VeryFit Z21 PLUS DIX01 Black

Značka: VeryFit Náš kód: 100004671264

Partnerský predaj

VeryFit Z21 PLUS DIX01 Black

Ak hľadáte doplnok, ktorý vás bude úspešne posúvať za stanovenými cieľmi, potom stavte na fitnes náramok novej generácie – VeryFit Z21 PLUS DIX01. Silikónový remienok čiernej farby tvorí s puzdrom perfektnou celok, náramok je tak veľmi príjemný na nosenie. Celý popis

48.9
48,90 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
18,90 €
Viac info tu

Náš kód: 100004671264

Popis

Popis produktu

Ak hľadáte doplnok, ktorý vás bude úspešne posúvať za stanovenými cieľmi, potom stavte na fitnes náramok novej generácie – VeryFit Z21 PLUS DIX01. Silikónový remienok čiernej farby tvorí s puzdrom perfektnou celok, náramok je tak veľmi príjemný na nosenie. Iste oceníte aj farebný TFT displej, ktorý ponúkne viac pozorovacích uhlov a rozlíšenie 160×80 px.

Náramok sa pýši výdržou batérie až 30 dní v úspornom režime, pri neustálom používaní potom 10 – 15 dní.

Náramok sa pripája k mobilnému telefónu pomocou aplikácie Glory fit. O všetkých aktivitách (počet ušlých krokov spoločne s orientačným počtom spálených kalórií), priebehu tepovej frekvencie a kvalite spánku vás informujú prehľadné grafy.

FUNKCIE:
Celodenný merania srdcového tepu: Integrovaný monitor srdcového tepu meria v malých intervaloch 24 hodín denne vašu tepovú frekvenciu. Máte tak neustále informácie o tepovej frekvencii počas dňa aj počas vášho tréningu.

Celodenný aktivita: Náramok počíta počas celého dňa počet krokov a orientačné počet kalórií, ktoré spálite. Možno si nastaviť u upozornenie na dlhé sedenie – kedykoľvek bude čas vstať a trochu sa pretiahnuť, náramok vás jemnými vibráciami upozorní.

Režimy pre rôzne športové aktivity: Môžete si vybrať šport, ktorý budete s náramkom na zápästie prevádzkovať. Na výber máte z programov ako: badminton, pingpong, tenis, beh, jazda na bicykli, plávanie a skákanie cez švihadlo

Monitor spánku: Náramok automaticky spozná fáze spánku, v ktorej sa nachádzate i dobu spánku. Po synchronizácii s mobilným telefónom si môžete v aplikácii prezrieť v prehľadnom grafe kvalitu svojho spánku.

Notifikácia z mobilného telefónu: Po prepojení s vaším mobilným telefónom budete dostávať informácie o prichádzajúcom hovore a SMS, tiež dostane upozornenie zo sociálnych sietí (Facebook, WhatsApp, Twitter a pod.)

Ovládanie fotoaparátu: K aktivácii spúšte stačí stlačiť tlačidlo na náramku alebo otočiť zápästím.

PARAMETRE:
Kompatibilita s mobilným telefónom: Android 4.4 a vyššie; iOS 8.0 a vyšší
Vodeodolnosť: IP68 – vhodný pre potápanie do 1 metra po dobu 30 minút
Displej: 0,96 ´´ LCD farebný
Batéria: 100 mAh; výdrž v pohotovostnom režime až 30 dní, doba nabíjania činí 2 hodiny
Bluetooth: 4.0; dosah 6 – 10 metrov


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dámske, pánske
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť 50m
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno
Budík áno
Ukazovateľ dátumu áno
Šírka 19 mm
Výška 45 mm