Tescoma Panvica 4 oka/ lievancovník PRESTO ø 24 cm (594244)

Hodnotenie: 4,5 121 hodnotení Značka: Tescoma Náš kód: 467637

Tescoma Panvica 4 oka/ lievancovník PRESTO ø 24 cm (594244)

Týždeň s Tescomou: Získajte zľavu 20 % na celý nezľavnený sortiment značky Tescoma. Zľava je zahrnutá v predajnej cene (platí od 10. 10. do 31. 10. 2019 alebo do vypredania zásob)
Panvica so 4 okami PRESTO s ľahko čistiteľným teflónovým povrchom a v elegantnom čiernom prevedení, ktorá sa hodí do každej kuchyne. Vynikajúce riešenie pre prípravu lahodných lievančekov, ktoré si môžete ozdobiť vašimi najobľúbenejšími prísadami. Celý popis

19.8
4.5 121

19,80 € vrátane DPH

Náš kód: 467637

Popis

Popis produktu

Táto panvica PRESTO je vynikajúca na prípravu volských ôk alebo lievancov. Predstavuje elegantný kuchynský riad pre každodenné použitie, opatrené kvalitným antiadhéznym povlakom proti pripaľovaniu. Určené pre elektrické a plynové sporáky. Vhodná do umývačky.

  • nepriľnavý povrch
  • elegantné čierne prevedenie

Materiál:

  • hliník potiahnutý teflónovým povrchom
  • 3 roky záruka

Sklokeramická doska: je úspora elektrickej energie. Dosky sa rozdeľujú do niekoľkých stupňov, od bežných cez dosky s high-light zónou až po dosky s indukčným ohrevom. High-light je zóna na sklokeramickej doske, kde dochádza k veľmi rýchlemu ohrevu. Skráti sa doba varenia a rýchlejšie reaguje na zmenu teploty. Najvhodnejším riadom pre tento druh varenia je riad so silným zabrúseným dnom. Môže byť z nerezu, smaltovaný aj sklenený.

Teflon Teflon (skratka PTFE) nám uľahčuje život v mnohých smeroch – ako pri varení pri používaní panvíc s teflónovým povrchom, stolovaní pri servírovaní na stôl s teflónovým obrusom tak napríklad pri horských túrach, kedy na sebe máme funkčné oblečenie s vrstvou teflónu, ktorý zaisťuje vodoodpudivosť materiálu .

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

indukčný ohrev nie
Plynový ohrev áno
sklokeramický ohrev nie
elektrický ohrev áno
Typ panvice palacinková
Priemery 24
Typ povrchu NON-STICK
Sklenená pokrievka nie
umývanie v umývačke áno
Nepriľnavý povrch áno