shumee Vyvýšený záhradný záhon 40x40x40 cm, borovicový masív

shumee Vyvýšený záhradný záhon 40x40x40 cm, borovicový masív

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Tento drevený vyvýšený záhradný záhon je ako stvorený pre všetkých amatérskych záhradkárov, ktorí si chcú skrášliť záhradu, balkón či terasu. Vyvýšený záhradný záhon je dostatočne hlboký a široký, aby sa doň zmestilo veľké množstvo pôdy a poskytne dostatok priestoru na pestovanie rastlín, zeleniny, Celý popis
72 €
Vrátane RP a DPH
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

14.12.2021 - 16.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Shumee

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100028937224

Popis

Tento drevený vyvýšený záhradný záhon je ako stvorený pre všetkých amatérskych záhradkárov, ktorí si chcú skrášliť záhradu, balkón či terasu.

Vyvýšený záhradný záhon je dostatočne hlboký a široký, aby sa doň zmestilo veľké množstvo pôdy a poskytne dostatok priestoru na pestovanie rastlín, zeleniny, byliniek a kvetov. Záhradný kvetináč je vyrobený z prírodného borovicového dreva a prútia, a tak vnesie do vašich vonkajších priestorov nádych rustikálnej atmosféry. Spodná časť kvetináča pozostáva z latiek, a tak prepustí prebytočnú vodu, no zároveň zabráni tomu, aby sa spolu s ňou vysypala aj zemina.

Drevený záhradný kvetináč bol vopred zmontovaný. Upozorňujeme, že drevo je prírodný materiál a môžu sa na ňom vyskytovať určité nedokonalosti.

  • Materiál: Borovicový masív a prútie
  • Rozmery: 40 × 40 × 40 cm (D x Š x V)
  • Predmontované