Northfinder Northcover Kalhoty Pánské-39%
31,33 € 18,90 €

Výpredaj

Pánske jednoduché, ľahké a zbaliteľné (pohotovostné) nohavice Northfinder Northcover do každého počasia. Podlepenými švami spoľahlivo chránia pred dažďom a vetrom. Maj ich pri sebe pri behaní, cyklistike, ale aj turistike. Nohavice majú predné vrecká a zadné vrecko na zips.

High Point Protector 5.0 Pants-29%
333 € 233,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nepremokavé nohavice s možnosťou rozopnutia v bokoch, čo umožňuje pohodlné prezlečenie nohavíc bez nutnosti skladania obuvi, či možnosť odvetrania. Nohavice sú vyrobené z prevereného trojvrstvového laminátu značky BlocVent Pro, ktorý ponúka výnimočné hodnoty priedušnosti a vodoodolnosti. Pre verziu 5.0 bol zvolený odolnejší materiál s vyššou gramážou.

Northfinder Northkit Nohavice Pánske
38,51 € 34,70 €

Pánske jednoduché, ľahké a zbaliteľné (pohotovostné) nohavice Northfinder Northkit do každého počasia. Podlepenými švami spoľahlivo chráni pred dažďom a vetrom. Maj ich u seba pri behaní, cyklistike, ale aj turistike. Nohavice majú predné vrecká a zadné vrecko na zips.

Marmot Metis Pant
201,84 € 119,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske nepremokavé outdoorové nohavice Marmot Metis Pant s membránou GORE-TEX® sú vhodné pre voľnočasové outdoorové aktivity.

High Point Revol Pants-29%
126,95 € 89 €

Akcia

Pánske nepremokavé nohavice High Point Revol Pants pre univerzálne použitie vyrobené z overeného značkového laminátu BlocVent, ktorý sa vyznačuje vysokým stupňom nepremokavosti a paropriepustnosti. Komfortné prevedenie v páse do gumy so šnúrkou, anatomicky tvarované kolená, kvalitná sieťovaná podšívka vyrobená v Taliansku. Ideálne nohavice pre vychádzky a ľahkú turistiku.

Marmot PreCip Eco Full Zip Pant (41530-001)-29%
95,95 € 67,50 €

Akcia

Pánske nohavice Marmot PreCip Eco Full Zip Pant (41530–001) sú novým modelom celorozopínacích nohavíc do dažďa. Jedná sa o kvalitné, priedušné, nepremokavé nohavice nového strihu, ideálne záložné nohavice.