Bentech

Upresniť parametre
Bentech Alarm na stráženie okien a dverí OKNO + Fireman Miniatúrny požiarny hlásič a detektor dymu Fireman SeeSafe JB-S09
Bentech Alarm na stráženie okien a dverí OKNO +

Veľmi účinný alarm na stráženie dverí a okien. Je schopný strážiť akékoľvek okno, alebo dvere. Ak by sa ich niekto pokúsil otvoriť, automaticky sa spustí hlasné húkanie. Veľmi jednoduchá montáž a vysoká účinnosť s minimálnymi nákladmi.

môžete mať 03.04

Bentech Bezdrôtový GSM alarm G06 Fireman Miniatúrny požiarny hlásič a detektor dymu Fireman SeeSafe JB-S09
Bentech Bezdrôtový GSM alarm G06

Bezdrôtový GSM systém pre zabezpečenie vášho domu, garáže, či chalupy pred nájazdmi zlodejov. Alarm disponuje 99 zónami a digitálnym LCD podsvieteným displejom s hodinami. Alarm má nahovorený český jazyk a jeho ovládanie je veľmi jednoduché.

môžete mať 03.04

Fireman Miniatúrny požiarny hlásič a detektor dymu Fireman SeeSafe JB-S09 Fireman Miniatúrny požiarny hlásič a detektor dymu Fireman SeeSafe JB-S09
Fireman Miniatúrny požiarny hlásič a detektor dymu Fireman SeeSafe JB-S09

Kompaktný opticko-dymový požiarny alarm a hlásič požiaru Fireman SeeSafe JB-S09 s integrovanou batériou a životnosťou až 10 rokov. Vysoká citlivosť vďaka prednej nasávacej mriežke. Reaguje na všetok vznik požiaru alebo dymu v byte.

môžete mať 03.04

Bentech Pohybové PIR čidlo k GSM alarmu Bentech Codeman alarm pre vstupné dvere a pivničné kóje
Bentech Pohybové PIR čidlo k GSM alarmu

Prídavné pohybové čidlo k GSM alarmu pracujúci na frekvencii 433 MHz. Vhodné pre zapojenie k našim ponúkaným sadám GSM alarmov.

môžete mať 03.04

Bentech D06 bezdrôtový hlásič návštev Bentech Codeman alarm pre vstupné dvere a pivničné kóje
Bentech D06 bezdrôtový hlásič návštev

Bezdrôtový hlásič návštev Bentech D06 sa vyznačuje jednoduchou montážou a detekciou pohybu v nastaviteľnom rozmedzí 3 až 8m.

môžete mať 03.04

Bentech Codeman alarm pre vstupné dvere a pivničné kóje Bentech Codeman alarm pre vstupné dvere a pivničné kóje
Bentech Codeman alarm pre vstupné dvere a pivničné kóje

Veľmi obľúbený a jednoduchý minialarm so zabudovaným gongom je účinnou ochranou proti vniknutiu zlodejov. Disponuje štyrmi módmi – alarm, gong (ohlásenie návštevy), oneskorenie alarmu a okamžité spustenie alarmu pomocou tlačidla PANIC.

môžete mať 03.04

Bentech HT43 minialarm a hlásič návštev Bentech Alarm na stráženie objektu Wall-Alarm s diaľkovým ovládačom
Bentech HT43 minialarm a hlásič návštev

Naozaj miniatúrny alarm a hlásič návštev Bentech HT43, ktorého inštalácia nezaberie viac ako 30 sekúnd a je ihneď pripravený na použitie.

môžete mať 03.04

Bentech Cabin Lock batériový RFID zámok pre skrinky a šuplíky Bentech Alarm na stráženie objektu Wall-Alarm s diaľkovým ovládačom
Bentech Cabin Lock batériový RFID zámok pre skrinky a šuplíky

Batériový RFID zámok Cabin Lock je vhodný pre všetkých, ktorí chcú zabezpečiť cennosti, doklady, dôležité dokumenty a pod. Vhodné do domácnosti aj do kancelárií.

môžete mať 03.04

Bentech Alarm na stráženie objektu Wall-Alarm s diaľkovým ovládačom Bentech Alarm na stráženie objektu Wall-Alarm s diaľkovým ovládačom
Bentech Alarm na stráženie objektu Wall-Alarm s diaľkovým ovládačom

Veľmi účinný alarm na stráženie dverí a okien. Je schopný strážiť akékoľvek okno, alebo dvere. Ak by sa ich niekto pokúsil otvoriť, automaticky sa spustí hlasné húkanie. Veľmi jednoduchá montáž a vysoká účinnosť s minimálnymi nákladmi.

môžete mať 03.04

Bentech Autonómny požiarny hlásič a detektor úniku plynu GASman LCD Bentech Autonómny požiarny hlásič a detektor úniku plynu GASman LCD
Bentech Autonómny požiarny hlásič a detektor úniku plynu GASman LCD

Hlásič úniku plynu GASman LCD EN50194 pre domáce plynové spotrebiče a plynové kotly.

môžete mať 03.04

Bentech Bezdrôtový GSM alarm 10C Bentech Autonómny požiarny hlásič a detektor úniku plynu GASman LCD
Bentech Bezdrôtový GSM alarm 10C

Bezdrôtový GSM Alarm Bentech 10C je ideálnym strážcom vašich domovov, chát, kancelárií. Disponuje veľmi jednoduchou inštaláciou pomocou bezdrôtového prepojenia a ovládaním v českom jazyku.

môžete mať 03.04

CO-man Autonómny požiarny hlásič oxidu uhoľnatého CO-man Mini C11-L Bentech Autonómny požiarny hlásič a detektor úniku plynu GASman LCD
CO-man Autonómny požiarny hlásič oxidu uhoľnatého CO-man Mini C11-L

Hlásič oxidu uhoľnatého je vybavený kvalitným LCD displejom, ktorý zobrazuje aktuálnu úroveň koncentrácie oxidu uhoľnatého (CO)

môžete mať 03.04