Rituals Parfumová voda pre mužov Maharaja D`Or
15,40 €

Novinka

Parfumová voda pre mužov Maharaja D`Or je inšpirovaná storočnými tradíciami starodávnych maharadžov a bohatou históriou Indie. Kombinuje v sebe pačuli, kardamón a vôňu borovice. .

Rituals Parfumová voda Fleurs De L`Himalaya
15,40 €

Novinka

Parfumová voda pre ženy Fleurs De L`Himalaya maľuje portrét jemného vetra, ktorý ticho fúka pokojnú krajinou pohoria Himalájí vo svätom Tibete. Silná vôňa divokej orchidey sa bez námahy spojí so sofistikovanosťou himalájskej pivonky a zavŕši jemným dotykom bavlneného pižma. .

Rituals Parfumová voda pre mužov Roi D`Orient
54 €

Novinka

Predstavte si očarujúce princa zo starej Arábie, ktorí skúmajú prašné piesčité brehy v chladnej púšti za súmraku. Parfumová voda Rituals Roi D`Orient je svojím elegantným charakterom silná a sofistikovaná vôňa, ktorá mieša údenú živicu so silným pižmom a notou bieleho korenia. .

Rituals Parfumová voda Rose De Shiraz
54 €

Novinka

Parfumová voda Rose De Shiraz od značky Rituals v sebe kombinuje rebarboru, damašskou ružu a ambrette. Vôňa vyžaruje perzský luxus, ktorý sa usadí do hlbokého mäkkého súmraku, pretrvávajúce ako denné teplo, keď mizne v chladnú noc. .

Rituals Parfumová voda L`Essence 15 ml
15,40 €

Novinka

Parfumová voda L´Essence značky Rituals je podmanivá unisex (pre mužov aj pre ženy) vôňa s tónmi bieleho pižma obohatená o kašmír.

Rituals Parfumová voda Ocean Infini
54 €

Novinka

Parfumová voda pre ženy Ocean Infini je inšpirovaná vôňou krásneho Bali, ponúka kontrast medzi jemnými a svetlými tónmi morské hmly a osviežujúcim ovocným nádychom. Osviežte zmysly vôňou konvaliniek a nashi a oživte svoju dušu vrelú tóny bieleho pižma. .

Rituals Parfumová voda Poeme D`Azar
54 €

Posledný kus za túto cenu!

Parfumová voda pre ženy Poeme DAzar značky Rituals : p ÖNORM sa doprostred najtemnejšej noci roku s parfumom Rituals Poeme DAzar. Vôňa je inšpirovaná bohatými tradíciami perzského festivalu Yalda Night. Ukrýva v sebe granátového jablko, kandizované ovocie, orechy a fazuľu Tonka. .

Rituals Parfumová voda pre mužov Bleu Byzantine
54 €

Novinka

Parfumová voda pre mužov Bleu Byzantino je povzbudzujúce vodná vôňa, ktorá vás okamžite prenesie do rušného prístavu za jasného, ​​mrazivého rána a ponorí do úžasnej oázy pokoja. Kombinuje v sebe tóny vodnej mäty, borovice a cyprusy. .

Rituals Parfumová voda pre mužov Nuit D`Azar
15,40 €

Novinka

Parfumová voda pre mužov Nuit D`Azar vznikla v roku 2018. Ponorte sa do bohatých, storočných tradícií, pretože vzrušenie z čiernych ríbezlí vás nadchne. Vôňa v sebe kombinuje ďalej palina, zázvor, muškát, drevité tóny a vetiver. .