POLAR Ignite černý vel. M/L 90071063

POLAR Ignite černý vel. M/L 90071063


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Beriete svoj tréning naozaj vážne alebo sa dokonca športom živíte? Potom sú pre vás hodinky Polar Ignite, ktoré vznikali v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ako stvorené. Hodinky vás bezpochyby nadchnú svojim elegantným prevedením, dobre čitateľným displejom aj 17 hodinovú výdržou batérie. Celý popis

182.2
205,60 € Vrátane DPH
182,20 €
Na sklade 3 kusy

Kód: 100004716273

Mesačne od:
18,22 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Beriete svoj tréning naozaj vážne alebo sa dokonca športom živíte? Potom sú pre vás hodinky Polar Ignite, ktoré vznikali v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ako stvorené. Hodinky vás bezpochyby nadchnú svojim elegantným prevedením, dobre čitateľným displejom aj 17 hodinovú výdržou batérie.

Ide o verziu s veľkosťou remienka M / L: hodí sa teda pre zápästie s obvodom 14 – 21 cm.

Precízne merania srdcového tepu

Hodinky disponujú vstavaným monitorom srdcového tepu Polar Precision Prim e. Jedná sa o technológiu, ktorá kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním z kontaktu s pokožkou, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a vytvoriť nespoľahlivé údaje.

Trénuj ako profesionál

Ak trénujete na konkrétny cieľ, potrebujete vedieť, ako vám tréningy zaťažujú telo, aby ste našli rovnováhu medzi rôznymi typmi tréningu a odpočinkom. Hodinky Polar Ignite ukazujú, aký účinok majú tréningové jednotky na vaše telo a ako to ovplyvňuje váš výkon. Training Load Pre meria, ako tréningy zaťažujú kardiovaskulárny systém (kardio záťaž), a tiež zohľadňuje, ako vyťaženie sa cítite (subjektívne záťaž).


Ak používate samostatný bežecký alebo cyklistický merač výkonu, získate tiež hodnotu tréningovej záťaže na svalovú a svalovej sústavu (svalová záťaž). Ak viete, ako je každá časť tela vyťažená, môžete si optimalizovať tréning a vypracovať si správny systém v správnom čase. Získate číselnú hodnotu, slovné hodnotenie a vizuálne stupnici s odrážkami pre každú tréningovú jednotku.

funkcia

Polar Precision Prim e: Sledujte tepovú frekvenciu z presného merania na zápästí i pri tréningoch v najnáročnejších podmienkach.

Training Load Pre: kvantifikujte záťaž z tréningu a zistite, ako vám tréning zaťažuje rôzne časti tela.

Fitness test: len za 5 minút hodinky spoznajú v akej kondícii práve ste a podľa toho vás zaradí do určitej skupiny.

Dychové cvičenia: pomocou dychových cvičení upokojíte svojou myseľ aj telo

Bežecký index: Zistite svoju bežeckú hodnotu VO2max a sledujte, ako sa váš bežecký výkon zlepšuje.

Bežecký program: Získajte osobné a adaptívne tréningový plán, ktorý vyhovuje vám aj vašim cieľom.

Športové profily: Hodinky Polar Ignite podporujú viac ako 100 rôznych športov. V aplikácii Polar Flow si do týchto športových hodiniek pridajte svoj obľúbený šport.

Chytré kalórie: Zistite, koľko kalórií presne spálite počas tréningu podľa svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálne maximálnej tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Prínos tréningu: Získajte ihneď po tréningu motivujúce spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky.

Nepretržité monitorovanie aktivity: Hodinky Polar Ignite budú sledovať, koľko ste urobili krokov, akú ste urazili vzdialenosť, koľko ste spálili kalórií a ako ste spali a stanovia vám osobné ciele každodenné aktivity.

Neustále meranie tepu: Získajte komplexné náhľad na to, ako sa počas dňa chová vaše srdce. Stále sledovanie tepu umožňuje ešte presnejšie údaje o spálených kalóriách a aktivitách a informuje o najnižšej a najvyššej nameranej tepovej frekvencii daný deň.

Nightly Recharge: Kvalitný spánok je nevyhnutný pre neustále zlepšovanie sa a regeneráciu. Nightly Recharge automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu spánku na základe vášho oddychovanie počas spánku a navrhne aktivity pre nasledujúci deň.

technické informácie

displej
IPS TFT
rozlíšenie 240×240 px.

batérie
165 mAh Li-pol batérie
Výdrž: až 17 hodín tréningu so zapnutou GPS a snímačom srdcovej frekvencie; až 5 dní v móde času s občasným meraním srdečného tepu.

jazyk
Čeština, angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, holandčina, nórčina, španielčina, portugalčina, švédčina, fínčina, dánčina, poľština, ruština, turečtina, indonézčina, japončina, čínština.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dámske, pánske
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón, easy click
Materiál tela Oceľ, Plast
Vodeodolnosť 30m
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno
GPS áno
Budík áno
Ukazovateľ dátumu áno
Stopky áno
Minútky áno
Šírka 43 mm
Hĺbka 8.5 mm
Výška 43 mm