BodyWorld

AllNutrition 100% Arašidové maslo 1000 g AllNutrition 100% Arašidové maslo 1000 g
AllNutrition 100% Arašidové maslo 1000 g

Neuveriteľne chutné a výživné arašidové maslo s hladkou a jemnou textúrou vyrobené zo 100% prírodných mletých pražených arašidov. 100% Peanut Butter predstavuje bohatý zdroj prírodných minerálov a vitamínov na dosah ruky bez soli, palmového oleja a pridaného cukru!

môžete mať 24.03

Prom-IN Knuspi Vegan Protein Mash 500 g AllNutrition 100% Arašidové maslo 1000 g
Prom-IN Knuspi Vegan Protein Mash 500 g

Instantná vegánska proteínová kaša bez konzervantov a farbív. Má ideálny pomer komplexných sacharidov a bielkovín, vďaka čomu sa výborne hodí na raňajky alebo desiatu. Vegan Protein Mash má 100% prírodné zloženie, obsahuje iba kvalitné rastlinné zdroje bielkovín a je úplne bez sójového proteínu.

môžete mať 24.03

Prom-IN Orieshock Arašidový 350 g, jemné AllNutrition 100% Arašidové maslo 1000 g
Prom-IN Orieshock Arašidový 350 g, jemné

Prírodný 100% arašidový krém vyrobený z prvotriednych arašidov bez použitia akýchkoľvek chemických aditív. Arašidový krém je bohatým zdrojom zdravých tukov, komplexných sacharidov a bielkovín. Hodí sa do sladkých aj slaných jedál alebo iba tak, ako pochúťka na lyžičku kedykoľvek počas dňa.

môžete mať 24.03

MyProtein Arašidové maslo 1000 g AllNutrition Olivový olej v spreji 250 ml, olivový olej
MyProtein Arašidové maslo 1000 g

MyProtein arašidové maslo je výborným zdrojom zdravých prírodných bielkovín, sacharidov a tukov vyrobené zo 100% arašidov s výbornou chuťou.

môžete mať 24.03

AllNutrition Olivový olej v spreji 250 ml, olivový olej AllNutrition Olivový olej v spreji 250 ml, olivový olej
AllNutrition Olivový olej v spreji 250 ml, olivový olej

100% prírodný olivový olej v spreji fungujúci ako náhrada oleja s minimálnym obsahom kalórií. Využiť ho môžete na studenú kuchyňu do šalátov, dresingov, pomazánok a omáčok, ale aj na pečenie mäsa, rýb, vajec, či grilovanie. Navyše sa nelepí a je vhodný na všetky povrchy.

Momentálne nedostupné

Nutrend DeNuts Cream Arašidové maslo 1000 g, jemné AllNutrition Olivový olej v spreji 250 ml, olivový olej
Nutrend DeNuts Cream Arašidové maslo 1000 g, jemné

Lahodné arašidové maslo vyrobené z A++ arašidov. Arašidové maslo od Nutrendu má vysokú energetickú hodnotu a neobsahuje umelé farbivá ani konzezervanty. Ide o čisto prírodný produkt s vysokým obsahom bielkovín, zdravých tukov a vlákniny, ktoré by vo vašom jedálničku rozhodne nemali chýbať.

Momentálne nedostupné

BodyWorld Brownie Decadent Nutter 500 g, lieskový orech-čokoláda BodyWorld Brownie Decadent Nutter 500 g, lieskový orech-čokoláda
BodyWorld Brownie Decadent Nutter 500 g, lieskový orech-čokoláda

Orechové maslo BodyWorld Brownie Decadent Nutter predstavuje neodolateľne lahodné spojenie 100% lieskových orechov so 70% čokoládou a bourbon vanilkou. Lieskové orechy sú ľahšie stráviteľné oproti ostatným orechom, majú vysoký obsah vlákniny a taktiež sú skvelým zdrojom energie.

môžete mať 24.03

Prom-IN Orieshock Lieskový 350 g, jemné BodyWorld Brownie Decadent Nutter 500 g, lieskový orech-čokoláda
Prom-IN Orieshock Lieskový 350 g, jemné

Prírodný 100% lieskovoorieškový krém vyrobený z prvotriednych lieskových orechov bez použitia akýchkoľvek chemických aditív. Lieskovoorieškový krém je bohatým zdrojom zdravých tukov, komplexných sacharidov a bielkovín.

môžete mať 24.03

Prom-IN Orieshock Mandľový 350 g, jemné BodyWorld Brownie Decadent Nutter 500 g, lieskový orech-čokoláda
Prom-IN Orieshock Mandľový 350 g, jemné

Prírodný 100% mandľový krém vyrobený z prvotriednych mandlí bez použitia akýchkoľvek chemických aditív. Mandľový krém je bohatým zdrojom zdravých tukov, komplexných sacharidov a bielkovín. Hodí sa do sladkých aj slaných jedál alebo iba tak, ako pochúťka na lyžičku kedykoľvek počas dňa.

môžete mať 24.03

HealthyCo Proteinella 750 g, čokoláda-lieskový orech HealthyCo Proteinella 750 g, čokoláda-lieskový orech
HealthyCo Proteinella 750 g, čokoláda-lieskový orech

Lahodná proteínovo-čokoládová nátierka bez pridaného cukru a palmového oleja. Obľúbená sladká maškrta od švédskeho výrobcu je výbornou a zdravou alternatívou k bežným nátierkam zo supermarketu, ktoré sú plné zbytočného cukru. Proteinella zaženie chuť na sladké a zároveň dodá telu prospešné živiny.

Momentálne nedostupné

Prom-IN Low Carb Protein Mash 50 g, hruška HealthyCo Proteinella 750 g, čokoláda-lieskový orech
Prom-IN Low Carb Protein Mash 50 g, hruška

Zdravá nízkosacharidová proteínová kaša pre najnáročnejších zákazníkov. Low Carb Workout Mash predstavuje mix prémiových zdrojov bielkovín a peptidov v kombinácii s obilninami bohatými na beta-glukány.

môžete mať 24.03

LifeLike Pistachio Twister 300 g, pistácia HealthyCo Proteinella 750 g, čokoláda-lieskový orech
LifeLike Pistachio Twister 300 g, pistácia

Pražené pistácie s bielou čokoládou, vanilkou z Madagaskaru a extra panenským olivovým olejom – to je definícia lahodnej slano-sladkej chuti, ktorú ti prináša pistáciový Twister. Teraz si túto dobrotu môžeš vychutnať v zdravšie verzií – bez pridaného cukru, palmového oleja a konzervantov.

môžete mať 24.03