ShelterLogic plachtový skleník SHELTERLOGIC 3,0 x 3,0 m - 35 mm - 70656EU

Značka: ShelterLogic Náš kód: 100002288005

Partnerský predajVýpredaj

ShelterLogic plachtový skleník SHELTERLOGIC 3,0 x 3,0 m - 35 mm - 70656EU

Pevný plachtový skleník / fóliovník od amerického výrobcu. Š 300 x d 300 cm, zastavaná plocha 9,00 m2. Kvalitné prevedenie, oceľová konštrukcia (priemer 35 mm), pevná plachta. Ideálne pre predpestovanie sadeníc alebo predĺženie pestovacej sezóny na záhrade. Celý popis

193
193 € vrátane DPHBežná cena: 296 €, Ušetríte 103 € (34 %)
Cena s MALL kartou:
163 €
Viac info tu

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :25.02.2019

Spočítať splátky
Mesačne od:
19,30 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Výrobca – ShelterLogic Corp., USA – v  sa môže predávať aj pod lokálnou nemeckou značkou PERGART®

Prémiový plachtový skleník / fóliovník. Ideálne riešenie pre predpestovanie sadeníc alebo predĺženie pestovacej sezóny na záhrade.

Ide o špičkový produkt americkej spoločnosti ShelterLogic, ktorá patrí medzi renomované výrobce plachtových prístreškov na svetových trhoch. 

Foliovník disponuje dvoma dôležitými výhodami: 

1) masívna konštrukcia z oceľových rúrok s priemerom 35 mm s povrchovou úpravou práškovým nástrekom v prémiové kvalite, ktorá odoláva korózii. Konšktrukcia je svojou robustnosťou (patentovaný systém SHELTERLOCK® 3× STEEL STABILIZERS) neporovnateľná s bežnou extrémne lacnou ázijskou produkciou, ktorá zahltila slovenský trh. 

2) špeciálna pestovateľská trojvrstvová priesvitná tkanina / PE fólia (hmotnosť 155 g/m²) sa vyznačuje úplne výnimočným prestupom optimálneho množstva UV žiarenia tak potrebného pre pestovanie zeleniny. Štruktúra fólie rovnomerne rozptyľuje spektrum slnečného žiarenia do celej plochy skleníka. Súčasne funguje ako dobrá tepelná bariéra chrániaca rastliny pred ranným chladom a zároveň v poludňajších hodinách zabraňuje prehriatiu. Spoje plachty sú vodotesné. Plachta je pevne uchytená pomocou rační (Ratchet Tite). Zipsom uzatvárateľný vstupný otvor. Otvory na prednej a zadnej stene zaisťujú pohodlné vetranie. Rolovateľné bočné steny umožňujú doplnkové vetranie (EasyFlow ). Súčasťou balenia sú kotviace skrutky pre správne ukotvenie.

 Jednoduchá montáž, zostavenie skleníku zaberie zhruba 2 hod, následná manipulácia so skleníkom je jednoduchá, zvládnu ju dvaja ľudia.

  • vonkajšie rozmery skleníka š 300 x d 300 x v 240 cm
  • vstupný otvor rozmery š 100 x v 190 cm
  • polyethylénová plachta
  • výška steny 190 cm
  • vysvetlivka: ŠÍRKA – čelná strana, DĽŽKA – bočná strana

Životnosť plachty ShelterLogic
Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 155g/m². Samozrejmosťou je čiastočná obojstranná UV ochrana, ktorá chráni plachtu pred škodlivým vplyvom slnečného žiarenia. Kvalitná tkanina znižuje riziko pretrhnutia, vyznačuje sa vysokou pevnosťou, je teplotne stabilná. Životnosť plachty Shelterlogic býva v strednej Európe obvykle cca 4 – 5 rokov, môže však byť aj výrazne dlhšia, ale aj kratšia. Vždy najviac záleží od vonkajších vplyvov v mieste inštalácie, ako sú intenzita slnečného žiarenia (vo ve ľmi slnečných oblastiach je životnosť plachty trochu kratšia ako v oblastiach s malým alebo priemerným množstvom slnečného svitu), miestne poveternostné podmienky (predovšetkým rýchlosť vetra), úroveň znečistenia ovzdušia (exhaláty z áut, spaľovní, vplyv poľnohospodárskych a priemyselných objektov, množstvo prachu vo vzduchu, všeobecná úroveň kyslosti dažďov v danej oblasti, a pod.). Všetky tieto negatívne vonkajšie vplyvy môžu životnosť polyetylénové plachty zásadným spôsobom skrátiť. Údaje o životnosti platí samozrejme iba za predpokladu, že plachta je na skleník pripevnená v súlade s montážnym návodom.

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík s rozmermi 111 × 51 × 17,5 cm a váhe 41,2 kg


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Plocha 9 m2
Dĺžka cm 3 cm
Šírka 3 cm
Výška 2.4 cm