Northfinder Northcover Kalhoty Pánské
31,33 €

26,90 €

Akcia

Pánske jednoduché, ľahké a zbaliteľné (pohotovostné) nohavice Northfinder Northcover do každého počasia. Podlepenými švami spoľahlivo chránia pred dažďom a vetrom. Maj ich pri sebe pri behaní, cyklistike, ale aj turistike. Nohavice majú predné vrecká a zadné vrecko na zips.


High Point Protector 3.0 Pants
307,31 €

286,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

High Point Protector 3.0 pants sú pánske vysoko odolné trojvrstvové nepremokavé nohavice s výnimočnými parametrami priedušnosti a vodeodolnosti. Nohavice Vás nesklamú za akýchkoľvek podmienok.


High Point Teton 3.0 Pants-27%
191,31 €

138,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbené a tradične riešené nepremokavé nohavice vyrobené z najmodernejšieho dvojvrstvového laminátu BlocVent japonskej výroby. Výborné parametre nepremokavosti a priedušnosti Vás dokonale ochránia.


Marmot Metis Pant
201,84 €

172,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánske nepremokavé outdoorové nohavice Marmot Metis Pant s membránou GORE-TEX® sú vhodné pre voľnočasové outdoorové aktivity.


Northfinder Northkit Kalhoty Pánské
38,51 €
35,90 €

Akcia

Pánské jednoduché, lehké a sbalitelné (pohotovostní) kalhoty Northfinder Northkit do každého počasí. Podlepenými švy spolehlivě chrání před deštěm a větrem. Měj je u sebe při běhání, cyklistice, ale i turistice. Nohavice mají přední kapsy a zadní kapsu na zip.