Calvin Klein Alliance K5R31B41
292,60 € 104,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné pánske hodinky Calvin Klein si zamilujete vďaka elegantnému prevedenie. Kombinácia čiernej s bronzovými indexmi vytvára celkový čistý dojem. Hodinky majú dátumovkou a sú vyrobené z kvalitnej ocele. Švajčiarsky strojček zaručí presný chod hodiniek.

Calvin Klein city ​​K2G2G1Z6-62%
252,40 € 93,50 €

Výpredaj

Pánske elegantné hodinky značky Calvin Klein z radu City v minimalistickom dizajne. Na jednoduchom bielom ciferníku sa nachádza červená sekundová ručička, ktorá dodáva hodinkám na zaujímavosti. Kovové puzdro i ťah z kvalitnej nerazvějící ocele 316 L sú zárukou dlhej životnosti hodiniek. .

Calvin Klein Minimal K3M2T526-32%
262,20 € 178 €

Výpredaj

Fashion značka Calvin Klein si získala milióny priaznivcov po celom svete vďaka nadčasových doplnkom v nesmrteľnom dizajne. Prepadnite jej kúzlu aj vy a pripnite si na zápästie hodinky z kolekcie, ktorá nesie príznačný názov – Minimal.

Calvin Klein Alliance K5R31146
292,60 € 120,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné pánske hodinky Calvin Klein poteší muža, ktorý preferuje eleganciu, vkus a čistú líniu. Hodinky sú vyrobené z kvalitnej ocele a majú biely ciferník s dátumovkou. Švajčiarske hodinky Calvin Klein sú luxusným doplnkom nielen spoločenského outfitu.

Calvin Klein Alliance K5R31B46
293 €

Luxusné pánske hodinky Calvin Klein si zamilujete vďaka elegantnému prevedenie. Kombinácia Beil s bronzovými indexmi vytvára celkový čistý dojem. Hodinky majú dátumovkou a sú vyrobené z kvalitnej ocele. Švajčiarsky strojček zaručí presný chod hodiniek.

Calvin Klein Bright KBH21141
212,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej značky Calvin Klein si na prvý pohľad obľúbia všetci páni so záľubou v klasických doplnkoch. Ich čierny ciferník vsádza na tradičný dizajn – zdobí ho úzke šedej ručičky a čitateľné arabské číslice. Puzdro aj ťah sú vyrobené z tej najkvalitnejšej ušľachtilej ocele.

Calvin Klein Bright KBH211C6
191,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej značky Calvin Klein si na prvý pohľad obľúbia všetci páni so záľubou v klasických doplnkoch. Ich strieborný ciferník vsádza na tradičný dizajn – zdobí ho úzke strieborné ručičky a čitateľné arabské číslice. Puzdro je vyrobené z tej najkvalitnejšej ušľachtilej ocele.

Calvin Klein City K2G21126
264,90 € 252 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Calvin Klein si na prvý pohľad obľúbia všetci páni so záľubou v klasických doplnkoch. Ich strieborný ciferník vsádza na tradičný dizajn – zdobí ho úzke strieborné ručičky a indexy. Puzdro aj prepracovaný ťah sú vyrobené z tej najkvalitnejšej ušľachtilej ocele.

Calvin Klein city ​​K2G271Z6
343 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske elegantné hodinky značky Calvin Klein z radu City vybavené stopkami a dátumovkou. Na bielom ciferníku sa nachádza chronografy, ktoré spoločne s červenými ručičkami dodávajú hodinkám na zaujímavosti. Kovové puzdro i ťah z kvalitnej nerazvějící ocele sú zárukou dlhej životnosti hodiniek. .

Calvin Klein City K2G2G14C
272,80 € 208,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak hľadáte doplnok, ktorý sa skvele hodí k obleku, ale aj k volnočasovému outfitu, potom sú hodinky Calvin Klein pre vás ako stvorené. Na prvý pohľad vás upúta ciferník, ktorý zdobí strieborné luminiscenčné ručičky a dátumovka.

Calvin Klein City K2G2G14Y
273 €

Posledný kus za túto cenu!

Minimalistický dizajn, použitie tých najkvalitnejších materiálov a značka, ktorej meno má svete fashion ten najlepší zvuk. Presne to v sebe snúbi hodinky z dielne značky Calvin Klein.

Calvin Klein City K2G2G1Z3
264,90 €

Minimalizmus, nadčasový dizajn a schopnosť doladiť takmer akýkoľvek módny outfit. Presne také sú pánske hodinky z dielne obľúbenej fashion značky Calvin Klein. Ich tmavosivý ciferník vsádza na jednoduchý štýl – to jediné, čo narušuje jeho jednoliatosť, sú uzučké ručičky a indexy.

Calvin Klein City K2G2G6C3
272,80 € 204,70 €

Kultový fashion značka Calvin Klein si získala milióny priaznivcov po celom svete vďaka svojim nadčasovým doplnkom v tej najvyššej kvalite. Prepadnite ich kúzlu aj vy a pripnite si na zápästie pánske Swiss Made hodinky z kolekcie City.

Calvin Klein Classic K4D211CY
172 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Calvin Klein sú ideálnym doplnkom pre každého moderného gentlemana. Na prvý pohľad vás upúta čierny ciferník, ktorý zdobí iba jednoduché ručičky s indexmi a dizajnovými drážkami. Puzdro z kvalitnej ušľachtilej ocele nadväzuje na remienok z pravej kože, ktorý sa príjemne nosí.

Calvin Klein control K6Z371VN
353,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné švajčiarske hodinky značky Calvin Klein sú správnou voľbou pre mužov, ktorí hľadajú originálny a kvalitný kúsok. Tento model zaujme na prvý pohľad plastickým modrým ciferníkom a netradične umiestnenou korunkou a tlačidlami stopiek.

Calvin Klein Established K9H215C6
263,40 € 201,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Calvin Klein si obľúbia všetci moderné muži, ktorí si potrpia na doplnky vysokej kvality. Na bielom ciferníku v minimalistickom štýle nájdeme ručičky s luminiscencie, dátumovku a logo značky. Hodinky si na zápästie pripnete remienkom z pravej kože, ktorý sa príjemne nosí.

Calvin Klein Established K9H2X1C1
272,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Calvin Klein si obľúbia všetci moderný muži, ktorí si potrpia na doplnky vysokej kvality. Na čiernom ciferníku v minimalistickom štýle nájdeme len elegantné ručičky, hlavné indexy a malý subciferníček poslúži ako sekundová.

Calvin Klein Established K9H2X1C6
272,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Calvin Klein si obľúbia všetci moderný muži, ktorí si potrpia na doplnky vysokej kvality. Na striebornom ciferníku v minimalistickom štýle nájdeme len elegantné ručičky, hlavné indexy a malý subciferníček poslúži ako sekundová.

Calvin Klein Established K9H2X1CN
272,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Calvin Klein si obľúbia všetci moderný muži, ktorí si potrpia na doplnky vysokej kvality. Na modrom ciferníku v minimalistickom štýle nájdeme len elegantné ručičky, hlavné indexy a malý subciferníček poslúži ako sekundová.

Calvin Klein Even K7B211CY
222,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske hodinky z dielne obľúbenej fashion značky Calvin Klein si na prvý pohľad obľúbi každý môž so záľubou v elegantných doplnkoch. Ich svetlý ciferník zaujme na prvý pohľad úzkymi ručičkami a indexy. S ciferníkom farebne ladia hladký kožený remienok, ktorým sa hodinky pripínajú na zápästí.

Calvin Klein even K7B216G6
262 €

Módne pánske hodinky Calvin Klein s hladkým koženým remienkom v hnedej farbe, ružovo pozláteným puzdrom a originálne riešeným a zároveň jednoduchým a štýlovým ciferníkom, ktorý imituje kameň.

Calvin Klein Formality K4M211C6
252,40 € 113,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Calvin Klein si obľúbia páni, ktorí si potrpia na štýlové doplnky vysokej kvality. Na striebornom ciferníku sa vynímajú jednoduché ručičky s indexmi a nechýba ani dátumovka. Dokonalý celok završuje puzdro z ušľachtilej ocele v kombinácii s remienkom z pravej kože.

Calvin Klein Formality K4M216C3
292,60 € 113,30 €

Hodinky značky Calvin Klein si obľúbia páni, ktorí si potrpia na štýlové doplnky vysokej kvality. Na striebornom ciferníku sa vynímajú jednoduché ručičky s indexmi a nechýba ani dátumovka. Dokonalý celok završuje puzdro z ušľachtilej ocele v kombinácii s remienkom z pravej kože.

Calvin Klein Formality K4M271C6
353,90 € 122,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske elegantné hodinky značky Calvin Klein vybavené stopkami a dátumovkou v krásnom čierno striebornom prevedení. Hodinky sa hodí ako k obleku do spoločnosti, tak aj do zamestnania.

Calvin Klein Formality K4M275C6
394,10 € 164 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Calvin Klein pre pánov, ktorí si potrpia na doplnky tej najvyššej kvality. Na prvý pohľad vás upúta ciferník, na ktorom vynikajú vysoko presné chronografy s funkciou stopiek a nechýba ani praktická dátumovka.

Calvin Klein High Noon K8M2112N
263,40 € 146 €

Posledný kus za túto cenu!

Či už oblečiete oblek šitý na mieru alebo pohodlné voľnočasové tričko s roztrhanými džínsami, hodinky z dielne fashion značky Calvin Klein váš outfit vždy dokonale doladia. Ich modrý ciferník vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho len uzučké strieborné ručičky a indexy.

Calvin Klein High Noon K8M214CB
262,20 € 200,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Čierne doplnky sú nestarnúci klasikou, ktorá sa hodí naozaj ku všetkému. Objavte ich kúzlo aj vy a pripnite si na zápästie hodinky z dielne legendárnej fashion značky Calvin Klein. Ich čierny ciferník zdobia bronzové ručičky a indexy, ktoré dodávajú celku ten správny šmrnc.

Calvin Klein Highline K5M311C6
242,50 € 106,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Calvin Klein sa vyznačujú hravým dizajnom a kvalitným prevedením za dostupnú cenu. Na oceľové puzdro nadväzuje kožený remienok, ktorý zaisťuje pohodlné nosenie. Vodotesnosť 5 atmosfér dovoľuje napríklad sprchovanie s hodinkami na ruke.

Calvin Klein K4M21146
272,80 € 140,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Calvin Klein upútajú svojím kvalitným prevedením a minimalistickým dizajnom. Do oceľového puzdra je vložený ciferník, ktorého súčasťou je praktická dátumovka. Hodinky sa pripínajú na zápästie oceľovým ťahom, ktorý perfektne ladí s farbou ciferníku.

Calvin Klein K4N21146
283 €

Posledný kus za túto cenu!

Módnu a jednoduché pánske hodinky značky Calvin Klein s oceľovým púzdro aj ťahom. Strieborný ciferník s úzkymi ručičkami a indexy je dokonale čitateľný a nechýba ani nevyhnutnou dátumovku. Model je vybavený vodotesnosťou 30 m. Hodí sa na bežné denné nosenie, ale aj do spoločnosti. .

Calvin Klein K6K31B46
262 €

Štýlové hodinky Calvin Klein sú skvelým doplnkom pre mužov, ktorí sa radi ozdobí originálnym doplnkom. Hodinky vsádza na páčivé celostrieborné prevedenie s detailmi vo farbe ružového zlata. Rozhodne zaujme aj jednoliatosť remienka a puzdra. Pripnite si na zápästie naozajstný skvost. .

Calvin Klein KAM27141
393,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Calvin Klein pre pánov, ktorí si potrpia na doplnky tej najvyššej kvality. Na prvý pohľad vás upúta ciferník, na ktorom vynikajú vysoko presné chronografy s funkciou stopiek, luminiscenčné ručičky a nechýba ani praktická dátumovka. Poteší aj tachymetrická stupnice, pre určenie rýchlosti.

Calvin Klein Masculine K2H27104
269,30 € 164 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne fashion značky Calvin Klein sú ako stvorené pre všetkých pánov so záľubou v doplnkoch najvyššej kvality. Ich strieborný ciferník zdobia tri chronografy s funkciou stopiek, užitočná dátumovka a nechýba ani luminiscencia ručičiek.

Calvin Klein Minimal K3M2112N
223,60 € 202 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasické hodinky Calvin Klein z rady Minimal sú správnou voľbou pre všetkých mužov, ktorí vsádzajú na elegantné doplnky. Na zápästí sa pripevňujú oceľovým milánskym ťahom. Z ušľachtilej ocele je vyrobené tiež puzdro hodiniek. Na tomto modeli zujme predovšetkým zamatovo modrý ciferník s logom značky.

Calvin Klein Minimal K3M2112Z
223,60 € 202 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasické hodinky Calvin Klein z rady Minimal sú správnou voľbou pre všetkých mužov, ktorí vsádzajú na elegantné doplnky. Na zápästí sa pripevňujú oceľovým milánskym ťahom. Z ušľachtilej ocele je vyrobené tiež puzdro hodiniek.

Calvin Klein Minimal K3M2T124
202 €

Fashion značka Calvin Klein si získala milióny priaznivcov po celom svete vďaka nadčasových doplnkom v nesmrteľnom dizajne. Prepadnite jej kúzlu aj vy a pripnite si na zápästie hodinky z kolekcie, ktorá nesie príznačný názov – Minimal.

Calvin Klein Minimal K3M517P4
286,90 € 208,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Či už sa rozhodnete pre formálne alebo voľnočasový outfit, hodinky z dielne fashion značky Calvin Klein váš outfit vždy dokonale doladia. Ich tmavosivý ciferník vsádza na minimalistický vzhľad – okrem uzučkých ručičiek ho zdobia veľké logo značky.

Calvin Klein Minimal K3M51T56
286,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne fashion značky Calvin Klein sú ako stvorené pre všetkých moderných mužov so záľubou v luxusných doplnkoch. Ich strieborný ciferník zaujme výrazným logom značky, ktoré zaberá celú jeho plochu – všetci tak na prvý pohľad uvidia, akej značke patrí vaše srdce.

Calvin Klein Minimal K3M52T5N
263,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne fashion značky Calvin Klein sú ako stvorené pre všetkých moderných mužov so záľubou v luxusných doplnkoch. Ich modrý ciferník zaujme výrazným logom značky, ktoré zaberá celú jeho plochu – všetci tak na prvý pohľad uvidia, akej značke patrí vaše srdce.

Calvin Klein Posh Chrono K8Q371C1
333 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Calvin Klein pre pánov, ktorí si potrpia na doplnky tej najvyššej kvality. Na prvý pohľad vás upúta ciferník, na ktorom vynikajú vysoko presné chronografy s funkciou stopiek, luminiscenčné ručičky a nechýba ani praktická dátumovka.

Calvin Klein Posh K8Q311C6
222 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Calvin Klein si bez starostí môžete vziať k akémukoľvek oblečeniu a vždy budete vyzerať skvele. Strieborný ciferník je prehľadný a ponúka pohľad na luminiscenčné ručičky a jednoduché indexy.

Calvin Klein Posh K8Q311CN
222,80 € 170,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Calvin Klein si bez starostí môžete vziať k akémukoľvek oblečeniu a vždy budete vyzerať skvele. Modrý ciferník je prehľadný a ponúka pohľad na luminiscenčné ručičky a jednoduché indexy.

Calvin Klein Refine K4P211C6
221,70 € 95,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Calvin Klein si obľúbia páni, ktorí si potrpia na štýlové doplnky vysokej kvality. Na striebornom ciferníku sa vynímajú jednoduché ručičky s indexmi a nechýba ani dátumovka. Dokonalý celok završuje hranaté puzdro z ušľachtilej ocele v kombinácii s remienkom z pravej kože.

Calvin Klein Steadfast K8S211C6
222 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Calvin Klein si na prvý pohľad zamilujú všetci páni so záľubou vo vysoko kvalitných doplnkoch. Ich svetlý ciferník zaujme na prvý pohľad lúčovým vzorom, ktorý celku dodáva neprehliadnuteľný vzhľad.

Calvin Klein Surround K3W211C1
252,40 € 109,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Calvin Klein si zamilujete pre ich minimalistický dizajn. Oceľové puzdro okrúhleho tvaru je prepojené s perfektne priliehavým koženým remienkom v čiernej farbe. Súčasťou ciferníku sú iba strieborné ručičky a indexy.

Calvin Klein Surround K3W215C6
332,70 € 144 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Calvin Klein si zamilujete pre ich minimalistický dizajn. Oceľové puzdro okrúhleho tvaru je prepojené s perfektne priliehavým koženým remienkom v čiernej farbe. Súčasťou ciferníku sú iba zlaté ručičky a indexy.

Pánske hodinky

Pri výbere pánskych hodiniek, ktoré spravidla bývajú pre mužov jediným výrazným doplnkom, je potrebné zohľadniť aj konkrétneho výrobcu.

Pánske hodinky Casio

Japonský výrobca pánskych hodiniek Casio je známy po celom svete. Hodinky nie sú len ukazovateľom času, ale v tomto prípade disponujú aj radom funkcií. V rozmanitom sortimente si vyberie každý.

Pánske hodinky Tommy Hilfiger

Známy americký výrobca v módnom priemysle, ktorý rozšíril sortiment o kvalitné doplnky. Pánske hodinky Tommy Hilfiger sa vyznačujú kombináciou športového štýlu s klasickým.

Hodinky pre mužov Festina

Renomovaná značka Festina myslí na všetkých, čo sa týka rozmanitého výberu modelov aj priaznivej ceny.

Pánske hodinky Calvin Klein

Pánske hodinky Calvin Klein sa pýšia nadčasovým modelom, či už sa jedná o klasické či luxusné modely. Charakterickým prvkom je vysoká kvalita a precízne prevedenie.