shumee SADA 3 GRANITOVÝCH PANVIČIEK RED METALLIC LINE BH-1289

shumee SADA 3 GRANITOVÝCH PANVIČIEK RED METALLIC LINE BH-1289

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
<p style="margin: 1em 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: none 0px; font-size: 12px; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; font-family: Celý popis
76 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

9.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100046863547

Popis

Hrnce a príslušenstvo série BERLINGER HAUS METALLIC sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného hliníka s vnútorným poťahom z trojitej žuly (mramor) s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Vonkajší povlak je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach s charakteristickým kovovým leskom. Tieto atraktívne a módne pokrmy sú štandardne vybavené SOFT TOUCH (silikónová rukoväť). Vhodné pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové, indukčné. Systém TURBO INDUCTION (veľmi rýchlo sa zohrejú) vám umožní ušetriť až 35% energie.

 


Sada obsahuje :

Panvica Ø20 × 4,0cm

Panvica Ø24 × 4,5cm

Grilovacia panvica 28 × 28cm x 5,2cm


Vlastnosti :

  • Trojitý antiadhézny žulový povlak
  • Materiál: vysoko kvalitný tlakový liatý hliník
  • Rukoväť Soft-Touch: silikónová rukoväť
  • Systém TURBO INDUCTION (veľmi rýchlo sa zahrejú), úspora energie 35%
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové, indukčné
  • Farba: ČERVENÁ (BURGUNDY)

 

Žulový povlak je teflónový povlak obohatený o jemné žuly, vďaka ktorým získa väčšiu tvrdosť. Je tvrdší ako teflón, ale zároveň si zachováva svoje výhody: nehorí, dobre distribuuje teplo. Spája výhody liatiny a teflónového riadu. Má všetky výhody teflónu, je však odolnejšia proti poškodeniu a prekonáva aj keramické povlaky.

 

Vďaka granitovému povrchu je riad mimoriadne odolný voči poškriabaniu a odolný. Tento typ hrncov a panvíc umožňuje aj vyprážanie s minimálnym množstvom tuku, pretože riad sa ohrieva ako kameň a vydáva teplo po celej svojej ploche.

 

Zloženie hliníkového telesa a feromagnetického dna umožňuje použitie na indukčnom sporáku a všetkých ostatných typoch kuchýň a najlepšie akutermické vlastnosti liateho a spracovaného hliníka na všetkých sporákoch a varných doskách.