shumee GRANITOVÁ PANVICA GRP KH-3946 28cm

shumee GRANITOVÁ PANVICA GRP KH-3946 28cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
<p style="margin: 1em 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: none 0px; font-size: 12px; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; font-family: Celý popis
25 €
Vrátane DPH
22 €
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

8.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100035771096

Popis

Žulový nepriľnavý povlak je obohatený o žulové pokuty, vďaka čomu získava väčšiu tvrdosť. Je tvrdší ako teflón, ale zároveň si zachováva svoje výhody: nehorí, dobre distribuuje teplo. Kombinuje výhody liatiny a teflónového riadu. Má všetky výhody teflónu, je však odolnejšia proti poškodeniu, dokonca prekonáva keramické povlaky.
Vďaka granitovému povrchu je riad mimoriadne odolný voči poškriabaniu a odolný. Tento typ hrncov a panvíc umožňuje aj vyprážanie s minimálnym množstvom tuku, pretože riad sa ohrieva ako kameň a po celej svojej ploche vydáva teplo. Panvica má protišmykovú silikónovú rukoväť.

Jedinečné zloženie hliníkového tela a feromagnetického dna umožňuje použitie tejto hliníkovej panvice na INDUKČNÝCH varičoch a iných typoch kuchýň a na využitie všetkých najlepších akutermických vlastností liateho hliníka na všetkých sporákoch a varných doskách. Varenie / vyprážanie je možné až do 260 ° C.* Rozmery panvice: 28 × 28 × 4 cm.

Veľká plocha na vyprážanie

Špeciálne vrúbkované dno umožňuje vyprážanie mäsa ako na grile

Na oboch stranách sú špeciálne drážky na odvádzanie tuku

Rýchle a rovnomerné rozloženie tepla

Neohrievacia plastová rukoväť

Jednoduché čistenie, vhodné do umývačky riadu