Greatstore Vyvýšený záhon 100x150 cm borovicový masív

Greatstore Vyvýšený záhon 100x150 cm borovicový masív

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Náš stohovateľný drevený vyvýšený záhon je ideálny na pestovanie rôznych kvetov, zeleniny alebo rastlín. Je perfektnou voľbou pre domácich kutilov a tých, ktorí si chcú ozdobiť záhrady, balkóny, verandy, terasy, atď. Záhradný kvetináč obsahuje sklopné pozinkované kovové rohy so zámkovým stohovateľný Celý popis
122,71 €
Vrátane RP a DPH
113 €
Doprava zadarmo
Partner: Greatstore

Skladom u partnera posledný 1 kus

8.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059778008

Popis

Náš stohovateľný drevený vyvýšený záhon je ideálny na pestovanie rôznych kvetov, zeleniny alebo rastlín. Je perfektnou voľbou pre domácich kutilov a tých, ktorí si chcú ozdobiť záhrady, balkóny, verandy, terasy, atď.

Záhradný kvetináč obsahuje sklopné pozinkované kovové rohy so zámkovým stohovateľným dizajnom. Umožňujú vám naskladať viac jednotiek (nie sú v balení) a vytvárať tak rôzne konfigurácie záhradných kvetináčov. Kvetináč môžete aj zložiť, ak sa nepoužíva, aby sa ušetrilo miesto a pre zabezpečenie ľahkej prepravy. Záhradný záhon je vyrobený z masívneho borovicového dreva odolného voči poveternostným vplyvom, vďaka čomu je ideálny pre celoročné vonkajšie použitie a dodáva vášmu vonkajšiemu obytnému priestoru nádych prírodného šarmu.

Upozorňujeme, že drevo je prírodný materiál, a preto sa na ňom môžu vyskytnúť určité nedokonalosti.

  • Materiál: Borovicový masív
  • Rozmery kvetináča: 100 × 150 × 19 cm (Š x H x V)
  • Hrúbka dosky: 19 mm
  • So sklopnými pozinkovanými kovovými rohmi
  • Dajú sa poukladať na seba
  • Skladací dizajn