POLAR RS M430 černý, vel. M/L

POLAR RS M430 černý, vel. M/L


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Polar M430 je športtester určený predovšetkým pre bežcov a milovníkov aktívneho životného štýlu. Integrovaný prijímač GPS, optický snímač tepovej frekvencie s technológiou LED diódových senzorov pre presné meranie tepu zo zápästia. Celý popis

147.6
194,40 € Vrátane DPH
147,60 €
-24%
Na sklade 5+ kusov

Kód: 100002170884

Mesačne od:
14,76 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Polar M430 je športtester určený predovšetkým pre bežcov a milovníkov aktívneho životného štýlu. Integrovaný prijímač GPS, optický snímač tepovej frekvencie s technológiou LED diódových senzorov pre presné meranie tepu zo zápästia. Prístroj využíva pokročilé tréningové funkcie nielen pre plánovanie bežeckých tréningov a monitoring dennej aktivity 24/7. Ide o športové hodinky určené pre bežcov, ktorí sú nároční nielen sami k sebe, ale aj k moderným technológiám, ktoré využívajú.

Najnovšie bežecké hodinky Polar M430 so zabudovaným snímačom tepovej frekvencie, GPS navigáciou a personalizovaným tréningovým plánom sú ideálnym parťákom pre váš beh. Polar M430 je ideálnou voľbou pre bežcov, ktorí chcú pozorne sledovať svoj výkon. Tieto pokročilé športové hodinky tiež umožňujú sledovať celodennú aktivitu, kalórie a kroky, pričom optický snímač tepovej frekvencie je zabudovaný priamo v športtesteri. Už žiadne hrudné pásy. Snímanie pulzu priamo zo zápästia.
Polar M430 s GPS je športtester, v ktorom sa snúbi športový dizajn s pokročilými tréningovými funkciami, záznamom GPS a snímačom tepovej frekvencie.
Vďaka športtesteru Polar M430 sledujete počas tréningu rýchlosť, vzdialenosť, nadmorskú výšku a vašu tepovú frekvenciu. Vstavaný GPS modul vám tiež pomôže nájsť cestu domov s funkciou: back to start / späť na štart. S Polar M430 tak budete mať prehľad o svojich osobných úspechoch a upozorní vás vždy, keď dosiahnete nový rekord.

Stanovte si cieľ a porazte svoje osobné limity. Zdieľajte svoje výsledky s mobilnou aplikáciou Polar Flow a webové služby cez Bluetooth Smart.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Integrovaná GPS s technológiou SiRFInstantFix pre predikciu a rýchle pripojenie; Optický senzor merania tepovej frekvencie na technológii LED diód.

Senzor aktivity

Nabíjacia 240 mAh lítium polymérová batéria; Výdrž batérie až 8 hodín tréningu so zapnutým systémom GPS a snímačom tepovej frekvencie a až 30 hodín v úspornom režime GPS

Vodotesné do 30 m (pre plávanie, nie potápanie)

Vibrácie

8 MB flash pamäť

PRIPOJENIE; Kábel USB na synchronizáciu dát s počítačmi PC alebo Mac cez aplikáciu Polar FlowSync; Bluetooth Smart; Hybridné riešenie pre snímače: BT Smart a 5 kHz (tepová frekvencia, krok, rýchlosť bicykla, kadencia, sila)

Kompatibilita webovej služby Polar Flow so systémami Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 a novšími a Windows XP, Windows 7, Windows 8 a novšími

Kompatibilita s mobilnou aplikáciou Polar Flow; Aktualizovateľný softvér; Užívateľské rozhranie v češtine, angličtine, španielčine, portugalčine, francúzštine, dánčine, holandčine, švédčine, nórčine, nemčine, taliančine, fínčine, poľštine, ruštine, čínštine, japončine

Batéria:
Nabíjacia 240 mAh lítium polymérová batéria. Výdrž batérie až 8 hodín tréningu so zapnutým systémom GPS

Obsah balenia:
Športtester M430, USB nabíjačka, manuál

Podsvietenie:
Osvetlenie displeja na 10s alebo trvalé osvetlenie počas tréningu

Meranie času:
Denný čas v režime 12/24, zobrazenia digitálne – číslicové alebo ako analógové ručičky

Displej:
Veľkosť displeja: 128 × 128 bodov, vysoký kontrast, vysoké rozlíšenie


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dámske, pánske
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Vodeodolnosť 30m
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno
Výškomer áno
GPS áno
Stopky áno
Minútky áno