Just Cavalli Sport JC1G013L0025
223,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky obľúbené fashion značky Just Cavalli sú elegantným doplnkom každého muža, ktorý má rád originalitu a v jeho šatníku sa objavujú športové kúsky. Práve tieto hodinky športové outfit perfektne doladia a vytvorí pomyselnú čerešničku na torte.

Just Cavalli CFC JC1G012M0065
106,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánsky model, na ktoré zaujme predovšetkým čierny ciferník s jemným vzorom a strieborným názvom značky. Rozhodne si zamilujete aj väčšie puzdro a milánsky ťah, ktorý sa prispôsobí obvodu zápästia bez nutnosti skracovania. Stavte na nadčasový doplnok, ktorý sa len tak neomrzí. .

Just Cavalli Relaxed JC1G018L0015
111,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej fashion značky Just Cavalli ocenia všetci páni so záľubou v nadčasových doplnkoch. Strieborný ciferník vás na prvý pohľad zaujme jemným vzorom a špicatými luminiscenčnými ručičkami, nechýba ani nevyhnutná dátumovka.

Just Cavalli Relaxed JC1G018M0055
85,80 €
+ doprava zadarmo

Či už sa rozhodnete pre formálne oblek alebo roztrhané džínsy s pohodlným tričkom, s hodinkami Just Cavalli na zápästí budete zakaždým neskutočne šik. Ich svetlý ciferník vás na prvý pohľad zaujme jemným vzorom aj špicatými luminiscenčnými ručičkami, nechýba ani nevyhnutná dátumovka.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: