Ralph Lauren Ralph - EDT
53,60 €

Farebné kvetinové okúzlenie. Vôňa pre ženy z dielne návrhára Ralpha Laurena. Ralph patrí medzi svieže, kvetinové vône vhodné pre denné nosenie. O tom vás presvedčí vôňa ovocia a kvetín, ktorá je vo flakóne uschovaná. Na trh bola uvedená v roku 2000.

Ralph Lauren Polo Black - EDT
52,80 €

Pikantné, moderné, ostrejšie a mužná vôňa od značky Ralph Lauren . Polo Black Vás uvíta šťavnatým ovocím s trochou šalvie a paliny. V srdci sa skrýva pačuli a fazuľa Tonka. Všetko završuje santalové drevo spolu s citrónom, ktoré dodávajú vôni sviežosťNa trh bola uvedená v roku 2005.

Ralph Lauren Polo Blue - EDP
48,60 €

Sloboda veľkého modrého neba, sila neobmedzených vôd. To všetko sa skrýva v aromatické vôňu pre mužov Polo Blue. Kombinácia ostrých akordov kardamonu a bergamotu sú doplnené rastlinnými tónmi šalvie, verbeny a bazalky.

Ralph Lauren Polo Blue Sport - EDT
39,40 €

Ralph Lauren Polo Blue Sport je pánska nespútaná vôňa, ktorá evokuje slobodu veľkého modrého neba a neskrotnú silu neobmedzených vôd. Parfém Polo Blue Sport ocenia dynamickí muži, ktorí sú aktívni a svoju energiu radi čerpajú v prírode.

Ralph Lauren Polo Red - EDT
55 €

Vôňa od značky Ralph Lauren Polo Red znázorňuje energický a vášnivo divoký plameň, ktorý symplizuje silu, vytrvalosť a nespútanosť. Je to drevito-korenistá vôňa so štipkou pikantnosti. Inšpiráciou parfému je zbesilá rýchlosť silných áut, vášeň a krása zmyselnosti.

Ralph Lauren Polo Red Intense - EDP
49,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Polo Red Intense je drevitá vôňa pre mužov, ktorá bola uvedená na trh v roku 2015. Ukrýva v sebe svieže tóny citróna a grapefruitu, ktoré sú doplnené o šafran a sladké brusnice. V srdci vône je ukrytá nevšedná kombinácia kávy a zázvoru. Levanduľa a šalvia dodajú vôňu kvetinové akordy.

Ralph Lauren Safari - EDP
45,50 €

Teplá, ťahšia, mierne ovocná, kvetinová dámska vôňa od značky Ralph Lauren. Na trh bola uvedená v roku 1990.

Ralph Lauren Safari Man - EDT
55,50 €

Safari Man je svieža fougerovo-drevitá mužná vôňa s koreneným nádychom od značky Ralph Lauren. Vôňa v sebe snúbi kvetinové a drevité tóny, doplnené o svieži citrón. Na trh bola uvedená v roku 1992.

Ralph Lauren Woman By Ralph Lauren - EDP
63,10 €
+ doprava zadarmo

Woman By Ralph Lauren je kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2017. Hlava obsahuje hrušku, rebarboru a čierne ríbezle, v srdci sa snúbi tuberóza, pomarančový kvet a turecká ruža. Kompozíciu uzatvára santalové drevo, lieskový oriešok a drevité tóny. .

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: