L´Artisan Parfumeur Poivre Piquant - EDT
43,90 €

Poivre Piquant je orientálno-korenistá vôňa pre mužov aj ženy. Medzi jej hlavné zložky patrí med, biele korenie, mlieko, sladké drievko, cukrová trstina a drevité tóny. Na trh bola uvedená v roku 2002.


L´Artisan Parfumeur L`Eau D`Ambre Extreme - EDP
60,70 €
+ doprava zadarmo

L´Eau D´Ambre Extreme je orientálno-korenistá vôňa pre mužov aj ženy. Obsahuje iba tri zložky, a to sladkú vanilku, ambru a zmes korenia. Na trh bola uvedená v roku 2001.


L´Artisan Parfumeur Dzing! - EDT
70,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Džingu! je orientálna vôňa pre mužov aj ženy. Medzi jej zložky patria kože, zázvor, fazuľa tonka, pižmo, biele dreviny, karamel, šafran, karamel, cukrovej jablko a cukrová vata. Na trh bola uvedená v roku 1999.


L´Artisan Parfumeur Seville A L`Aube - EDP
53,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Seville AL´Aube je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy aj mužov. Hlava obsahuje kvet olivovníka, olej z listov horkého pomaranča (petitgrain). V srdci sa rozvonia levanduľa, pomarančový kvet, tabak, jazmín a včelí vosk. Kompozíciu uzatvára živice benzoin a olibanum. Na trh bola uvedená v roku 2012.


L´Artisan Parfumeur Batucada - EDT
34,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Batucada je kvetinovo-ovocná vôňa pre mužov aj ženy. Hlavu tvorí limetka, mäta a cukrová trstina. Kvetinové srdce patrí ylang-ylang a tiare. V základe sa snúbi morská voda, kokos a soľ. Na trh bola uvedená v roku 2011. .


L´Artisan Parfumeur L`Eau D`Ambre - EDT
45,50 €

L´Eau D´Ambre je orientálna vôňa pre ženy aj mužov. Obsahuje iba štyri zložky; a to ambru, pačuli, sladkú vanilku a pelargónie. Na trh bola uvedená v roku 1993.


L´Artisan Parfumeur L`Eau De Caporal - EDT
49,30 €

L´Eau De Caporal je citrusovo-aromatická vôňa pre ženy aj mužov. Obsahuje citrón, tangerínes, pelargónie, levanduľu, céder, pačuli, vetiver a dubový mach. Na trh bola uvedená v roku 1985.


L´Artisan Parfumeur Mon Numero 9 - EDC
55,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Mon Numero 9 je citrusovo-aromatická vôňa pre mužov aj ženy. Tvoria ju iba tri zložky, a to svieže citrón, zelené tóny a rebarbora. Na trh bola uvedená v roku 2011.


L´Artisan Parfumeur Nuit De Tubereuse - EDP
59,90 €

Nuit De Tubereuse je vôňa vhodná pre ženu aj muža. V hlave sa ukrýva mandarínka, klinček a ružové korenie. Srdce tvorí tuberóza, ruže a y-lang y-lang doplnené o sladké mango. Kompozíciu uzatvára kombinácia vzácnych drevín, pižma, živice a archangeliky. Na trh bola uvedená v roku 2010.


L´Artisan Parfumeur Oeillet Sauvage - EDT
35,90 €

Oeillet Sauvage je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy aj mužov. Obsahuje karafiát, kvetinu ylang-ylang, vanilku, ružové korenie, ružu, ľaliu, čakanku a živicu. Na trh bola uvedená v roku 2000.


L´Artisan Parfumeur Patchouli Patch - EDT
60,70 €
+ doprava zadarmo

Patchouli Patch je orientálna vôňa pre mužov aj ženy. Hlavu tvorí rasca, pačuli, biele pižmo a aníz. V srdci sa rozvinie kosatec, pačuli, osmanthus a biele pižmo. Kompozíciu uzatvára kombinácia vetiveru, santalového a cédrového dreva. Na trh bola uvedená v roku 2002.


L´Artisan Parfumeur Safran Troublant - EDT
49,30 €

Safran Troublant je orientálno-korenistá vôňa pre ženy aj mužov. Obsahuje kvet mučenky, santalové drevo, ružu, vanilku, šafran, cukor a zázvor. Na trh bola uvedená v roku 2002.


L´Artisan Parfumeur The Pour Un Ete - EDT
49,30 €

The Pour Un Ete je aromatická zelená vôňa pre ženy aj mužov. Obsahuje čaj, jazmín, bergamot, citrón, mätu, maté, céder a pižmo. Na trh bola uvedená v roku 1995.