FILA Viper HC

FILA Viper HC

Hodnotenie: 3,8
96,97 € 66,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske ľadové korčule disponujú tvarovanú spevnenou špičkou, ktorá chráni prsty. Tlaku predíde polstrovaný jazyk a spojler na päte. Sú ideálne pre rekreačných hokejistov. Doťahujú sa pomocou klasických šnúrok. FILA Viper HC sú opatrené hokejovým nožom z pieskom leštenej nerezovej ocele.

Acra Canadien

Acra Canadien

Hodnotenie: 4,6
33,50 € 31,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Základní pánské hokejové brusle. Acra Canadien disponují pevnou botou, která je na špičce posílena, aby lépe chránila před údery pukem. Komfort zajišťuje vnitřní výstelka a kvalitní polstrování. Nože díky své tvrdosti dovolují i velmi ostré hokejové broušení.

Roces Ľadové korčule RH 4
85,41 € 55,20 €

Pánske ľadové korčule sú vybavené anatomickou vložkou pre pohodlné korčuľovanie. Zaväzuje sa klasickými šnúrkami. Hokejová čepeľ so zubami je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele. Roces Ľadové korčule RH 4 majú moderný dizajn a sú nepremokavé.

TEMPISH Brusle Detroit

TEMPISH Brusle Detroit

Hodnotenie: 4,4
77 € 43,40 €

Pánské hokejové brusle vhodné pro hráče nižších i středních soutěží a rovněž pro rekreační bruslaře. Tempish Brusle Detroit jsou anatomicky tvarované a vyrobené z odolného PVC. Brusle se díky vnitřnímu materiálu na bázi latexu DB 320 přizpůsobí dle tvaru chodidla. Vysoká odolnost nožů je zajištěna použitím uhlíkové oceli, která byla zakalena na tvrdost HRC 53–55.

TEMPISH Crox

TEMPISH Crox

Hodnotenie: 4,6
65,24 € 50,80 €

Pánská brusle Tempish Crox vhodná pro hráče středních a nižších soutěží i rekreační bruslaře, kteří od brusle vyžadují závodní vlastnosti. Velmi pevný materiál zajistí jejich dlouhou životnost.

TEMPISH Revo toqr

TEMPISH Revo toqr

Hodnotenie: 3
119 € 66,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyrobeno z velmi odolného a tvrdého termoplastu CYBER 385. Skelet brusle Tempish Revo toqr je anatomicky natvarován z jednoho kusu, což zajišťuje pevnou a pohodlnou fixaci nohy v botě. Pevnost kompletu zvyšuje tenká podešev z extra tvrdého a houževnatého nylonu.

TEMPISH Wortex

TEMPISH Wortex

Hodnotenie: 4,9
57,54 € 48,70 €

Pánske korčule disponujú plastovou výstuhou, ktorá ochraňuje pred údermi pukov a hokejok. Majú anatomicky tvarovaný členok a 2-dielny jazyk. Tempish Wortex sú vhodné pre hráčov stredných a nižších súťaží a rekreačných korčuliarov, ktorí od korčule vyžadujú závodné vlastnosti.

Roces Ľadové korčule Icy 3
108,60 € 79,90 €

Pánske ľadové korčule sú vybavené anatomickou vložkou pre pohodlné korčuľovanie. Zaväzuje sa klasickými šnúrkami, ktoré je možné schovať pod odopínateľný pásik cez priehlavok. Hokejová čepeľ je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele. Roces Ľadové korčule Icy 3 majú moderný dizajn.

Roces RSK 2
96,92 € 64,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánské lední brusle Roces RSK 2 pro sportovní a volnočasové bruslaře. S hokejovým ostřím z uhlíkové oceli pro dlouhou výdrž a snadné broušení nože.

FILA Primo Ice

FILA Primo Ice

Hodnotenie: 4,8
76,70 € 59,90 €

Pánske ľadové korčule disponujú vnútornou zamatovou výstelkou poskytujúcou teplo. Zvršok je vodeodolný a odolný voči oderu. Zapínajú sa klasicky kombináciou šnúrok, suchého zipsu a pracky. FILA Primo Ice sú opatrené hokejovým nožom z pieskom leštenej nerezovej ocele.

FILA Viper CF

FILA Viper CF

Hodnotenie: 5
76,70 € 61,90 €

Pánske ľadové korčule disponujú vnútornou zamatovou výstelkou poskytujúcou teplo. Zvršok je vodeodolný a odolný voči oderu. Zapínajú sa klasicky kombináciou šnúrok, suchého zipsu a pracky. FILA Viper CF sú opatrené hokejovým nožom z prebrúsenej ocele.