shumee Vyvýšený záhradný záhon 110x60x84 cm, akáciový masív

shumee Vyvýšený záhradný záhon 110x60x84 cm, akáciový masív

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Tento drevený vyvýšený záhradný záhon je ako stvorený pre všetkých amatérskych záhradkárov, ktorí si chcú skrášliť záhradu, balkón či terasu. Záhradný kvetináč vyrobený z akáciového masívu s olejovým náterom je odolný voči poveternostným vplyvom, a preto je naozaj praktický a vhodný do exteriéru. Zá Celý popis
186,86 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

8.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100031211070

Popis

Tento drevený vyvýšený záhradný záhon je ako stvorený pre všetkých amatérskych záhradkárov, ktorí si chcú skrášliť záhradu, balkón či terasu.

Záhradný kvetináč vyrobený z akáciového masívu s olejovým náterom je odolný voči poveternostným vplyvom, a preto je naozaj praktický a vhodný do exteriéru. Zároveň do vašich vonkajších priestorov vnesie trochu prírodných farieb. Kvetináč je dostatočne hlboký a široký, a tak poskytuje dostatok priestoru na pestovanie rastlín, zeleniny, byliniek a kvetov. Má jedinečný stohovateľný dizajn, vďaka čomu ponúka mnoho spôsobov, ako si kvetináče rozložiť v záhrade. Kvetináč má otvorené dno, aby z neho mohla vytekať nadbytočná voda a aby bola pôda prevzdušnená.

  • Farba: Prírodná farba dreva
  • Rozmery: 110 × 60 × 84 cm (D x Š x V)
  • Materiál: Akáciový masív s olejovým náterom
  • Výrazný stohovateľný dizajn
  • Bez dna