Clinex Wurm-Ex
19,10 €

Wurm-Ex obsahuje extrakt listových púčikov orecha kráľovského, ktorý prispieva k prirodzenej obrane tela pred externými agentmi a na normálnu funkciu črevného traktu.


Clinex Wurm-Ex Plasma 100 ml
14,80 €

Wurm-Ex Plasma pracuje na báze humínových kyselín v súčinnosti s mechanizmom postupného uvoľňovania. Humínové kyseliny viažu organické a anorganické zlúčeniny biologického pôvodu.


Klas Cesnak a petržlen 90 tbl.
11,90 €

Cesnak a petržlen je kombinácia výťažkov z cesnaku a petržlenu, ktorá normalizuje krvný tlak a trávenie. Prispieva k normálnej činnosti imunitného systému.


Purus Meda PM Chlamydil 60 tbl.
8,40 €

PM Chlamydil obsahuje biologicky aktívne látky, ktoré podporujú čistenie krvi a tkanív od endotoxínov a zvyškových mikroorganizmov. Produkt sa odporúča po uštipnutí kliešťom.


Verm-X PŘÍRODNÍ GRANULE PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PSY 100G
10,10 €

Verma – X prírodné granule proti črevným parazitom pre psov funguje na základe čistej prírody a to konkrétne byliniek. Verm- X je výberom zmesi vhodných bylín, ktoré vytvárajú pre parazity v čreve nehostinné prostredie a napomáhajú k tvorbe priaznivej črevnej mikroflóry.


Verm-X PŘÍRODNÍ NUGETKY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO HLODAVCE 180G
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Verma – X prírodné nugetky proti črevným parazitom pre hlodavce je zdravý maškrtu, ktorý obsahuje vysoký obsah vlákniny. Verma – X nugetky pre zajace, morčatá, škrečky, fretky a všetky hlodavce boli starostlivo vyrobené tak, aby boli nielen veľmi chutné, ale hlavne chránili pred črevnými problémami.


Verm-X PŘÍRODNÍ PELETY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PSY 200G
22,10 €

Verma – X pelety proti črevným parazitom pre psov funguje na základe čistej prírody a to konkrétne byliniek. Verm- X je výberom zmesi vhodných bylín, ktoré vytvárajú pre parazity v čreve nehostinné prostredie a napomáhajú k tvorbe priaznivej črevnej mikroflóry.


Verm-X PŘÍRODNÍ PELETY PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PTÁKY 100G
10,10 €

Verma – X prírodné pelety proti črevným parazitom pre vtáky, ako sú kanáriky, andulky a papagáje chované buď v interiéri alebo vonku. Zdravý tráviaci systém, ktorý sa nachádza v črevnom trakte je veľmi dôležitý a predstavuje 70% imunitného systému.