Gianfranco Ferré L`Uomo - EDT
26,80 €

Novinka

L´Uomo je pánska orientálna vôňa. Hlava obsahuje svieži bergamot a korenené tóny čierneho korenia, kardamónu a zázvoru. V srdci sa snúbi zelené jablko so šalviou, palinou a fialkami. Kompozíciu uzatvára santalové a cédrové drevo, mach, hrejivá ambra a sladká vanilka.

Gianfranco Ferré Acqua Azzura - EDT
21,30 €

Novinka

„Grotta Azzurra“ (modrá jaskyňa) na stredomorskom ostrove Capri je miestom, ktoré doslova dýcha magickou atmosférou plnou záhad a tajomstiev.

Gianfranco Ferré Camicia 113 - EDP
18,80 €

Novinka

Camicia 113 je cyprusovo-kvetinová vôňa pre ženy. Hlava obsahuje svieži bergamot, aromatickú magnólii a pivonku. V srdci ucítite kombinácii jazmínu, kosatca a fialky. Kompozíciu uzatvára pačuli, pižmo a siamské živice benzoin. Na trh bola uvedená v roku 2015.

Gianfranco Ferré Ferre Black - EDT
14,20 €

Novinka

Ferre Black od značky Gianfranco Ferre je drevito-korenistá vôňa pre mužov z roku 2015. Vôňa sa otvára jemnými tónmi levandule, ktoré sa pozvoľna mieša s pikantným korením a grapefruitom. Srdce ponúka dotyk pikantného kardamonu v sprievode koriandra a pomarančových kvetov.

Gianfranco Ferré Ferre Rose - EDT
19,10 €

Novinka

Óda na mladosť a ženskosť. Nájsť a zachytiť pocit ženskosti plnej bohatých, elegantných a ušľachtilých tónov – to bol hlavný cieľ famózneho talianskeho módneho návrhára menom Gianfranco Ferre pri hľadaní inšpirácie k jeho dámskej vôni zasvätené svetu pôvabných kvetín, kde kraľuje vznešená ruža.

Gianfranco Ferré In The Mood For Love Pure - EDT
26,40 €

Gianfranco Ferre In the Mood For Love Pure je kvetinovo-ovocná vôňa pripomínajúca nehu, nevinnosť a letmé dotyky prvých lások. V úvode vône sa snúbi bergamot, hruška, javor, broskyňa a jablko, srdce patrí kvetom čerešne, jazmínu, ľaliu a ružu.

Gianfranco Ferré In The Mood For Love Tender - EDT
25,30 €

In The Mood For Love Tender je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy od značky Gianfranco Ferre . Táto toaletná voda sa predstavila verejnosti v roku 2011 a vychádza z klasickej vône In The Mood For Love, ktorá bola na trh uvedená v roku 2009. Miešajú v sebe tóny kvetín, ovocia, aldehydov a drevité tóny.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: