DAS Handel

Upresniť parametre
Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36KG Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36KG
Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36KG

Mimoriadne pohodlná autosedačka AVIATOR Isofix od Lorelli s pokročilými bezpečnostnými prvkami, ako je systém ochrany proti bočnému nárazu alebo ukotvenie ISOFIX. Výšku opierky hlavy môžete nastaviť v 11 polohách. Pre deti od narodenia do 12 rokov.

Momentálne nedostupné

Lorelli Penové lehátko do vaničky MAXI Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36KG
Lorelli Penové lehátko do vaničky MAXI

Penové lehátko do vaničky Lorelli MAXI je určené na kúpanie bábätiek od narodenia. Poskytuje príjemnú oporu pre bábätko a bezpečia. Počas kúpeľa si tak spolu užijete väčšiu zábavu, a to aj vďaka dodané umývacie hube v rôznych tvaroch. Vďaka pórovitosti peny sa tiež bábätko lepšie do kúpeľa ponorí.

môžete mať 28.03

Lorelli Penové lehátko do vaničky UNI Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36KG
Lorelli Penové lehátko do vaničky UNI

Penové lehátko UNI od Lorelli je určené na kúpanie bábätiek od narodenia. Poskytuje príjemnú oporu pre bábätko, ale tiež bezpečia. Počas kúpeľa si tak spolu užijete zábavu, a to aj vďaka dodané umývacie hube v rôznych tvaroch. Vďaka pórovitosti peny sa tiež bábätko lepšie do kúpeľa ponorí.

môžete mať 28.03

Lorelli Nočník THRONE Lorelli Detská trojkolesová kolobežka RAPID s LED osvetľovacie kolesámi
Lorelli Nočník THRONE

Kvalitný nočník Lorelli s dizajnom inšpirovaným skutočnou toaletou. Obsahuje odklápacie veko a vyberateľnou vnútornú časť pre ľahké čistenie. Farebné prevedenie s veselými motívmi. Nočník je určený pre deti od 9 mesiacov.

môžete mať 28.03

Lorelli Detská trojkolesová kolobežka RAPID s LED osvetľovacie kolesámi Lorelli Detská trojkolesová kolobežka RAPID s LED osvetľovacie kolesámi
Lorelli Detská trojkolesová kolobežka RAPID s LED osvetľovacie kolesámi

Kolobežka Lorelli RAPID s LED osvetľovacie kolesámi, nastaviteľnými riadidlami a intuitívnym skladacím a skladacím systémom poskytne vašim deťom bezpečnú a zábavnú jazdu! Komfort a rýchlosť s modernými ložiskami ABEС-7! Pre deti s výškou 110 – 155 cm, do 50kg.

môžete mať 28.03

Lorelli Detské sedadlo na WC Lorelli SOFT Lorelli Detská trojkolesová kolobežka RAPID s LED osvetľovacie kolesámi
Lorelli Detské sedadlo na WC Lorelli SOFT

Záchodová doska Lorelli SOFT je vhodné pre deti, ktoré už začínajú chodiť samostatne na toaletu.

môžete mať 28.03

YANG KAI Odrážadlo Yang Kai Lorelli Pláštenka Lorelli 95x115 cm na trojkolky
YANG KAI Odrážadlo Yang Kai

Bežecké odrážadlo pre deti je neustálym hitom posledných rokov. Vďaka tomu sa deti naučia rýchlejšie jazdiť na bicykli s pedálmi pri precvičovaní rovnováhy. Zaujíma vás, aké sú výhody takéhoto behu na lyžiach? Vyberte si červený model Yang Kai a objavte je so svojím dieťaťom.

Momentálne nedostupné

Lorelli Pláštenka Lorelli 95x115 cm na trojkolky Lorelli Pláštenka Lorelli 95x115 cm na trojkolky
Lorelli Pláštenka Lorelli 95x115 cm na trojkolky

Neočakávaná prehánka je nemilým prekvapením. S pláštenkou Lorelli 95×115 cm na trojkolky vás žiadna prehánka neprekvapí. Váš potomok zostane v suchu a môže nerušene športovať aj počas dažďa. Pláštenka chráni nielen pred dažďom, poskytuje tiež počas jazdy na trojkolke potrebný voľný pohyb.

môžete mať 28.03

Lorelli Dekoratívne vankúše 5ks BEIGE Lorelli Pláštenka Lorelli 95x115 cm na trojkolky
Lorelli Dekoratívne vankúše 5ks BEIGE

Set piatich dekoratívnych vankúšikov Lorelli 5 ks s detskými motívmi. Obklopte svoje dieťa mäkkými zvieracími kamarátmi, ktorí poslúžia ako vankúšiky aj ako plyšové hračky. Vyrobení zo 100% bavlny, vo vnútri potom z mäkkého polyesteru. Vďaka svojim jemným farbám sa hodí do každej detskej izbičky!

môžete mať 28.03

Lorelli Odrážadlo AUTO SPORT MINI Lorelli Vložka do autosedačky EASY TRAVEL
Lorelli Odrážadlo AUTO SPORT MINI

Veselé detské odrážadlo Lorelli SPORT MINI so štýlovým dizajnom v tvare auta. Obsahuje otočný volant, hudbu a zvukové efekty pre ešte viac zábavy. Bezpečné prevedenie vhodné pre deti od 12 mesiacov.

môžete mať 28.03

Lorelli Kočík S-300 + Nánožník Lorelli Vložka do autosedačky EASY TRAVEL
Lorelli Kočík S-300 + Nánožník

Spoľahlivý športový kočík S-300 + Nánožník od spoločnosti Lorelli, ktorý možno použiť na sedenie a ležanie. Veľmi kompaktný dizajn pre ľahkú manipuláciu. Päta poskytuje ochranu pred chladom, zatiaľ čo nastaviteľný baldachýn zabraňuje prístupu k slnečným lúčom.

môžete mať 28.03

Lorelli Vložka do autosedačky EASY TRAVEL Lorelli Vložka do autosedačky EASY TRAVEL
Lorelli Vložka do autosedačky EASY TRAVEL

Zvýšte bezpečnosť a pohodlie novorodenca v autosedačky s prídavnou vložkou Lorelli. Poskytuje optimálnu podporu pre hlavu dieťaťa. Vyrobené z mäkkého materiálu, ktorý možno prať v práčke. Univerzálny dizajn pre všetky modely autosedačky.

môžete mať 28.03