Glovii Vyhrievané ponožky Glovii GQ veľkosť M s diaľkovým ovládaním

Glovii Vyhrievané ponožky Glovii GQ veľkosť M s diaľkovým ovládaním

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vyhrievané ponožky s diaľkovým ovládaním Glovii GQ veľkosť M Mimoriadna spoľahlivosť a kvalita 3 režimy vyhrievania Diaľkové ovládanie na nastavenie tepla Zvoľte vašu veľkosť Máme pre vás ponožky v dvoch rôznych veľkostiach. Celý popis
96,90 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: ECO PRODUKT

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu ECO PRODUKT

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100051775199

Popis

Vyhrievané ponožky s diaľkovým ovládaním Glovii GQ veľkosť M

Mimoriadna spoľahlivosť a kvalita 3 režimy vyhrievania Diaľkové ovládanie na nastavenie tepla

Zvoľte vašu veľkosť Máme pre vás ponožky v dvoch rôznych veľkostiach. Prosím zvoľte vašu veľkosť.M 35–40 L 41–46 Doprajte vaším nohám teplo za všetkých podmienokVyhrievané ponožky so zabudovaným powerbankom a diaľkovým ovládaním sú ideálnym riešením pre akékoľvek outdoorové využitie, či už lyžovanie, bicyklovanie alebo iné športy. Na vývoji ponožiek sa podielali aj športoví nadšenci. Vyhrievací element je pozdĺž chodila, vďaka čomu budú vaše nohy neustále v teple.

Ako to funguje Zabudovaná a bezpečná Li-poly batéria sa postará o vyhrievanie vašich nôh. Je vyberateľná, vďaka čomu sa ponožky dajú ľahšie očistiť. Diaľkové ovládanie umožňuje komfortne ovládať vyhrievanie ponožiek.Ponožky už obsahujú batériu, takže dodatočné napájanie nie je potrebné. Sú vhodné aj do lyžiarskych topánok.

PranieVyhrievané oblečenie odporúčame prať v rukách. Max. teplota 40°C, bez použitia chemických prostriedkov. Oblečenie sa nesmie žehliť.

Obsah baleniaBalenie obsahuje aj batérie a všetko potrebné prislušenstvo pre svoju prevádzku. Nie je potrebné prikúpiť žiadne ďalšie príslušenstvo.

Výhody

Kvalitná a bezpečná Li-poly batéria 3 režimy vyhrievania

Nastaviteľné teplo na zahriatie nôh na požiadanie Vyhrievací element je vyrobený z karbónových vlákien

Osloboďte sa od chladu

Žiadna zima iba zábava. To je naše motto pokiaľ ide o vonkajšie zimné aktivity.Vychutnajte si upokojujúce teplo, ktoré trvá až 6 hodín a udržuje vaše prsty na nohách v príjemnom teple.Ak máte niekedy studené nohy, tieto vyhrievané ponožky sú presne to, čo potrebujete, aby ste boli v teple tak dlho, ako potrebujete.

Nastaviteľné teplo na zahriatie nôh na požiadanie.

Vďaka nášmu diaľkovému ovládaniu (prívesok na kľúč) môžete nastaviť teplo tak ľahko, ako odomknúť dvere od vozidla.Vďaka 3 nastaveniam tepla si môžete užiť dokonalý a prispôsobiteľný zážitok z ohrievania nôh.Nie príliš horúce a určite nie príliš chladné. Udržujte vaše prsty v pohode.

Vhodné pre akúkoľvek zimnú aktivitu

Použitie vyhrievaných ponožiek je vhodné na beh, turistiku, cykloturistiku, lyžovanie, snowboarding, alebo rybačku. Zahrejte vaše nohy pri akejkoľvek aktivite. Užite si nohy v teple pri futbalových zápasoch, pri chôdzi zo psom, joggingu, alebo pri práci vonku. Doprajte vaším nohám teplo pri každej aktivite.Jednoduché použitie, bezpečné pre všetky vekové kategórie.Použitím týchto vyhrievaných ponožiek sa budete čudovať, ako ste mohli bez nich vydržať zimu.

Pranie a údržbaVyhrievané oblečenie odporúčame čistiť ručne s malým množstvom čistiaceho prostriedku. V prípade silnejšieho znečistenia perte v práčke na 40 °C. Nepoužívajte agresívne chemikálie, nežmýkajte, nesušte v sušičke a nepoužívajte žehličku. Pri čistení je nutné odpojiť batériu a dbať, aby sa pripájací kábel nedostal do kontaktu s vodou.

Recenzie od zákazníkov

Miška F. „Kúpila som ich pre môjho manžela, ktorý má problémy s cirkuláciou. Prsty na nohách aj na rukách má vždy studené. Zároveň je aj vášnivým turistom, lovcom, rybárom a tak podobne. Odkedy ponožky prišli, je v nich celý deň. Má ich nastavené na najslabšie vyhrievanie a zatiaľ sa zdá, že mu to vyhovuje. Som veľmi rada, že som mu dala pod stromček práve vaše ponožky. Pre záznam, ponožky používame obaja už druhý rok a fungujú bez problémov.“ Ján G. „Ponožky som prišli veľmi rýchlo. Trpím cukrovkou a často mám znecitlivené prsty na nohách kôli zlému obehu. Objednal som si ich, pretože som čítal, že pomáhajú s cirukuláciou krvy. A môžem povedať, že Páni, tieto ponožky sú neuveritelné. Som obrovský snowboardista a už sa teším, keď ich budem môcť vyskúšať v snehu. Čo sa týka výdrže batérie, zatiaľ nemám žiadne problémy.“ Iveta T. „Počas celej lyžovačky fungovali perfektne. Mala som starosť, či mi budú sedieť v mojich lyžiarkach na mieru, ale sadli super. Na sezónu sme boli v Alpách, kde bolo aj –15°C a ja som bola celú dobu v úplnej pohode.“

Paľo W. „Veľmi sa mi páči diaľkové ovládanie. Nemusím sa zakaždým ohýbať a manuálne prepínať teplotu, keď chcem viac, alebo menej tepla. Skvelo spracovaný produkt. Prišlo v kvalitnom balení. Zle som si prečítal návod, tak som zavolal a pán na telefóne mi do minúty poradil. Nesktočný prístup, je zrejmé že vám na vaších zákazníkoch vážne záleží. Ďakujem.“

Dávid F. „Pred pár týždňami mi prišli vaše vyhrievané ponožky a úplne ma dostali. Stále mám studené nohy, máme veľkú záhradu a ja som stále vonku a v zime. Odkedy mám tieto vyhrievané ponožky mi tak príjemne vonku ešte nikdy nebolo. Najlepší nápad ako kto kedy mohol dostať…Vyhrievané ponožky. Odporúčam doslova každému.“

Máte skúsenosti s vyhrievanými ponožkami? Napíšte nám na [email protected] s predmetom „Recenzia – Vyhrievané ponožky Glovii“ a podeľte sa o vaše skúsenosti.

Technické parametre

Vykurovací element: 2,3 W – karbónové vlákna Batéria: Li-poly 2400mAh, 17,76Wh Režimy vyhrievania: 33% slabý, 66% stredný, 100% vysoký výkon Čas prevádzky: 6h pri slabom režime,3h pri strednom režime, 2h pri silnom režimeMateriály: 80% Bavlna, 15% Spandex, 5% Guma Veľkosť: M 35–40 Hmotnosť bez batérie: 150g Hmotnosť s batériou: 300g