Brosway Pouzdro W2 WRCassW202-24%
61,50 € 46,30 €

Výpredaj

Hladké oceľové puzdro značky Brosway zaujme tým, že si dokúpite remienok, a jednoducho si tak vytvoríte vlastný hodinky podľa seba. Čierny ciferník je dobre čitateľný, vďaka výrazným číselným indexom a ručičkám. Hodinky poháňa quartz batériový strojček.

Brosway Volano WVO01-26%
85,60 € 62,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Volano značky Brosway . V hladkom guľatom oceľovom púzdre je vsadený ciferník v čiernej farbe. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom v čiernej farbe. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl.

Brosway Volano WVO02-26%
85,60 € 62,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Volano značky Brosway . V hladkom guľatom oceľovom púzdre je vsadený ciferník v bielej farbe. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom v hnedej farbe. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl.

Brosway Volano WVO03-26%
96,10 € 70,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Volano značky Brosway . V hladkom guľatom oceľovom púzdre s čiernou povrchovou úpravou je vsadený ciferník v čiernej farbe. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom v šedej farbe. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl.

Brosway Volano WVO05-26%
96,10 € 70,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Volano značky Brosway . V hladkom guľatom pozlátenom oceľovom púzdre je vsadený ciferník v bielej farbe. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom vo svetle hnedej farbe. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl.

Brosway Volano WVO06-38%
115 € 70,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Model hodiniek Volano značky Brosway . V hladkom guľatom pozlátenom oceľovom púzdre je vsadený ciferník v tmavo modrej farbe. Hodinky poháňa quartz batériový strojček a na zápästí sa pripevňujú koženým remienkom v tmavo modrej farbe. Doprajte si módny doplnok, ktorý podčiarkne váš štýl.

Brosway Volano WVO11-26%
85,60 € 62,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak hľadáte hodinky, ktoré sa hodia takmer ku každej príležitosti, potom prestaňte hľadať – hodinky Brosway z kolekcie Volano si zamilujete na prvý pohľad. Na prvý pohľad vás zaujme modrý ciferník v klasickom štýle, ktorý je zdobený iba jednoduchými ručičkami s indexmi.

Pánske hodinky

Pri výbere pánskych hodiniek, ktoré spravidla bývajú pre mužov jediným výrazným doplnkom, je potrebné zohľadniť aj konkrétneho výrobcu.

Pánske hodinky Casio

Japonský výrobca pánskych hodiniek Casio je známy po celom svete. Hodinky nie sú len ukazovateľom času, ale v tomto prípade disponujú aj radom funkcií. V rozmanitom sortimente si vyberie každý.

Pánske hodinky Tommy Hilfiger

Známy americký výrobca v módnom priemysle, ktorý rozšíril sortiment o kvalitné doplnky. Pánske hodinky Tommy Hilfiger sa vyznačujú kombináciou športového štýlu s klasickým.

Hodinky pre mužov Festina

Renomovaná značka Festina myslí na všetkých, čo sa týka rozmanitého výberu modelov aj priaznivej ceny.

Pánske hodinky Calvin Klein

Pánske hodinky Calvin Klein sa pýšia nadčasovým modelom, či už sa jedná o klasické či luxusné modely. Charakterickým prvkom je vysoká kvalita a precízne prevedenie.