Victoria´s Secret Love Me More - EDP
37,50 €

Love Me More z kolekcie Love Me je orientálno-sladká vôňa pre ženy. Hlava obsahuje nahorklý grep, v srdci ucítite karamelovej, vanilkovej a rumové tóny francúzskeho dezertu Canela a v základe sa rozvonia hrejivá ambra. Dekadentnej a rozhodne návyková, taká je Love Me More.

Victoria´s Secret Aqua Kiss - telový závoj
15,30 €

Vôňa Aqua Kiss od značky Victroria´s Secret predstavuje zmyselnú kvetinovú vôňu pre ženy. Tvorí ju kombinácia sladkých a morských tónov spoločne so sedmokráskou, harmančekom, frézií, slivkovým kvetom a aloe vera. Zahaľte sa do tajomného závoja plného zmyselnosti.

Victoria´s Secret Tropic Splash - telový závoj
11,50 €

Tropic Splash je dámska vôňa z limitovanej edície telových závojov od Victoria´s Secret.  Obsahuje zmes šťavnatých citrusov a sladké mango. Na trh bola uvedená v roku 2018.

Victoria´s Secret Velvet Petals - tělový závoj
11,50 €

Velvet Petals je kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí ovocie karambola a sladké mandle. V srdci sa rozvonia kokosové mlieko spolu s modrým lotosom a marhuľovým kvetom. Kompozíciu uzatvára santalové drevo, pižmo a madagaskarská vanilka. Na trh bola uvedená v roku 2017.

Victoria´s Secret Coconut Passion - telový závoj
12,50 €

Coconut Passion od značky Victoria´s Secret je vôňa tvorená vanilkou a konvalinkou v úvode. V srdci vône sa ukrýva kokos a v závere sa o slovo prihlási harmanček a aloe vera. .

Victoria´s Secret Secret Charm - telový závoj
11,50 €

Zmyselná vôňa, ktorá Vás zahalí do príjemného a neodolateľného závoja. Hlava obsahuje aloe vera a harmanček. V srdci ucítite zimolez a v základe jazmínové akordy. .

Victoria´s Secret Rush - tělový závoj
11,50 €

Rush od značky Victoria´s Secret je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Jej hlavnými zložkami sú biele kvety a ambra. Na trh bola uvedená v roku 2010. .

Victoria´s Secret Sexy Little Things Noir Tease - EDP
53,60 €

Sexy Little Things Noir Tease je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Ovocnú hlavu tvorí hruška, mandarínka, liči a červené jablko. V kvetinovom srdci sa ukrýva gardénie, hrachor vonný, jazmín, frézie a magnólie. Základ sa skladá z vanilky, živice benzoin, pižma, pralinky, ambry a santalového dreva. .

Victoria´s Secret Forever Sexy - EDP
47,80 €

Forever Sexy od Victoria´s Secret je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Otvára sa kombináciou pomaranča a kokosu, potom prechádza do kvetinového srdca tvoreného gardéniou a doplneného o hrejivé slnečné tóny. Na záver vás zahalí do ambrovo-drevitého základu. Na trh bola uvedená v roku 2015.

Victoria´s Secret Secret Escape - telové mlieko
11,50 €

Secret Escape od značky Victoria Secret je kvetinová, svieža vôňa pre ženy a dievčatá, ktoré milujú osvieženie. Nechajte sa omámiť tónmi aloe vera a harmančeka spolu s kvetmi frézie a guavy.

Victoria´s Secret Vanilla Lace - tělové mléko
11,50 €

Orientálno-vanilková vôňa pre ženy Vanilla Lace od značky Victoria´s Secret vyžaruje zvodnosť a neodolateľnosť. Jej hlavnou zložkou je pižmo a vanilka. Buďte výnimočná a zahaľte sa do ľahkého závoja.

Victoria´s Secret Amber Romance - telové mlieko
11 €

Telový sprej Amber Romance je príjemná a lákavá zmes čiernych čerešní, santalového dreva, vanilky a mix sladkých tónov. Srdce tvorí tóny mlieka, cukru a ambry. Celok dotvára rozmanitosť aloe very.   Zahaľte sa do hodvábneho plášťa s telovým sprejom Amber Romance od Victoria Secret.

Victoria´s Secret Amber Romance - telový závoj
13,40 €

Telový sprej Amber Romance je príjemná a lákavá zmes čiernych čerešní, santalového dreva, vanilky a mix sladkých tónov. Srdce tvoria tóny mlieka, cukru a ambry. Celok dotvára rozmanitosť aloe very. Zahaľte sa do hodvábneho plášťa s telovým sprejom Amber Romance od Victoria Secret.

Victoria´s Secret Midnight Fleur - telový závoj
11,10 €

Midnight Fleur je gurmánska kvetinová vôňa pre ženy z limitovanej edície telových závojov od Victoria´s Secret . Obsahuje kvet vanilky a exotické ovocie karambola (starfruit). Na trh bola uvedená v roku 2018.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: