FILA Viper HC-34%

FILA Viper HC

Hodnotenie: 3,8
96,97 € 63,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske ľadové korčule disponujú tvarovanú spevnenou špičkou, ktorá chráni prsty. Tlaku predíde polstrovaný jazyk a spojler na päte. Sú ideálne pre rekreačných hokejistov. Doťahujú sa pomocou klasických šnúrok. FILA Viper HC sú opatrené hokejovým nožom z pieskom leštenej nerezovej ocele.

TEMPISH Korčule Detroit

TEMPISH Korčule Detroit

Hodnotenie: 4,3
77 € 45,30 €

Pánske hokejové korčule vhodné pre hráčov nižších i stredných súťaží a tiež pre rekreačných korčuliarov. Tempish Korčule Detroit sú anatomicky tvarované a vyrobené z odolného PVC. Korčule sa vďaka vnútornému materiálu na báze latexu DB 320 prispôsobia podľa tvaru chodidla. Vysoká odolnosť nožov je zaistená použitím uhlíkovej ocele, ktorá bola zakalená na tvrdosť HRC 53–55.

TEMPISH Crox.X Top, čierne, pánske
126,70 € 98,90 €

Pánske korčule pre rekreačné využitie v rámci jazdy aj hokejového zápasu. Trojdielny skelet z pevného PE do nízkych teplôt o minime –25 ° C. Špeciálny nôž je pripevnený pomocou priečnych skrutiek. Vrchný golier s dotiahnutím na pracku. Vnútorná vložka s funkčnými vlastnosťami je vystužená nylonom a nylexom.

TEMPISH Chránič na hokejové korčule
5 €

Šikovný univerzálny Tempish chránič na hokejové korčule ochráni brit pred zbytočnou tuposťou či poškodením pri preprave a zároveň ochráni tašku a veci v nej pred poškriabaním či prerezaním.

Acra Pánske hokejové korčule Guts
38,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske korčule na hokej disponujú špičkou zo špeciálneho TST plastu, ktorý ochraňuje prsty pred údermi pukom. Majú mäkkú výstelku z penového latexu a velúrovú podšívku. Acra Pánske hokejové korčule Guts sú ideálnou voľbou pre aktívnych športovcov.

Acra Canadien

Acra Canadien

Hodnotenie: 4,5
33,50 € 30,90 €

Základné pánske hokejové korčule. Acra Canadien disponujú pevnými topánkami, ktoré je na špičke posilnené, aby lepšie chránili pred údermi pukom. Komfort zaisťuje vnútorná výstelka a kvalitné polstrovanie. Nože vďaka svojej tvrdosti dovoľujú aj veľmi ostré hokejovej brúsenie.

Nils Extreme hokejové korčule NH8556 S
31,39 €

Hokejové korčule NH 8556 S sú určené pre začiatočníkov a stredne pokročilých. Vnútorná časť topánky je vyrobená z materiálu EVA, ktorý sa veľmi dobre prispôsobí tvaru nohy. Zaistí pritom vysoký komfort a ochranu nohy proti tepelným stratám.

FILA Primo Ice-16%

FILA Primo Ice

Hodnotenie: 4,9
76,70 € 63,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske ľadové korčule disponujú vnútornou zamatovou výstelkou poskytujúcou teplo. Zvršok je vodeodolný a odolný voči oderu. Zapínajú sa klasicky kombináciou šnúrok, suchého zipsu a pracky. FILA Primo Ice sú opatrené hokejovým nožom z pieskom leštenej nerezovej ocele.

Roces Ľadové korčule Icy 3-47%
108,60 € 56,90 €

Akcia

Pánske ľadové korčule sú vybavené anatomickou vložkou pre pohodlné korčuľovanie. Zaväzuje sa klasickými šnúrkami, ktoré je možné schovať pod odopínateľný pásik cez priehlavok. Hokejová čepeľ je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele. Roces Ľadové korčule Icy 3 majú moderný dizajn.

TEMPISH Crox-35%

TEMPISH Crox

Hodnotenie: 4,6
65,24 € 41,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske korčule Tempish CROX vhodné pre hráčov stredných a nižších súťaží a rekreačných korčuliarov, ktorí od korčule vyžadujú pretekárske vlastnosti. Veľmi pevný materiál zabezpečí dlhú životnosť.

Sportteam Hokejové korčule SPORT TEAM A114
43,50 € 37,90 €

Hokejové korčule vhodné pre rekreačný typ korčuľovania. Sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu – vonkajšok je z technického nylonu a rezistentného PVC, vnútro z česaného nylonu. Sportteam Hokejové korčule SPORT TEAM A114 ponúkajú maximálny komfort vďaka anatomicky tvarovanému členku a bandáži s pamäťou.

FILA Viper CF-31%

FILA Viper CF

Hodnotenie: 5
76,70 € 52,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske ľadové korčule disponujú vnútornou zamatovou výstelkou poskytujúcou teplo. Zvršok je vodeodolný a odolný voči oderu. Zapínajú sa klasicky kombináciou šnúrok, suchého zipsu a pracky. FILA Viper CF sú opatrené hokejovým nožom z prebrúsenej ocele.

TEMPISH Wortex

TEMPISH Wortex

Hodnotenie: 4,9
62 €

Pánske korčule disponujú plastovou výstuhou, ktorá ochraňuje pred údermi pukov a hokejok. Majú anatomicky tvarovaný členok a 2-dielny jazyk. Tempish Wortex sú vhodné pre hráčov stredných a nižších súťaží a rekreačných korčuliarov, ktorí od korčule vyžadujú závodné vlastnosti.

TEMPISH Revo toqr

TEMPISH Revo toqr

Hodnotenie: 3,7
119 € 87,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyrobené z veľmi odolného a tvrdého termoplastu CYBER 385. Skelet korčule TEMPISH Revo toqr je anatomicky tvarovaný z jedného kusu, čo zaisťuje pevnú a pohodlnú fixáciu nohy v topánke. Pevnosť kompletu zvyšuje tenká podošva z extra tvrdého a húževnatého nylonu.

TEMPISH Volt-S, čierne, pánske
88,30 € 48,40 €

Pánske hokejové korčule pre aktívne využitie v rámci jazdy i zápasu. Jednodielny skelet z odolného plastu. Špeciálny nôž pre náročnejšie tempo. Vyššia pätová časť pre dostatočnú oporu. Šnurovanie na šnúrky cez väčšiu priehlavkovú oblasť. Ľahká a pevná konštrukcia.

Nils Extreme hokejové korčule NH 8552 S
29,88 €

Hokejové korčule NH 8552 S sú určené pre začiatočníkov a stredne pokročilých. Vnútorná časť topánky je vyrobená z materiálu EVA, ktorý sa veľmi dobre prispôsobí tvaru nohy. Zaistí pritom vysoký komfort a ochranu nohy proti tepelným stratám.