CASIO G-SHOCK - King of G GX 56BB-1
149 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky G-shock sú veľmi odolné hodinky, však Casio sa rozhodlo posunúť hranice odolnosti ešte ďalej a vznikol model označovaný ako King of G, ktorý je ešte odolnejší voči vonkajším nepriaznivým vplyvom.

CASIO Collection W S220-1A
54,90 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Casio si na prvý pohľad zamilujú všetci páni so záľubou v nadčasových športovo ladených doplnkoch. Ich masívnejší puzdro aj gumový ťah vyzerajú na zápästie naozaj štýlovo.

CASIO Collection W 201-1
24,90 €

Hodinky Casio si získali po celom svete milióny priaznivcov vďaka svojmu neprekonateľnému pomeru cena / výkon. Užívajte si aj vy veľa muziky za málo peňazí a pripnite si voľnočasový kúsok z dielne tejto tradičnej značky.

CASIO The G/G-SHOCK GA 100L-2A
99,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vrháte sa do života po hlave? Pokoruje rád nové prekážky a prekonávate svoje limity? Potom by na vašom zápästí nemali chýbať hodinky Casio z kolekcie pre pravej chlapov: G-Shock.

Timex Expedition TW4B01100
63,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Či už sa chystáte na túru do hôr, na lezenie po skalách alebo len tak na pohodovú terénne prechádzku, budú pánske hodinky Timex z kolekcie Expedition tým pravým spoločníkom. Vďaka vodeodolnosti do 100 metrov si s nimi môžete dokonca aj zaplávať.

Lacoste borneo 2010868
116,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Lacoste si zamilujú všetci páni so záľubou v čiernych doplnkoch. Čierny ciferník z rafnovanými červenými detaily zdobia tri multifunkčné ciferníčky informujúce o aktuálnom dátume, dni v týždni a 24 hodinovom času. Samozrejme nechýba legendárny krokodíl.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: