Police To Be The King - EDT
16,50 €

Toaletná voda s rozprašovačom To Be The King od značky Police je orientálno-korenistá vôňa pre mužov. Bola vytvorená spolu s dámskou vôňou To Be The Queen. Pánska vôňa je určená pre zrelé mužov, ktorí vedia, čo od života chcú. Na trh bola uvedená v roku 2013.

Police To Be Woman - EDP
15,30 €

Police predstavuje dvojicu vôní To Be a To Be Woman. Tradičné hamletovská otázka „Byť či nebyť“ a flakón v tvare lebky pridáva vôni tajmnosti a tajuplnosť. Parfum To Be Woman je dokonalou rovnováhou medzi kvetinovými a ovocnými tónmi.

Police Frozen - EDT
11,50 €

V roku 2010 predstavila značka Police pánsku vôňu s názvom Frozen . Táto korenistá vôňa je plná sviežosti a originality. Spája v sebe pižmo, ambru, zelené jablko, jazmín, kardamón, korenie a muškátový oriešok.

Police Gentleman - EDT
11,10 €

Police Gentleman je vôňa ideálna pre všetkých štýlových mužov. Hlavu zloženú prevažne z citrusov dopĺňa korenie a kardamóm, v srdci ucítite kombinácii tabaku, škorica, pelargónie, dúl a šafranu. Kompozíciu uzatvára drevitý základ spoločne s pačuli, vetiverom, dubovým machom, pižmom a fazule tonka.

Police Legend For Man - EDP
12,10 €

Legend For Man je drevito-korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2017. Hlava obsahuje silnú kombináciu v podobe čierneho korenia, levandule a absintu. Srdce zastupuje pelargónie, aníz a fazuľa tonka. Kompozíciu uzatvára ambrovo-kožený základ spoločne s vetiverom. .

Police Daydream - EDT
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Police Daydream je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Hlava obsahuje pomaranč, grep, broskyňa a zelené lístky. V srdci sa ukrývajú biele kvety. Kompozíciu uzatvára drevito-pižmový základ so sladkou vanilkou. .

Police Passion For Her - EDT
9,80 €

Passion For Her je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Hlava obsahuje bergamot, mandarínku, jablko odrody Granny Smith a listy čiernych ríbezlí. V srdci sa snúbi frézie, lotus, slnečnica a hloh. Kompozíciu uzatvára pižmo, santalové drevo, virginský céder, fazuľa tonka, sladká vanilka a kamarel.

Police Independent - EDT
11,50 €

Independent je drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2017. Hlava obsahuje bergamot, mandarínku, lístky fialky a muškátový oriešok. V srdci sa snúbi akordy vetiveru, pačuli, bielych drevín a santalového dreva. Kompozíciu uzatvára pižmo, kadidlo, živice benzoin a sivá ambra. .

Police To Be The Illusionist - EDT
9,60 €

To Be The Illusionist je moderná, svieža, fougerová vôňa pre mužov od značky Police. The Illusionist nadväzuje na tému kolekcie vôní To Be, ktorých typickým znakom je flakón v tvare lebky, temnota a záhada. Zloženie vône je postavené na moderných fougerových tónoch.

Police Blue Desire - EDT
6,10 €

Blue Desire je svieža citrusová vôňa pre ženy. Hlava obsahuje zelené jablko a citrón, v srdci sa rozvonia jazmín spoločne s ružovým drevom. Kompozíciu uzatvára ambra, pižmo a cédrové drevo. .

Police Cosmopolitan - EDT
10,30 €

Police Cosmopolitan predstavuje sofistikovanú a zmyselnú vôňu, ktorá sa hodí ako perfektný doplnok pre akúkoľvek spoločenskú príležitosť aj pre chvíle osobnej pohody a odpočinku. Je to citrusová, korenistá vôňa pre mužov.

Police Instinct - EDT
11,50 €

Počas roka 2010 vznikla pánska vôňa Instinct , ktorú značka Police vytvorila pre všetkých mužov, ktorí milujú originálne a mužné vône. V úvode sa ukrýva zmes čierneho korenia, bergamotu a grapefruitu – potom sa rozvinie pelargónie a cédrové drevo a záver patrí pačuli a vetiveru.

Police Original - EDT
10,60 €

Police Original je vôňou určenou ako doplnok každodenného elegantného vzhľadu spojeného s naplňovaním profesionálnych ambícií. Je to pánska, citrusovo-drevitá vôňa.

Police To Be - EDT
10,70 €

To Be od značky Police je mužná, korenisto-drevitá vôňa pre mužov. V úvode sa miešajú tóny grapefruitu a korenia, srdce v sebe ukrýva lístky fialky a v závere vôňu fixuje ambra, pačuli a cédrové drevo. Názov vône pripomína myšlienky Hamleta „Byť či nebyť, to je otázka“.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: