Tous Baby - EDC
26,90 € 23 €

Tous Baby je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy aj mužov. Hlava obsahuje mandarínku, bergamot a olej z kvetov horkého pomaranča (neroli). Srdce tvorí jablko, hruška, ruža a kvet pomaranča. Kompozíciu uzatvára pižmo, céder a olej z listov horkého pomaranča (petitgrain). Na trh bola uvedená v roku 2007.

Tous Happy Moments - EDT
32,60 € 27,60 €

Happy Moments je gurmánska, kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Otvára sa ovocnými tónmi ananásu a klementínky. Potom prechádza do kvetinových akordov orchidey a margarétky podčiarknutých vôňou chrumkavého popcornu. Na záver sa rozvonia cédrové drevo a biela čokoláda. Na trh bola uvedená v roku 2015.

Tous Man - EDT
29,90 € 26,30 €

Tous Man je orientálna vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2004. Hlava obsahuje brazílsku mandarínku, zázvor a sečuánske korenie. V srdci sa snúbi tóny ananásu, červeného jablka a aperitívu campari, ktorý sa získava z horkých bylín, aromatických rastlín a ovocia v alkohole a vode.

Tous - EDT
32,60 €

V roku 2002 predstavila značka Tous vôňu pre ženy Tous . Táto kvetinová vôňa sa otvára tónmi bergamotu, kasie (listov čiernej ríbezle), koriandra a lístkov fialiek. V srdci sa miešajú ruže, gardénie, jazmín a pivonka a v závere vôňu zafixuje pižmo v kombinácii s cédrovým drevom a kosatcom.

Tous Gold - EDP
32,60 €

Tous Gold je kvetinová vôňa pre ženy, ktorá bola uvedená na trh v roku 2002. Otvára sa tóny brazílskeho ružového dreva a listov červených ríbezlí. Potom prechádza do čisto kvetinového srdcu, v ktorého zmes ucítite gardénii, pomarančový kvet, ružu a pivonku.

Tous L`Eau - EDT
30,70 €

Tous L´Eau Eau De Toilette je dámska, drevito-kvetinová vôňa s pižmovým základom. Svieža citrusovou hlavu tvorí grep s bergamotom. V srdci ucítite levanduľu, africký pomarančový kvet a virginské cédrové drevo. Kompozíciu uzatvára spomínané pižmo spoločne s vetiverom a pačuli.

Tous Love Moments - EDT
30,70 €

Love Moments je dámska, kvetinovo-drevitá vôňa s pižmovým základom. Hlava sa skladá z ružového grepu, ružového korenia a ďalších citrusov. V srdci ucítite malinké, konvalinku a fialku. Kompozíciu uzatvára kosatec, pižmo, santalové a cédrové drevo. Na trh bola uvedená v roku 2014. .

Tous Man Intense - EDT
32,10 € 29,90 €

Man Intense je aromaticko-fougerová vôňa pre mužov. Hlava obsahuje olej z kvetov (neroli) a listov (petitgrain) horkého pomaranča a šalvia. V srdci ucítite silnú kombináciu levandule a šalvia, odľahčenou tuniským pomarančovým kvetom. Kompozíciu uzatvára fazuľa tonka, mach, ambra a pižmo.

Tous Man Sport - EDT
30,70 € 26,90 €

Man Sport je drevito-aromatická vôňa pre mužov. Otvára sa sviežimi tónmi amalfitánskeho citróna a aldehydov, aby následne prešla do tónov červeného jablka a štipľavého zázvoru. Kompozíciu uzatvára dubový mach, pižmo, kašmírové cédrové drevo. Na trh bola uvedená v roku 2010. .

Tous Rosa - EDP
34 €

Tous Rosa je kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2013. Hlava obsahuje bergamot a rebarboru, srdce sa skladá z májovej ruže, fialky a maliny. Kompozíciu uzatvára pižmo, Kašmírčanov a vanilka. .

Tous Touch Floral - EDT
39,90 €

Touch Floral je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Svieža hlavu tvorí bergamot, citrón, mandarínka a lístky fialiek. V srdci ucítite kombinácii lesných jahôd, tuberózy a zázvoru. Kompozíciu uzatvára pižmo, céder a ambra. Na trh bola uvedená v roku 2015.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: