DAS Handel

Upresniť parametre
Primaterra Vyvýšený záhon AGRO 65x300x20 cm pozinkovaný Primaterra Vyvýšený záhon AGRO 65x300x20 cm pozinkovaný
Primaterra Vyvýšený záhon AGRO 65x300x20 cm pozinkovaný

Vyvýšený záhon záhradný obrubník Primaterra sa bude na vašom dvore krásne vynímať. Šírka 65 cm, dĺžka 300 cm, výška 20 cm, hmotnosť 8kg. Farba strieborná.Veľmi stabilná konštrukcia vďaka nohám zapusteným do zeme. Jednoduchá montáž a demontáž. Zaklad dĺžky záhonu muža byt predĺžený o 2m.

Momentálne nedostupné

Lorelli Autosedačka EXPLORER 9-36 Kg new Primaterra Vyvýšený záhon AGRO 65x300x20 cm pozinkovaný
Lorelli Autosedačka EXPLORER 9-36 Kg new

Cenovo dostupná autosedačka EXPLORER pre každodenné používanie od značky Lorelli. Obsahuje mäkké polstrovanie a päťbodový bezpečnostný pás. Odstránením opierky chrbta premeníte autosedačku v praktický podsedák. Určená pre deti od 9 mesiacov do 12 rokov.

môžete mať 06.04

Lorelli Detské sedadlo na WC ANATOMIC Primaterra Vyvýšený záhon AGRO 65x300x20 cm pozinkovaný
Lorelli Detské sedadlo na WC ANATOMIC

Detské sedadlo na WC Lorelli ANATOMIC DISNEY s obľúbenými rozprávkovými hrdinami je vhodné pre deti, ktoré už začínajú chodiť samostatne na toaletu. Anatomický tvarovaný adaptér na WC je zmenšenou kópiou bežnej záchodovej dosky. Vďaka protišmykové gumové základni drží na doske stabilne.

môžete mať 06.04

Lorelli Sedátko do vane PANDA Lorelli Autosedačka LYRA ISOFIX 0-36 KG
Lorelli Sedátko do vane PANDA

Sedadlo do vane Lorelli PANDA je skvelým pomocníkom pri prechode z kúpacej polohy ležmo do polohy v sede.

môžete mať 06.04

Lorelli Odrážadlo FORTUNA AIR Lorelli Autosedačka LYRA ISOFIX 0-36 KG
Lorelli Odrážadlo FORTUNA AIR

Odrážadlo Lorelli FORTUNA AIR bude skvelým pomocníkom pri každodenných prechádzkach. Vďaka svojej skvelej konštrukcii je nielen ľahké na ovládanie, ale zároveň pomáha so správnym balansovaním. Tomu napomýhajú aj vzduchom plnené pneumatiky. Športový vzhľad a unikátne svietiace kolesá nadchnú a oslovi

môžete mať 06.04

Lorelli Autosedačka LYRA ISOFIX 0-36 KG Lorelli Autosedačka LYRA ISOFIX 0-36 KG
Lorelli Autosedačka LYRA ISOFIX 0-36 KG

Spoľahlivá autosedačka LYRA Isofix od spoločnosti Lorelli, ktorá vám bude slúžiť roky. Je určený pre deti od narodenia do 12 rokov. Pre väčšie pohodlie, sedadlo ponúka veľa možností prispôsobenia, odnímateľná vložka pre novorodencov alebo 360-stupňový rotačný systém

môžete mať 06.04

Lorelli Lehátko do vane Lorelli s prísavkou Primaterra Vyvýšený záhon GARDEN-40 100x400x40 cm hnedý pozinkovaný
Lorelli Lehátko do vane Lorelli s prísavkou

Lehátko do vane Lorelli s prísavkou je pre kúpanie vášho novorodenca tým najlepším riešením. Zdravie a pohodlie vášho bábätka sú u nás prioritou. Materiál a tvar ležadlo je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky kritériá. Ležadlo je z kvalitného plastu, ktorý sa ľahko udržuje.

Momentálne nedostupné

Primaterra Vyvýšený záhon GARDEN-40 100x400x40 cm hnedý pozinkovaný Primaterra Vyvýšený záhon GARDEN-40 100x400x40 cm hnedý pozinkovaný
Primaterra Vyvýšený záhon GARDEN-40 100x400x40 cm hnedý pozinkovaný

Vyvýšený záhon záhradný obrubník Primaterra sa bude na vašom dvore krásne vynímať. Šírka 100 cm, dĺžka 400 cm, výška 40 cm, hmotnosť 20 kg. Farba hnedá. Veľmi stabilná konštrukcia vďaka nohám zapusteným do zeme. Jednoduchá montáž a demontáž. Zaklad dĺžky záhonu muža byt predĺžený o 2m.

Momentálne nedostupné

Lorelli Vložka do autosedačky EASY TRAVEL Primaterra Vyvýšený záhon GARDEN-40 100x400x40 cm hnedý pozinkovaný
Lorelli Vložka do autosedačky EASY TRAVEL

Zvýšte bezpečnosť a pohodlie novorodenca v autosedačky s prídavnou vložkou Lorelli. Poskytuje optimálnu podporu pre hlavu dieťaťa. Vyrobené z mäkkého materiálu, ktorý možno prať v práčke. Univerzálny dizajn pre všetky modely autosedačky.

môžete mať 06.04

Lorelli Nočník THRONE Lorelli Odrážadlo AUTO SPORT MINI
Lorelli Nočník THRONE

Kvalitný nočník Lorelli s dizajnom inšpirovaným skutočnou toaletou. Obsahuje odklápacie veko a vyberateľnou vnútornú časť pre ľahké čistenie. Farebné prevedenie s veselými motívmi. Nočník je určený pre deti od 9 mesiacov.

môžete mať 06.04

Lorelli Osuška s kapucňou 80/80 Lorelli Odrážadlo AUTO SPORT MINI
Lorelli Osuška s kapucňou 80/80

Detský uterák s kapucňou Lorelli 80×80 cm z 100% bavlny je mäkučký a dobre saje. Ideálne osuška pre dievčatá aj chlapcov. Využijete po každom kúpaní, ako vo vani, tak napríklad v bazéne. Výnimočne šetrné k jemnej detskej pokožke a sú vhodné pre masáže.

môžete mať 06.04

Lorelli Odrážadlo AUTO SPORT MINI Lorelli Odrážadlo AUTO SPORT MINI
Lorelli Odrážadlo AUTO SPORT MINI

Veselé detské odrážadlo Lorelli SPORT MINI so štýlovým dizajnom v tvare auta. Obsahuje otočný volant, hudbu a zvukové efekty pre ešte viac zábavy. Bezpečné prevedenie vhodné pre deti od 12 mesiacov.

môžete mať 06.04