BodyWorld

Upresniť parametre
AllNutrition Omega 3 Strong 90 kapsúl AllNutrition Omega 3 Strong 90 kapsúl
AllNutrition Omega 3 Strong 90 kapsúl

Koncentrovaný rybí olej v kapsuliach s vysokým obsahom zdravých omega 3 mastných kyselín obohatený o vitamín E. Omega 3 mastné kyseliny prispievajú k správnej funkcií srdca a mozgu, udržiavajú dobrý zrak a pridaný vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

môžete mať 30.03

Prom-IN Sleep Help 60 kapsúl AllNutrition Omega 3 Strong 90 kapsúl
Prom-IN Sleep Help 60 kapsúl

Výživový doplnok s obsahom extraktu z Višne obyčajnej (Prunus cerasus), Valeriány lekárskej (Valeriana officinalis) a aminokyseliny L-teanín.

môžete mať 30.03

AllNutrition GABA 120 kapsúl AllNutrition Omega 3 Strong 90 kapsúl
AllNutrition GABA 120 kapsúl

Výživový doplnok s obsahom kyseliny gama-aminomaslovej a taurínu. Na jednu dávku obsahuje až 1425 mg kyseliny gama-aminomaslovej, často nazývanej anglickou skratkou GABA (gamma-aminobutyric acid).

môžete mať 30.03

AllNutrition Collagen Pro 180 kapsúl AllNutrition Maslový olej v spreji 250 ml, maslová
AllNutrition Collagen Pro 180 kapsúl

Komplexná kĺbová výživa s obsahom až 17 účinných zložiek. Obsahuje hydrolyzovaný kolagén typu II, MSM, L-cysteín, glukozamín, chondroitín a ďalšie zložky, ktoré sú doplnené o vitamíny C, K, D, vápnik a mangán.

môžete mať 30.03

AllNutrition L-Carni 1000 ml, pomaranč AllNutrition Maslový olej v spreji 250 ml, maslová
AllNutrition L-Carni 1000 ml, pomaranč

Rýchlo vstrebateľný tekutý L-karnitín obohatený o extrakt zo zeleného čaju a vitamíny. L karnitín je neesenciálna aminokyselina, ktorú si naše telo prirodzene vytvára a ukladá v kostrovom svalstve, srdci a mozgu. V našej strave sa v malom množstve vyskytuje v mäse a rybách.

môžete mať 30.03

AllNutrition Maslový olej v spreji 250 ml, maslová AllNutrition Maslový olej v spreji 250 ml, maslová
AllNutrition Maslový olej v spreji 250 ml, maslová

100% prírodný olej s príchuťou masla v spreji fungujúci ako náhrada oleja s minimálnym obsahom kalórií. Využiť ho môžete na studenú kuchyňu do šalátov, dresingov, pomazánok a omáčok, ale aj na pečenie mäsa, rýb, vajec, či grilovanie. Navyše sa nelepí a je vhodný na všetky povrchy.

môžete mať 30.03

AllNutrition Betaine HCL + pepsin 120 kapsúl AllNutrition Betaine HCL + pepsin 120 kapsúl
AllNutrition Betaine HCL + pepsin 120 kapsúl

Výživový doplnok s obsahom betaín hydrochloridu a pepsínu. Betaín prispieva k správnej látkovej premene homocysteínu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 1,5 g betaínu. Denný príjem prevyšujúci 4 g môže výrazne zvýšiť hladinu cholesterolu v krvi.

môžete mať 30.03

AllNutrition Omega 3-6-9 Strong 90 kapsúl AllNutrition Betaine HCL + pepsin 120 kapsúl
AllNutrition Omega 3-6-9 Strong 90 kapsúl

Koncentrovaný rybí, ľanový a slnečnicový olej v kapsuliach. Táto vyvážená kombinácia omega 3, 6 a 9 mastných kyselín v sebe spája množstvo pre telo prospešných vlastností.

môžete mať 30.03

AllNutrition Spirulina 90 kapsúl AllNutrition Betaine HCL + pepsin 120 kapsúl
AllNutrition Spirulina 90 kapsúl

Spirulina je druh siníc (riasy) vhodný na ľudskú konzumáciu. Je jedným z najstarších živých organizmov na Zemi a používali ho už aj Aztékovia ako prístupný zdroj potravy. Spirulina je ešte stále v mnohých kultúrach súčasťou pravidelnej stravy.

môžete mať 30.03

AllNutrition CLA + L-Carnitine + Green Tea 120 kapsúl Nutrend Voltage Energy Bar Pack 6 x 65 g, mix príchutí
AllNutrition CLA + L-Carnitine + Green Tea 120 kapsúl

Zmes 3 vedecky overených zložiek (CLA + L-karnitín + zelený čaj) podporujúcich chudnutie vo forme kapsúl. CLA pomáha efektívne využívať tuky prijaté zo stravy ako zdroj energie, zlepšuje metabolizmus tukov, podporuje chudnutie a pomáha udržať svalovú hmotu počas chudnutia.

môžete mať 30.03

Nutrend Glutamine Compressed Caps 120 kapsúl Nutrend Voltage Energy Bar Pack 6 x 65 g, mix príchutí
Nutrend Glutamine Compressed Caps 120 kapsúl

Aminokyselina L-glutamín v podobe praktických a ľahko prenosných kapsúl. Kapsuly sú vyrobené z kvalitnej čistenej želatíny, ktoré sú veľmi dobre stráviteľné a obsahujú presnú dávku účinnej látky.

môžete mať 30.03

Nutrend Voltage Energy Bar Pack 6 x 65 g, mix príchutí Nutrend Voltage Energy Bar Pack 6 x 65 g, mix príchutí
Nutrend Voltage Energy Bar Pack 6 x 65 g, mix príchutí

Exkluzívne darčekové balenie Voltage Energy Bar Pack ponúka 6 lahodných príchutí obľúbených športových tyčiniek, ktoré v sebe kombinujú skvelú chuť a ideálnu formu energie! Tyčinky sú skvelou voľbou pre doplnenie energie pri dlhodobej pohybovej aktivite.

môžete mať 30.03