CASIO G-Shock Step Tracker GBA-800-2A2-18%
129 € 105,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ak hľadáte skvele vyzerajúceho spoločníka, ktorý vám pomôže nielen s počítaním krokov, potom sú pre vás hodinky Casio G-Shock Step Tracker GBA-800–2A2 ako stvorené. Hodinky disponujú celým radom funkcií a ako už názov napovedá, tou najzaujímavejšou je rozhodne krokomer.

CASIO The G/G-SHOCK AWG-M100SBL-1AER (445)
159,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Užívate si život naplno? Pokoruje svoje limity pri lezení po Ferro, splavovanie divokej rieky na rafte alebo jazdenie na bicykli v ťažkom teréne? Potom by na vašom zápästí nemali chýbať hodinky G-Shock z dielne značky Casio.

CASIO The G/G-SHOCK GA-800BL-1AER (614)
111,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Casio G-Shock sú športové, trendy a zároveň extrémne odolné hodinky. Ich puzdro i remienok vsádzajú na čierne prevedenie s tyrkysovými a fialovými detaily. Ciferník sa pýši kombináciou analógového času a digitálneho displeja, ktorý si môžete v prípade potreby podsvietiť dvoma LED diódami.

CASIO The G/G-SHOCK DW-5600CC-2ER (322)-34%
111,40 € 73,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hodinky G-Shock z dielne značky Casio sú ako stvorené pre všetkých pánov žijúci aktívnym životom. Vďaka použitým materiálom, sú vysoko odolné proti nárazom, otrasom a dokonca aj proti magnetickému poľu.

Q&Q VR28J020
15,60 €

Farebné doplnky snáď nikdy nevyjdú z kurzu. Prepadnite ich kúzlu aj vy a pripnite si na zápästie hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q. Ich ciferník sa pýši príjemnou tyrkysovou farbou, rovnako, ako puzdro a plastový remienok, ktorým sa hodinky pripínajú na zápästí.

CASIO G-SHOCK GW-B5600BL-1ER Bluetooth Solar (397)
159,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Hodinky G-Shock z dielne tradičnej značky Casio sú určené pre všetky pravé chlapov, ktorí sa neboja skočiť do života po hlave. Ich hranaté púzdro dodáva celku nádych retra, ktoré sa v poslednej dobe teší veľkej obľube.

Lorus R2375MX9
30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Či už vyrazíte na túru do hôr alebo naopak do víru veľkomesta, hodinky z dielne značky Lorus budú vždy tým najlepším spoločníkom. Ich veľký digitálny displej, ktorý si môžete v prípade potreby podsvietiť, vás dostane svojou perfektnou čitateľnosťou.

Q&Q SmileSolar Series 004 RP10J011Y
33 €

Hravý dizajn a mladistvý šmrnc, vďaka ktorému dostanú nielen vaše letné dobrodružstvo úplne iný rozmer – to všetko v sebe spájajú hodinky Q & Q SmileSolar. Ich čierny ciferník je vďaka kontrastným ručičkám a indexom perfektne čitateľný.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: