CONSIGNED unisex crossbody taška 50350-26%
26,90 € 19,90 €

Akcia

Vzorovaná taška od značky Consigned v unisex designu s popruhem přes tělo. Provedení se zapínáním na zip a výrazným logem značky na nášivce a popruhu.

Bobby Black pánská crossbody taška BM1012
33,90 €

Novinka

Pánská crossbody taška značky Bobby Black s nastavitelným popruhem. V přední i zadní části tašky jsou menší kapsičky se zapínáním na zip.

CONSIGNED unisex batoh 50335
55,90 €
+ doprava zadarmo

Jednobarevný unisex batoh od značky Consigned s jemným vzorováním. Provedení se zapínáním na zip, boční kapsou na láhev a menší přední kapsou na zip.

CONSIGNED unisex ledvinka 50383
28,90 €

Novinka

Praktická unisex ledvinka od značky Consigned vhodná na festival i na každodenní nošení. Zapínání na přezku. Nastavitelný popruh dovoluje ledvinku nosit i přes tělo.

CONSIGNED unisex ledvinka 50377
49,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Praktická unisex ledvinka od značky Consigned v jednobarevném provedení. Zapínání na přezku. Nastavitelný popruh dovoluje ledvinku nosit i přes tělo.

CONSIGNED unisex batoh 50182
99,90 €
+ doprava zadarmo

Žíhaný unisex batoh od značky Consigned s polstrovanou kapsou na notebook. Provedení se zapínáním na zip a přední menší uzavíratelnou kapsou.

CONSIGNED unisex cestovní taška 50386
66,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Prostorná taška od značky Consigned v unisex designu s nosným popruhem přes rameno. Provedení se zapínáním na zip. Taška je vhodná do tělocvičny či na krátké cestování.

The Pack Society unisex černá crossbody taška
19,95 €

Novinka

Pánska crossbody taška The Pack Society so zapínaním na zips. Jednofarebné prevedenie s výšivkou loga na prednej strane, ktoré sa bude hodiť na výlet aj do mesta na bežné nosenie.

Bobby Black pánská černá taška
56,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pánska taška Bobby Black so zapínaním na zips. Vďaka dvom pevným ušiam ju možno nosiť v ruke. K dispozícii je aj odopínací ramenný popruh, ktorý ponúka dva varianty nosenie a to cez rameno alebo cez telo.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: