Kelsey Berwin Osmond De Noir - EDP
19 €
+ doprava zadarmo

Osmond De Noir je orientálno-sladká vôňa pre ženy. Citrusovú hlavu dopĺňa kvetinovo-pomarančové srdce. Základ potom dotvára pižmo a ambra. Na trh bola uvedená v roku 2014. .


Kelsey Berwin Al Mazyoona - EDP
19 €
+ doprava zadarmo

Al Mazyoona je sladko drevitá pre ženy aj mužov. Hlava obsahuje karamel a cédrové drevo, v srdci ucítite ambra a santalové drevo. Základu dominuje drevo agarové, vanilka a pižmo. Na trh bola uvedená v roku 2015. .


Kelsey Berwin Huberta - EDP
19 €
+ doprava zadarmo

Huberta je kvetinovo-drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2014. Hlava a srdce sú čisto kvetinové. Obsahujú frézii, levanduľu, ružu, konvalinku a ďalšie kvetinové akordy. Drevitý základ tvorí agarové, cédrové, santalové a gujakakové drevo doplnené o pačuli. .


Kelsey Berwin Midnight Oud - EDP
22,70 €
+ doprava zadarmo

Midnight Oud je drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2015. Hlava sa skladá zo sviežeho bergamotu, šalvie a kopaiby balzamu. V srdci ucítite ružu a kašmírové drevo. Kompozíciu uzatvára ambra, dubový mach, tabak, agarové a santalové drevo.


Kelsey Berwin True Man - EDP
17,10 €
+ doprava zadarmo

True Man je kvetinová vôňa pre mužov. Hlava i srdce obsahujú čisto kvetinové tóny v podobe ruže, jazmínu a mimózy. Kompozíciu uzatvára kombinácia ambry a pižma. Na trh bola uvedená v roku 2014.


Kelsey Berwin White Narcisse - EDP
19 €
+ doprava zadarmo

White Narcisse je orientálno-ovocná vôňa pre ženy aj mužov. Hlavu tvorí svieži bergamot a šťavnatá malina. V srdci sa snúbi akordy jazmínu, kvety heliotrop a brezy. Kompozíciu uzatvára kože a céder. Na trh bola uvedená v roku 2017.


Kelsey Berwin Zelimir - EDP
19 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zelimir orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí jablko a ďalšie ovocné tóny. V srdci ucítite malinu, broskyňa, ružu a jazmín. Kompozíciu uzatvára agarové drevo a pižmo. Na trh bola uvedená v roku 2014.


Kelsey Berwin Zeus - EDP
19 €
+ doprava zadarmo

Zeus od značky Kelsey Berwin je korenistá vôňa pre mužov. Hlavu tvorí kardamóm a šťavnaté zelené jablko. V čisto kvetinovom srdci sa ukrýva levanduľa spoločne s konvalinkou. Kompozíciu uzatvára vetiver, pačuli a cédrové drevo. Na trh bola uvedená v roku 2014.


Kelsey Berwin Zeus Pour Femme - EDP
19 €
+ doprava zadarmo

Zeus Pour Femme je orientálna vôňa pre ženy. Hlava sa skladá z hrušky, korenia a kvetu pomarančovníka. V srdci ucítite kombinácii jazmínu a kávy. Kompozíciu uzatvára sladká vanilka, pačuli a cédrové drevo. Na trh bola uvedená v roku 2018.