Valeo Parkovací asistent 632201 Beep & Park, predný alebo zadný, farebný LCD displej, 4 senzory, zvukový signál, kompatibilný s ťažným zariadením, 9-16 V
190,34 € 181,27 €

Asistenčný parkovací systém možno inštalovať na predný alebo zadný nárazník. Dosah senzora je 10 – 170 cm. Farebný LCD displej zobrazuje vzdialenosť a pozíciu prekážok, zároveň na ne upozorňuje akustickým signálom. Systém automaticky stlmí rádio, rozpozná príves a umožňuje nastavenie ťažnej tyče.

Vertex Parkovacie senzory Vertex XD-364 s LED displayom
16,50 €

AMiO VERTEX XD 364 Parkovacie senzory slúžia na uľahčenie a jednoduchšie parkovanie. Montujú sa do zadného nárazníka. Snímače sú zapustené, nevyčnievajú. Pre indikáciu vzdialenosti od prekážky Vám akusticky signalizuje a digitálne zobrazuje na LCD display.

Vertex Parkovacie senzory Vertex XD-354
15,50 €

AMiO VERTEX XD 354 Parkovacie senzory slúžia na uľahčenie a jednoduchšie parkovanie. Montujú sa do zadného nárazníka. Snímače sú zapustené, nevyčnievajú. Pre indikáciu vzdialenosti od prekážky Vám akusticky signalizuje. Súčasťou sady je frézovací vrták pre vyvŕtanie potrebných otvorov do nárazníka…

KEETEC Parkovací asistent KEETEC BS 150
38,88 €

Parkovací asistent KEETEC BS 150 s 3 ultrazvukovými snímačmi umiestnenými v držiaku EČV/ŠPZ. Inštaluje sa na miesto pôvodného držiaka na evidenčné číslo vozidla. Pri cúvaní upozorňuje akusticky bzučiakom umiestneným v zadnej časti vozidla.

AMIO 4-senzorové parkovacie senzory bez LCD vnútorné 16,5mm
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

AMiO 4-senzorové parkovacie senzory bez LCD vnútorné 16,5mm Parkovacie senzory slúžia na uľahčenie a jednoduchšie parkovanie. Montujú sa do zadného nárazníka. Pre indikáciu vzdialenosti od prekážky Vám akusticky signalizuje.

Vertex 4-senzorové parkovacie senzory s kamerou a LCD monitorom
99 €

AMiO VERTEX 4-senzorové parkovacie senzory s infra kamerou a 4,3 TFT monitorom XD 301

Uľahčite si cúvanie či parkovanie kdekoľvek. Kompletná zostava parkovacieho asistenta zložená z parkovacích senzorov s 4,3 TFT monitorom, zvukovou signalizáciou a cúvacou kamerou.

KEETEC Parkovací asistent KEETEC BS 400
50,75 €

Parkovací asistent KEETEC BS 400 s funkciou Anti-hook a nastaviteľnou citlivosťou snímačov je určený pre osobné vozidlá, obsahuje 4 snímače do zadného nárazníka a bzučiak.

STEELMATE Parkovací asistent Steelmate PTS810EX
124,20 €

Osem-snímačový parkovací asistent STEELMATE s novými riadiacimi jednotkami, obsahuje dva bzučiaky s nastavením hlasitosti a výšky tónu. Určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla.

Vertex Podložka pod ŠPZ s kamerou XD-402
24,90 €

AMiO VERTEX Podložka pod ŠPZ s kamerou XD-402 Moderná kamera, ktorá je na ŠPZ ráme. Kamera umožňuje jednoduchý a pohodlný výhľad. Rieši problémy pri parkovaní na ťažkých miestach, vďaka tomu sa tento manéver zvládne veľmi ľahko. Zariadenie je nainštalované na zobrazenie pomocou video vstupu.

Valeo Parkovací asistent 632202 Beep & Park, predný a zadný, farebný LCD displej, 8 senzorov, zvukový signál, kompatibilný s ťažným zariadením, 9-16 V
271,70 €

Asistenčný parkovací systém možno inštalovať na predný a zadný nárazník. Dosah senzora je 10 – 170 cm. Farebný LCD displej zobrazuje vzdialenosť a pozíciu prekážok, zároveň na ne upozorňuje akustickým signálom. Systém automaticky stlmí rádio, rozpozná príves a umožňuje nastavenie ťažnej tyče.

Vertex 8-senzorové parkovacie senzory bez LCD
39,90 €

AMiO VERTEX parkovacie 8-senzory bez LCD Parkovacie senzory slúžia na uľahčenie a jednoduchšie parkovanie.Určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Snímače sú zapustené, nevyčnievajú. Pre indikáciu vzdialenosti od prekážky Vám akusticky signalizuje.

Apri Parkovací asistent, zadný alebo predný KBSS-4D
132 €

Akustický parkovací asistent novej generácie od európskeho výrobcu, 4 senzory, pri montáži je možné si zvoliť použitie ako predný, alebo zadný asistent, pre 12/24V, vysoká odolnosť voči rušeniu, senzory je možné osadiť do 16mm, alebo 18mm otvoru, funkcie ako stíšenie rádia, posunutie snímania, ind…

Neoline Palubná kamera do auta, 2 kanálová, s Wifi Neoline X53
278,40 €

NEOLINE Palubná kamera 2-kanálová FullHD + HD, SONY Exmor obrazový snímač, 3-osý senzor preťaženia, detekcia pohybu. Komponentný systém umožňuje trvalú skrytú montáž jednotlivých častí, kamery sú tak malé že nepriťahujú pozornosť.

STEELMATE Parkovací asistent Steelmate PTS410L5
99,60 €

Parkovací asistent STEELMATE s 4 snímačmi, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej L5, číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky.

STEELMATE Univerzálna parkovacia kamera Steelmate 1VM015
44,40 €

Samostatná parkovacia farebná kamera s uhlom pohľadu 120° určená pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla. Je vhodná na pripojenie k TFT displeju alebo multimediálnym systémom vo vozidle. Priemer kamery je 18,5 mm. Dĺžka kabeláže: 2,9 m Predlžovací video kábel: 6m Bez vodiacich čiar

Apri Parkovací asistent zadný a predný KBSS-8D
288 €

Akustický parkovací asistent novej generácie od európskeho výrobcu, 8 senzorov,  predný a zadný asistent, pre 12/24V, vysoká odolnosť voči rušeniu, senzory je možné osadiť do 16mm, alebo 18mm otvoru, funkcie ako stíšenie rádia, posunutie snímania, individuálne nastavenie dosahu senzorov, oneskoren…

Bene Parkovací asistent BENE, 4 senzory a bzučiak BENE 401
33,60 €

Parkovací asistent BENE so 4 senzormi 20mm, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla. Pomocou zmien akustického signálu upozorní na prekážku za vozidlom.Parkovacie senzory BENE 401 sú základnou verziou elektronického parkovacieho asistenta.

Bene Parkovací asistent s LED displejom a 4 snímačmi BENE 413
39,60 €

Parkovací asistent BENE so 4 senzormi 20mm, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla. Pomocou displeja a zmien akustického signálu upozorní na prekážku za vozidlom.Parkovací asistent BENE 413 je vybavený štyrmi ultrazvukovými senzormi, ktoré sa inštalujú do zadného nárazníka.

KEETEC BS 400 LED II
60,45 €

Parkovací asistent KEETEC BS 400 LED určený pre inštaláciu do zadného alebo predného nárazníka vozidla. Systém obsahuje moderný LED displej s programovacím tlačidlom so zmenou pravej alebo ľavej orientácie, ktorý má vstavaný bzučiak a zobrazuje vzdialenosť od prekážky.

KEETEC Parkovací asistent KEETEC BS 800 LED
121 €

Parkovací asistent KEETEC BS 800 LED určený pre inštaláciu súčasne do predného a zadného nárazníka vozidla. Systém obsahuje 2 sady parkovacích asistentov BS400 LED a 4ks predĺžovacích káblov k predným snímačom za zvýhodnenú cenu. Parkovací asistent KEETEC BS 800 LED je set zložený z 2ks BS 400 LED…

STEELMATE Parkovací asistent Steelmate, 8 senzorov PTS810V10
224,40 €

Parkovací asistent STEELMATE s 8 snímačmi, s jednou riadiacou jednotkou, určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej V10 s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky.

STEELMATE Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 BTI
122,40 €

Parkovací asistent STEELMATE so 4 zápustnými snímačmi 16mm, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla doplnený o grafický LCD displej L5, číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky.

STEELMATE Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 METAL
99,60 €

Parkovací asistent STEELMATE zadný, s 4 čiernymi snímačmi 14D-10, určený pre inštaláciu aj do kovového nárazníka vozidla doplnený o grafický LCD displej L5 s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky.

STEELMATE Parkovací asistent Steelmate PTS410L5 SILVER
99,60 €

Parkovací asistent STEELMATE s 4 striebornými snímačmi, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla doplnený o grafický LCD displej L5, číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky.