Invicta Reserve Bolt 26812
490,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Invicta sú naozaj luxusným kúskom. Ich modro perleťový ciferník vás na prvý pohľad upúta výraznými luminiscenčnými ručičkami a indexy Tritnite, poteší aj tri chronografy s funkciou stopiek a 24 hodinového času. Nechýba ani dátumovka medzi indexmi 4 a 5.

Invicta Reserve Bolt 26815
452 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Invicta sú naozaj luxusným kúskom. Ich čierno-perleťový ciferník vás na prvý pohľad upúta výraznými luminiscenčnými ručičkami a indexy Tritnite, poteší aj tri chronografy s funkciou stopiek a 24 hodinového času. Nechýba ani dátumovka medzi indexmi 4 a 5.

Invicta Star Wars Darth Vader 26558
488,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Charakteristický sípavý dych, neprehliadnuteľná aura temnej strany Sily a rude žiariace svetelný meč pripravený k boju. Darth Vader bol v čase Impéria obávanú postavou, ktorá budila rešpekt nielen u svojich nepriateľov, ale aj u spojencov.

Tissot T-Classic T-Tradition T063.610.36.057.00
314,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánsky model hodiniek Tissot s koženým čiernym remienkom, oceľovým pozláteným puzdrom, dátumovkou a prehľadným čiernym ciferníkom, dokonale spĺňa funkciu a navyše hodinky na ruke skvelo vyzerajú a perfektne sa hodia pre akúkoľvek príležitosť.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: