DKNY My NY - EDP 100 ml

Značka: DKNY Náš kód: 100002330124

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

DKNY My NY - EDP 100 ml

Kolekcia parfémov Donna Karan DKNY, po početných vydaniach DNKY Be Delicious a limitovanou edíciou DNKY Summer, ktorá bola inšpirovaná horúcimi dňami v New Yorku, prichádza na trh s novou vôňou v tvare srdca. Je to vôňa, ktorá má za cieľ vyjadriť súčasného mestského ducha jej milovaného mesta. Celý popis

33.7

Náš kód: 100002330124

Popis

Popis produktu

Kolekcia parfémov Donna Karan DKNY, po početných vydaniach DNKY Be Delicious a limitovanou edíciou DNKY Summer, ktorá bola inšpirovaná horúcimi dňami v New Yorku, prichádza na trh s novou vôňou v tvare srdca. Je to vôňa, ktorá má za cieľ vyjadriť súčasného mestského ducha jej milovaného mesta. Reklamná kampaň vôňa DKNY My NY sprevádza populárna speváčka, skladateľka a herečka Rita Ora.

Donna Karan poukazuje na slová Rity Ory, ktorá vyhlásila, že nová vôňa je ako „čistá energia v fľaštičke“. Televízne a tlačená kampaň sa realizovala na Times Square, za ktorou stojí fotografom Francesco Carrozzini.

Nová vôňa DKNY My NY bol vyvinutá Trudi Loren v spolupráci s IFF. Vrchné tóny kompozície poskytujú zmes malín, ružového korenia a živice. Srdce vône ukrýva jazmín, frézie a zmyselný kosatec. Základ zahŕňa pačuli, ambru, pižmo a vanilku. 

Vôňa bola uvedená na trh v roku 2014.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ parfumu

Typ parfumu

parfumová voda
Objem 100 ml
Kategória parfumu dámske
Hlavná vôňa cyprusová
Vedľajšia vôňa ovocná