shumee GRANITOVÁ PANVICA 28 cm BH-1889 RUŽOVÝ ZLATÝ NOIR

shumee GRANITOVÁ PANVICA 28 cm BH-1889 RUŽOVÝ ZLATÝ NOIR

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
<p style="margin: 1em 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: none 0px; font-size: 12px; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; font-family: Celý popis
Partner: Shumee
42 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

2.2.2022 - 3.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Shumee

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100046858729

Popis

Hrnce a príslušenstvo série BERLINGER HAUS METALLIC sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného hliníka s vnútorným poťahom z trojitej žuly (mramor) s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Vonkajší povlak je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach s charakteristickým kovovým leskom. Tieto atraktívne a módne pokrmy sú štandardne vybavené SOFT TOUCH (silikónová rukoväť). Vhodné pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové, indukčné. Systém TURBO INDUCTION (veľmi rýchlo sa zohrejú) vám umožní ušetriť až 35% energie.

Rozmery :

Panvica 28 × 28 × 4,5 cm

 

Vlastnosti :

  • Trojitý antiadhézny žulový povlak
  • Materiál: vysoko kvalitný tlakový liatý hliník
  • Rukoväť Soft-Touch: silikónová rukoväť
  • Systém TURBO INDUCTION (veľmi rýchlo sa zahrejú), úspora energie 35%
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové, indukčné
  • Farba: ROSE GOLD NOIR s charakteristickým černaním odspodu

 

Žulový povlak je teflónový povlak obohatený o jemné žuly, vďaka ktorým získa väčšiu tvrdosť. Je tvrdší ako teflón, ale zároveň si zachováva svoje výhody: nehorí, dobre distribuuje teplo. Spája výhody liatiny a teflónového riadu. Má všetky výhody teflónu, je však odolnejšia proti poškodeniu a prekonáva aj keramické povlaky.

Vďaka granitovému povrchu je riad mimoriadne odolný voči poškriabaniu a odolný. Tento typ hrncov a panvíc umožňuje aj vyprážanie s minimálnym množstvom tuku, pretože riad sa ohrieva ako kameň a vydáva teplo po celej svojej ploche.

Zloženie hliníkového telesa a feromagnetického dna umožňuje použitie na indukčnom sporáku a všetkých ostatných typoch kuchýň a najlepšie akutermické vlastnosti liateho a spracovaného hliníka na všetkých sporákoch a varných doskách.