Ralph Lauren Ralph - EDT
58,20 € 53,20 €

Farebné kvetinové okúzlenie. Vôňa pre ženy z dielne návrhára Ralpha Laurena. Ralph patrí medzi svieže, kvetinové vône vhodné pre denné nosenie. O tom vás presvedčí vôňa ovocia a kvetín, ktorá je vo flakóne uschovaná. Na trh bola uvedená v roku 2000.

Ralph Lauren Safari Man - EDT
57,50 €

Safari Man je svieža fougerovo-drevitá mužná vôňa s koreneným nádychom od značky Ralph Lauren. Vôňa v sebe snúbi kvetinové a drevité tóny, doplnené o svieži citrón. Na trh bola uvedená v roku 1992.

Ralph Lauren Polo Black - EDT
58,20 €

Pikantné, moderné, ostrejšie a mužná vôňa od značky Ralph Lauren . Polo Black Vás uvíta šťavnatým ovocím s trochou šalvie a paliny. V srdci sa skrýva pačuli a fazuľa Tonka. Všetko završuje santalové drevo spolu s citrónom, ktoré dodávajú vôni sviežosťNa trh bola uvedená v roku 2005.

Ralph Lauren Polo Blue - EDP
50,50 €

Sloboda veľkého modrého neba, sila neobmedzených vôd. To všetko sa skrýva v aromatické vôňu pre mužov Polo Blue. Kombinácia ostrých akordov kardamonu a bergamotu sú doplnené rastlinnými tónmi šalvie, verbeny a bazalky.

Ralph Lauren Polo Blue - toaletná voda s rozprašovačom
59,40 € 58,20 €

Sloboda veľkého modrého neba, sila neobmedzených vôd. Osviežujúca zmes melónu, bazalky a semišu. Fougrová, svieža pánska vôňa od značky Ralph Lauren. Na trh bola uvedená v roku 2003.

Ralph Lauren Polo Red - EDT
55,70 €

Vôňa od značky Ralph Lauren Polo Red znázorňuje energický a vášnivo divoký plameň, ktorý symplizuje silu, vytrvalosť a nespútanosť. Je to drevito-korenistá vôňa so štipkou pikantnosti. Inšpiráciou parfému je zbesilá rýchlosť silných áut, vášeň a krása zmyselnosti.

Ralph Lauren Polo Supreme Leather - EDP
54 € 51,90 €

Polo Supreme Leather je vôňa pre charizmatického sexi muža. Orientálne tóny korenia sa snúbi s vôňou šafránu. V základe všetko zjemňuje med a fazuľa Tonka. Vďaka orientálnu vôňu s akcentmi kože získate šarm a budete neodolateľný pre všetky ženy.   Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Ralph Lauren Safari - EDP
46,20 € 45 €

Teplá, ťahšia, mierne ovocná, kvetinová dámska vôňa od značky Ralph Lauren. Na trh bola uvedená v roku 1990.