AlarmTel s r.o

Upresniť parametre
SMART - Elektronická kľučka VILKA FP - Vhodná na vstupné dvere. eDOOR - Smart WIFI videovrátnik s integrovanou prístupovou čítačkou. Zvonenie na mobil.
SMART - Elektronická kľučka VILKA FP - Vhodná na vstupné dvere.

Kľučka na kód , kartu, APP, vzdialené otvorenie a správa cez internet . Riešenie pre apartmány, penzióny, kancelárie, fitness centra, serverovne a všade tam kde potrebujete kontrolovaný vstup s históriou udalosti a vzdialeného manažmentu. Vhodné aj do vonkajšieho prostredia.

môžete mať 24.03 - 27.03

eDOOR - Smart WIFI videovrátnik s integrovanou prístupovou čítačkou. Zvonenie na mobil. eDOOR - Smart WIFI videovrátnik s integrovanou prístupovou čítačkou. Zvonenie na mobil.
eDOOR - Smart WIFI videovrátnik s integrovanou prístupovou čítačkou. Zvonenie na mobil.

eDOOR – Smart WIFI video prístupový systém. Video vrátnik uhol záberu kamery 140°, rozlíšenie videa Full HD (1920 × 1080 px) px, komunikácia cez WiFi s mobilným telefónom/tabletom, mobilná aplikácia na OS Android a iOS. Dôležité upozornenie: pripojenie iba 2,4G WiFi pripojenie

môžete mať 24.03 - 27.03

SMART iReader - Autonómna čítačka - kód - karta, AP eDOOR - Smart WIFI videovrátnik s integrovanou prístupovou čítačkou. Zvonenie na mobil.
SMART iReader - Autonómna čítačka - kód - karta, AP

Elektronická čítačka na kód , kartu, APP, vzdialene otvorenie a správa cez internet . AIRBNB riešenie pre apartmany, penzióny, kancelárie, fitness centra, serverovne a všade tam kde potrebujete kontrolovaný vstup s históriou udalosti a vzdialeného manažmentu. Vhodné aj do vonkajšieho prostredia

môžete mať 24.03 - 27.03

Vilka SMART - Elektronická kľučka VILKA handle SMART -Internetová brána WIFI - iGateway - G2 - prislušnstvo produktom SMART
Vilka SMART - Elektronická kľučka VILKA handle

Elektronická kľučka – otlačok prsta, kód , karta, APP, vzdialené otvorenie a správa cez internet . Riešenie pre penzióny, kancelárie, fitness centra, serverovne a všade tam kde potrebujete kontrolovaný vstup s históriou udalosti a vzdialeného manažmentu. Vhodné aj do vonkajšieho prostredia.

Momentálne nedostupné