BodyWorld

Peak Nutrition Zinc Chelate 180 tabliet Big Boy Broskyňka 250 g, Broskyňka (kešu-biela čokoláda-broskyňa)
Peak Nutrition Zinc Chelate 180 tabliet

Vysoko biologicky dostupná chelátová forma zinku obohatená o meď v tabletách. Zink Chelate zvyšuje syntézu bielkovín, optimalizuje hladinu testosterónu, podporuje imunitný a endokrinný systém, udržuje zdravé kosti, pokožku, vlasy a nechty.

Momentálne nedostupné

AllNutrition ALLDEYNN Collarose 300 g Big Boy Broskyňka 250 g, Broskyňka (kešu-biela čokoláda-broskyňa)
AllNutrition ALLDEYNN Collarose 300 g

Hydrolyzovaný hovädzí kolagén VERISOL obohatený o kyselinu hyalurónovú, vitamín C a biotín. Collarose je odporúčaný najmä pre ženy, ktorým záleží na krásnom vzhľade a ktoré chcú spomaliť proces starnutia pokožky, zlepšiť jej pevnosť a pružnosť.

môžete mať 24.03

Big Boy Broskyňka 250 g, Broskyňka (kešu-biela čokoláda-broskyňa) Big Boy Broskyňka 250 g, Broskyňka (kešu-biela čokoláda-broskyňa)
Big Boy Broskyňka 250 g, Broskyňka (kešu-biela čokoláda-broskyňa)

Jemné kešu maslo s kvalitnou bielou čokoládou, karamelovým práškom a mrazom sušenou broskyňou. Rozplýva sa na jazyku a na konci jemne chrumká. Je ťažké ovládnuť pokušenie a udržať pohárik dlhšiu dobu uzavretý.

Momentálne nedostupné

Peak Nutrition Vitamin B Complex 120 tabliet Big Boy Kokosy na snehu 250 g, kokos-lieskový orech-biela čokoláda
Peak Nutrition Vitamin B Complex 120 tabliet

Komplex vitamínov skupiny B vo forme tabliet. Existuje 8 rôznych B vitamínov: tiamín, riboflavín, niacín, kyselina listová, vitamín B6, vitamín B12, biotín a kyselina pantoténová.

Momentálne nedostupné

Big Boy Kokosy na snehu 250 g, kokos-lieskový orech-biela čokoláda Big Boy Kokosy na snehu 250 g, kokos-lieskový orech-biela čokoláda
Big Boy Kokosy na snehu 250 g, kokos-lieskový orech-biela čokoláda

Zamatovo hladký lieskoorechový krém zasnežený kúskami šťavnatého kokosu a zjemnený bielou belgickou čokoládou. Luxusná dobrota, ktorá patrí na sviatočný stôl. Nekompromisné zloženie bez palmového oleja, konzervantov a farbív. Iba prvotriedne suroviny a pravá kokosová chuť.

Momentálne nedostupné

ATP Nutrition Vitamin C 60 tabliet Big Boy Kokosy na snehu 250 g, kokos-lieskový orech-biela čokoláda
ATP Nutrition Vitamin C 60 tabliet

Vitamín C v tabletách obohatený o šípkový extrakt. Je určený pre aktívnych ľudí na podporu imunitného systému, posilnenie spojivových tkanív a ochranu ostatných vitamínov pred oxidáciou.

môžete mať 24.03

LifeLike Caramel Twister 300 g, karamel MyProtein MyVitamins Coconut & Collagen 60 kapsúl
LifeLike Caramel Twister 300 g, karamel

Lahodné maslo z kokosového karamelu, arašidov a odtučneného kakaa ochutené kúskami himalájskej soli vhodné pre vegánov a vegetariánov. Vychutnaj si túto zdravú dobrotu bez pridaného cukru, lepku, palmového oleja a konzervantov.

môžete mať 24.03

LifeLike Kešu maslo chrumkavé 300 g, chrumkavé MyProtein MyVitamins Coconut & Collagen 60 kapsúl
LifeLike Kešu maslo chrumkavé 300 g, chrumkavé

Vychutnaj si obľúbené kešu maslo v chrumkavej verzii! Jeho jemná krémová chuť s kombináciou pražených kúskov kešu orechov poteší každého milovníka zdravého maškrtenia. Kešu orechy majú nižší obsah tuku ako väčšina iných orechov.

môžete mať 24.03

MyProtein MyVitamins Coconut & Collagen 60 kapsúl MyProtein MyVitamins Coconut & Collagen 60 kapsúl
MyProtein MyVitamins Coconut & Collagen 60 kapsúl

Zmes hydrolyzovaného rybieho kolagénu, kokosového oleja a vitamínu C. Pribúdajúcim vekom produkcia kolagénu prirodzene klesá, pričom jeho nedostatok môžeme pozorovať najmä na pokožke.

môžete mať 24.03

LifeLike Nougat Twister 300 g, nugát Big Boy Super Smooth Mandľový krém 220 g, jemné
LifeLike Nougat Twister 300 g, nugát

Lahodné lieskovo-orieškové maslo s odtučneným kakaom a kokosovým cukrom vhodné pre vegánov a vegetariánov. Vychutnaj si túto zdravú dobrotu bez pridaného cukru, lepku, palmového oleja a konzervantov.

môžete mať 24.03

Big Boy Super Smooth Mandľový krém 220 g, jemné Big Boy Super Smooth Mandľový krém 220 g, jemné
Big Boy Super Smooth Mandľový krém 220 g, jemné

Extra krémový a výživný mandľový krém vyrobený z blanšírovaných mandlí bez pridaného cukru a soli. Nič viac, nič menej. Iba dokonale jemná konzistencia so zárukou minimálnej separácie tuku. Skvelý zdroj bielkovín, vitamínov a minerálov.

môžete mať 24.03

LifeLike Strawberry Twister 190 g, jahoda Big Boy Super Smooth Mandľový krém 220 g, jemné
LifeLike Strawberry Twister 190 g, jahoda

Limitovaná letná edícia lahodného kešu-kokosového masla s bielou čokoládou a sušenými jahodami. Leto klope na dvere a s ním prichádza čas na legendárny jahodový twister s novým zložením! Pripomeň si chuť obľúbených jahôd a priprav sa na krémovú kombináciu, ktorú si na prvú lyžičku zamiluješ.

môžete mať 24.03