Fossil Townsman FS5279
92,70 €
+ doprava zadarmo

Či už si oblečiete svoje obľúbené voľnočasové tričko alebo oblek, hodinky z dielne značky Fossil váš outfit vždy dokonale doladia.

Fossil Nate JR 1487
117,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Prepracované pánske hodinky v leteckom štýle s označením Nate JR 1487 zaujmú kontrastnými indexy a subciferníky na ciferníku. Hodinky majú dátumovka, ale tiež napríklad funkciu stopky a vysokú vodotesnosť 100 M. Hnedý kožený remienok dodáva hodinkám luxusný vzhľad.

Fossil Neutra FS5512
106,60 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Slušivé pánske hodinky značky Fossil sa hodí pre všetkých mužov so záľubou v štýlových doplnkoch. Na veľkom šedom ciferníku sa vynímajú tri chronografy s funkciou stopiek a ukazovateľ 24 hodinového času, nechýba ani nevyhnutná dátumovka.

Fossil Goodwin FS5529
113,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Fossil si na prvý pohľad zamilujú všetci páni so záľubou v nadčasových doplnkoch. Ich čokoládovo hnedý ciferník lemovaný tachymetrickou stupnicou zaujme výraznými ručičkami, indexy aj troma subciferníčky s funkciou stopiek a 24 hodinového času.

Fossil Belmar FS5535
71,50 €
+ doprava zadarmo

Hodinky z dielne značky Fossil sú ako stvorené pre všetkých pánov so záľubou vo športovú eleganciu. Ich čierny ciferník zdobia výrazné ručičky a indexy, ktoré zaručujú perfektnú čitateľnosť času. Nechýba ani nevyhnutná dátumovka na pozícii 3.

Fossil Chase FS5489
118,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Štýlové pánske hodinky značky Fossil si zamilujú všetci muži so záľubou v módnych doplnkoch. Na veľkom čiernom ciferníku sa vynímajú dva chronografy s funkciou stopiek a nechýba ani nevyhnutná dátumovka.

Fossil Chase Timer FS5542
145,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánske hodinky z dielne značky Fossil sú naozaj štýlovou záležitosťou. Na prvý pohľad vás upúta ciferník v príjemnej modrej farbe, ktorý pôsobí čistým a elegantným dojmom – zdobí ho uzučké ručičky s oranžovou sekundová, indexy korunované jemnými číslicami a dva subciferníčky s funkciou stopiek.

Fossil Goodwin FS5501
131,40 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Hodinky z dielne značky Fossil si na prvý pohľad zamilujú všetci páni so záľubou v nadčasových doplnkoch. Ich čierny ciferník lemovaný tachymetrickou stupnicou zaujme výraznými ručičkami, indexy aj troma subciferníčky s funkciou stopiek a 24 hodinového času. Nechýba ani nevyhnutná dátumovka.

Fossil hodinky
179 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

hodinky

Fossil Minimalist FS5305
97,30 €
+ doprava zadarmo

Či už si oblečiete svoje obľúbené voľnočasové tričko alebo oblek, hodinky z dielne značky Fossil váš outfit vždy dokonale doladia. Ich čierny ciferník zaujme na prvý pohľad výraznými ručičkami a indexy, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

Fossil The Minimalist Slim FS5304
72,90 €
+ doprava zadarmo

Pánske hodinky značky Fossil sa hodí pre všetkých mužov, ktorí si potrpia na kvalitné doplnky. Ako prvý vás upúta minimalistický ciferník, ktorý je perfektne čitateľný, zdobený pozlátenými luminiscenčnými ručičkami a indexy. Na oceľové puzdro nadväzuje remienok z pravej kože.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: