilnenie zdravia a relaxáciu. Cvičenie s touto loptou znižuje napätie organizmu, posilňuje brušné a chrbtové svaly a aktivuje kĺby. Môžete ho využiť aj ako alternatívu sedacieho nábytku.

môžete mať 06.04 - 12.04

Nils Extreme Kolieskové korčule NA9022, zelené 39 Nils Extreme Kolieskové korčule NA9022, zelené 39
Nils Extreme Kolieskové korčule NA9022, zelené 39

Kolieskové korčule NILS Extreme NA9022 sú určené na rekreačnú jazdu stredne pokročilých a pokročilých korčuliarov po rovných a hladkých chodníkoch, ako napríklad po asfalte.

môžete mať 04.04 - 05.04

LIFEFIT Cyklo taška na riadidlá COOL ER II Merco Training Set JR bedmintonová sada ružová
LIFEFIT Cyklo taška na riadidlá COOL ER II

Taška na riadidlá bicykla Lifefit Chladiaca taška s tepelnoizolačnými vlastnosťami.

môžete mať 06.04 - 12.04

Merco Training Set JR bedmintonová sada ružová Merco Training Set JR bedmintonová sada ružová
Merco Training Set JR bedmintonová sada ružová

Bedmintonová sada Merco Training Set JR je ideálnou voľbou pre deti, ktoré tak získajú prvé skúsenosti s bedmintonom, ale určite ju využijú aj dospelí hráči, ktorí si chcú len tak pinknúť s priateľmi.

môžete mať 06.04 - 12.04

Merco Shell 4L taška na kolobežku čierna Merco Training Set JR bedmintonová sada ružová
Merco Shell 4L taška na kolobežku čierna

Moderná taška na kolobežku Shell je vďaka nastaviteľným pásom jasnou voľbou pre väčšinu typov kolobežiek. Má pomerne veľký úložný priestor s praktickými sieťovanými vreckami. Tá efektívne rozdeľuje pribalený obsah. Vnútri sa tiež nachádza pútko na zavesenie potrebných vecí.

môžete mať 06.04 - 12.04