DAS Handel

Upresniť parametre
Lorelli Vodítko pre dieťa STEP BY STEP Lorelli Detské sedadlo na WC Lorelli ANATOMIC
Lorelli Vodítko pre dieťa STEP BY STEP

Vodítko pre dieťa STEP BY STEP od Lorelli pre deti od 6 do 14 mesiacov a maximálne 13 kg váhy. Ideálne pre dieťa, ktoré sa učia chodiť. Chodítko má nastaviteľné vodiace popruhy, takže máte dieťa stále pod kontrolou. Decko má pritom voľné ruky a cíti sa slobodne. Už žiadne pády a žiadny plač.

môžete mať 11.04

Lorelli Detské sedadlo na WC Lorelli ANATOMIC Lorelli Detské sedadlo na WC Lorelli ANATOMIC
Lorelli Detské sedadlo na WC Lorelli ANATOMIC

Záchodová doska Lorelli ANATOMIC s obľúbenými rozprávkovými hrdinami je vhodné pre deti, ktoré už začínajú chodiť samostatne na toaletu. Anatomický tvarovaný adaptér na WC je zmenšenou kópiou bežnej záchodovej dosky.Vďaka protišmykové gumové základni drží na doske stabilne.

môžete mať 11.04

Lorelli Záchodová prkénka ANATOMIC STARS Lorelli Detské sedadlo na WC Lorelli ANATOMIC
Lorelli Záchodová prkénka ANATOMIC STARS

Záchodová doska ANATOMIC STARS od Lorelli s obrázkom a v krásnych trendovych farbach je vhodné pre deti, ktoré už začínajú chodiť samostatne na toaletu. Anatomický tvarovaný adaptér na WC je zmenšenou kópiou bežnej záchodovej dosky. Vďaka protišmykové gumové základni drží na doske stabilne.

môžete mať 11.04

BrewBlack Káva PERFETTO 6x10 kapsúle BrewBlack Káva PERFETTO (10 kávové kapsule)
BrewBlack Káva PERFETTO 6x10 kapsúle

Dokonale vyvážená zmes PERFETTO, ktorú pre vás vytvorili majstri odbore. Vychutnajte si harmóniu v každom dúšku a intenzívnu arómu. Ľahko použiteľné kapsule, 100% kompatibilný s kávovary Nespresso®. Intenzita 9/12. Balenie obsahuje 60 kapsúl (312 g).

Momentálne nedostupné

Lorelli Cestovná ohrádka Lorelli GAME ZONE BrewBlack Káva PERFETTO (10 kávové kapsule)
Lorelli Cestovná ohrádka Lorelli GAME ZONE

Praktická cestovná ohrádka GAME ZONE s veselými motívmi od Lorelli, ktorý zabezpečí bezpečný priestor pre deti hrať. S možnosťou jednoduchého zloženia do kompaktných rozmerov a dopravy v cestovnej taške. Je vybavená bočným vchodom na zips.

môžete mať 11.04

BrewBlack Káva PERFETTO (10 kávové kapsule) BrewBlack Káva PERFETTO (10 kávové kapsule)
BrewBlack Káva PERFETTO (10 kávové kapsule)

Dokonale vyvážená zmes PERFETTO, ktorú pre vás vytvorili majstri odbore. Vychutnajte si harmóniu v každom dúšku a intenzívnu arómu. Ľahko použiteľné kapsule, 100% kompatibilný s kávovary Nespresso®. Intenzita 9/12. Balenie obsahuje 10 kapsúl (52 g).

Momentálne nedostupné

Primaterra Záhradný rolovacie plastový chodník CHOCO 20x750 CM Primaterra Záhradný rolovacie plastový chodník CHOCO 20x750 CM
Primaterra Záhradný rolovacie plastový chodník CHOCO 20x750 CM

Záťažové, odolný voči poveternostným vplyvom a protišmykové plastové chodník sa bude na vašom dvore krásne vynímať. Záhradný rolovacie plastový chodník Primaterra CHOCO 20×750 CM je určený na Budovanie cestičiek a chodníkové Medzi záhon. Rýchle zostavenie vďaka praktickému systému zakliknutia.

môžete mať 11.04

Lorelli Autosedačka ROTO ISOFIX 0-36 KG Primaterra Záhradný rolovacie plastový chodník CHOCO 20x750 CM
Lorelli Autosedačka ROTO ISOFIX 0-36 KG

Pohodlná detská autosedačka ROTO Isofix od Lorelli s 360-stupňovou rotáciou. Jednoduché nastavenie operadla a opierky hlavy pre pohodlie aj pri dlhých cestách. Autosedačka je určená pre deti od 0 do 12 rokov a používa systém Isofix na upevnenie.

Momentálne nedostupné

Primaterra Záhradný tunel fóliovník LETTO PLUS 700х120х90 cm Primaterra Záhradný rolovacie plastový chodník CHOCO 20x750 CM
Primaterra Záhradný tunel fóliovník LETTO PLUS 700х120х90 cm

Záhradný tunel fóliovník LETTO PLUS od značky Primaterra dokonale chráni vaše rastliny. V lete od spaľujúceho slnka a sucha. Na jeseň pred silnými vetrami, dažďa a lístím. Skoro na jar chráni od nočného mrazu až do –5 * C. Tunel dobre chráni proti škodcom, vtáky a hmyzom.

Momentálne nedostupné

Alpina Vianočný stromček JEDĽA, výška 120 cm Lorelli Cestovná postieľka a ohrádka 2v1 SAN REMO ROCKER s hojdacia funkciu BLUE GOOD NIGHT BEAR
Alpina Vianočný stromček JEDĽA, výška 120 cm

Každá rodina má svoje vlastné zaužívané tradície,na ktoré sa u vianočného stola s láskou spomína po mnohých rokoch.V takýchto rozhovoroch sa vianočný stromček a jeho dekorácie vždy objaví.Vianočné stromčeky Alpina zútulňujú a sú dokonalým riešením pre vytvorenie vianočnej atmosféry vo domácnosti.

Momentálne nedostupné

Lorelli Cestovná postieľka a ohrádka 2v1 SAN REMO ROCKER s hojdacia funkciu BLUE GOOD NIGHT BEAR Lorelli Cestovná postieľka a ohrádka 2v1 SAN REMO ROCKER s hojdacia funkciu BLUE GOOD NIGHT BEAR
Lorelli Cestovná postieľka a ohrádka 2v1 SAN REMO ROCKER s hojdacia funkciu BLUE GOOD NIGHT BEAR

Stabilná detská postieľka SAN REMO Rocker 2 Layers od spoločnosti Lorelli pre pohodlné cestovanie. Obsahuje prebaľovací stôl, hojdacii mechanizmus a kolesá pre ľahkú manipuláciu. So zipsom bočné otvorenie, môžete dať svojmu dieťaťu väčšiu slobodu pohybu.

Momentálne nedostupné

BrewBlack Káva RISTRETTO 6x10 kapsúle Lorelli Cestovná postieľka a ohrádka 2v1 SAN REMO ROCKER s hojdacia funkciu BLUE GOOD NIGHT BEAR
BrewBlack Káva RISTRETTO 6x10 kapsúle

Nestarnúca klasika medzi kávovými zmesi RISTRETTO, ktorá vám spríjemní každý deň. Z najkvalitnejších kávových zŕn pre intenzívne a dlhotrvajúce arómu. Ľahko použiteľné kapsule, 100% kompatibilný s kávovary Nespresso®. Intenzita 10/12. Balenie obsahuje 60 kapsúl (312 g).

Momentálne nedostupné